Kontenery - Eco Containers

Modyfikacje kontenerów w eco containers. O co chodzi?

modyfikacje kontenerów

Modyfikacje kontenerów w eco containers. O co chodzi?

Kontenery morskie to trwałe i sprawdzone pomieszczenia, które sprawdzą się… no właśnie – do czego? Otóż wszystko zależy od tego, do czego zostaną przystosowane – a tu wachlarz możliwości jest naprawdę imponujący. W Eco Containers stawiamy na potrzeby Klientów i to właśnie w oparciu o nie modyfikujemy kontenery morskie. Poznaj szczegóły.

Modyfikujemy kontenery nowe i używane

Potrzebujesz kontenera pod konkretne przeznaczenie? Jesteś w dobrym miejscu. W Eco Containers znajdziesz kontenery morskie, które po sprowadzeniu z Europy oraz największego centrum produkcyjnego na świecie – Chin, są nie tylko starannie odnawiane, ale również przystosowane do konkretnych celów. Oto najpopularniejsze kategorie kontenerów morskich w naszej ofercie:

Chłodnie kontenerowe,
Kontenery socjalne,
Kontenery mieszkalne,
Kontenery gastronomiczne,
Kontenery budowlane,
Kontenery służące do transportu.

Modyfikacja kontenera na życzenie

Oprócz stałej oferty kontenerów, które modyfikujemy, jesteśmy także w stanie przygotować pomieszczenia z kontenerów zgodnie z preferencjami i wskazówkami przekazanymi indywidualnie. Wszystko dzięki temu, że w Eco Containers służymy fachowym doradztwem, szacunkiem i zrozumieniem dla potrzeb i pomysłów naszych Klientów.

kontener z roletami

Jakość to dla nas priorytet

W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że wszystkie modyfikacje kontenerów, które wprowadzamy, są wdrażane w oparciu o sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, dobrane adekwatnie do późniejszego przeznaczenia pomieszczenia z kontenera – bez względu na to, czy jest to kontener nowy, czy używany.

Przykład w tym zakresie może stanowić doceniony przez naszych Klientów kontener izolowany. Ściany oraz wrota kontenera pokryte są wełną skalną 50 mm, zaś sufit 100mm. Ta z kolei osłonięta jest odporną na wilgoć płytą MFP. Całość idealnie chroni przechowywane przedmioty przed czynnikami atmosferycznymi. Korzystając z takiego zabezpieczenia zyskujesz pewność, że do jego wnętrza nie dostanie się wilgoć, mróz i wiatr.

Inną modyfikacją, która skradła serca naszych Klientów, jest kontener przystosowany pod magazyn budowlany. Decydując się na magazyn z kontenera morskiego zyskujesz nie tylko przestrzeń, w której nasze narzędzia i materiały są bezpieczne, ale także spory i praktyczny składzik. Co więcej, to praktyczne pomieszczenie jest w pełni mobilne, więc w razie potrzeby i bez konieczności każdorazowego rozładowywania możesz je przetransportować z miejsca na miejsce. Szczelność, trwałość i odpowiednie instalacje, np. hydrauliczna czy elektryczna, to jego znaki rozpoznawcze.

Powyższe przykłady, bez cienia wątpliwości, świadczą o tym, że modyfikacja kontenerów w Eco Containers przebiega z najwyższą dbałością, a do jej pełnego sukcesu wykorzystywane są najlepsze jakościowo komponenty i nieposkromiony duch wiary w potrzeby naszych Klientów.

Zobacz pełną ofertę Eco Containers

kontenera biurowego