Kontenery - Eco Containers

Odpowiednia temperatura to podstawa

kontener morski

Odpowiednia temperatura to podstawa

Oddajemy w Twoje ręce krótkie kompendium wiedzy na temat chłodni kontenerowych, które znajdziesz w rozbudowanym portfolio sklepu Eco Containers. Dowiesz się tutaj m.in.: jakie są ich rodzaje, wymiary i właściwości. Masz również możliwość porównania różnych modeli mobilnych chłodni i wybrania konkretnie tej, która spełni wszystkie twoje wymagania. Sprawdź szczegóły i odkryj fenomen chłodni kontenerowej.

Kontener chłodniczy – czyli jaki? Definicja

Kontenery chłodnicze to najprościej mówiąc mobilne chłodnie, które zarówno puste, jak również z pełnym załadunkiem, bez problemu przetransportujesz z miejsca na miejsce. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, z których są zrobione, doskonale izolują przechowywane w nich rzeczy, zapewniając im jednocześnie odpowiednią temperaturę.

Jeśli chodzi o kwestię temperatury, należy wyjaśnić, że kontener chłodniczy ma za zadanie zapewnić temperatury optymalne – nie są to wyłącznie wartości ujemne. W rzeczywistości, kontenery stanowią także doskonałą przestrzeń do magazynowania towaru wymagającego utrzymania określonych temperatur, a to doceniono już m.in. w gastronomii czy przemyśle spożywczym.

Zakres temperatur pracy chłodni kontenerowej wynosi -30 do nawet +30 stopni Celsjusza. Dopasowanie temperatur do przechowywanych towarów jest możliwe dzięki wydajnym i energooszczędnym agregatom, które w stosunkowo krótkim czasie pozwalają osiągnąć określoną temperaturę – zarówno dodatnią, jak i ujemną.

Spokojna głowa i brak pozwoleń na budowę? Postaw na chłodnię kontenerową

Zdecydowaną zaletą kontenera chłodniczego jest również fakt, że możesz postawić go w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu. Wszystko dzięki temu, że mobilne chłodnie nie wymagają czasochłonnych i trudnych do uzyskania pozwoleń na budowę – co ma miejsce w przypadku tradycyjnej chłodni.

Kontener chłodniczy z oferty Eco Containers możesz postawić gdzie chcesz, kiedy chcesz i na tak długo jak go potrzebujesz. Bez zbędnych formalności, „papirologii” i niepotrzebnego stresu.  

Kontener chłodniczy

Warianty chłodni kontenerowych w Eco Containers

Sklep Eco Containers oferuje kontenery różniące się od siebie długością. Znajdziesz tutaj kontenery o wymiarach: 3, 6, 12 lub 13,6 m. Ostateczna decyzja o tym, jak duży będzie kontener chłodniczy, należy do Ciebie. Z kolei wysoce wykwalifikowani pracownicy Eco Containers dołożą wszelkich starań, aby efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący.

Dlaczego warto postawić na kontener chłodniczy Eco Containers?

Najpopularniejszą chłodnią w Eco Containers jest 12-metrowy kontener, który posiada 67,7 metrów sześciennych pojemności i mieści aż do 23 europalet. Z kolei największy zestaw kontenerów w naszej ofercie pomieści aż do 300 europalet. Właśnie tak niebywała przestrzeń z optymalną temperaturą jest teraz na wyciągnięcie ręki dla twojego biznesu.

Na tym jednak nie koniec. Eco Containers to lider w sprzedaży i wynajmie kontenerów chłodniczych w Polsce. W związku z tym, do dyspozycji oddajemy Ci również szeroki i skrupulatnie dopracowany zestaw produktów podzielonych według ich unikalnych cech. Oto chłodnie kontenerowe, które znajdziesz w Eco Containers:

Reefer
Cold Store
Super Store
Blast Freezer

Kupno oraz wynajem kontenerów chłodniczych

Większość z kontenerów chłodniczych posiadamy w swoim magazynie. Wystarczy wybrać chłodnię, opłacić zamówienie i cieszyć się funkcjonalną i niezawodną chłodnią. Dla osób, które chcą uniknąć kupowania, albo potrzebują kontenera chłodniczego wyłącznie na jakiś czas, oferujemy alternatywę w postaci wynajmu chłodni kontenerowych, a do tego na niezwykle dogodnych warunkach.

Jeżeli mimo wszystko wahasz się, czy lepiej kupić, czy wynająć kontener chłodniczy, zapraszamy do przeczytania artykułu:

 5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYNAJĄĆ KONTENER CHŁODNICZY

Skontaktuj się z nami tutaj, aby dowiedzieć się więcej o ofercie kupna/wynajmu kontenerów chłodniczych

Zobacz wszystkie chłodnie kontenerowe dostępne w Eco Containers