Kontenery - Eco Containers

Kontener socjalny dla pracowników

mobilny kontener mieszkalny

Mobilny kontener mieszkalny dla pracowników

Czy kontener morski może stać się przytulnym mieszkaniem? Na co dzień służy przecież do transportu towarów i ich magazynowania. Otóż Eco Containers bez problemu może z kontenerowej blachy wykonać miejsce do odpoczynku!

Przedstawiamy realizację jaką jest kontener pracowniczy. Powstał on dzięki zaadaptowaniu modelu 40’HC. W kontenerze istnieje możliwość zakwaterowania do 8 osób. Obiekt można także zaadaptować pod biuro z wydzieloną przestrzenią sanitarną. Idealnie sprawdzi się także jako małe pokoje gościnne oraz mobilny nocleg np. dla pracowników sezonowych, pracowników na budowie, wojska na wyjazdach terenowych oraz szatnię.

dom w kontenerze

Kontener został przez nas ocieplony i zaizolowany termicznie dzięki czemu wnętrze jest bardziej odporne na działanie warunków atmosferycznych.
Posiada także zamontowaną instalację elektryczną oraz wodno – kanalizacyjną, dzięki czemu w środku jest oświetlenie, gniazdka oraz możliwość korzystania z wydzielonej części sanitarnej
Pomieszczenie jest klimatyzowane, co pozwala na dostosowanie temperatury wewnątrz zarówno podczas upałów jak i chłodniejszych dni
Kontener ma zamontowane okna i drzwi oraz może zostać umeblowany i dostosowany do potrzeb zamawiającego

Dlaczego kontener socjalno-sypialny to doskonały wybór? Przede wszystkim jedno pomieszczenie może służyć na kilka sposobów. Zarówno jako biuro z sanitariatem, szatnia oraz jako miejsce noclegowe. Nie będzie problemem np. na placu budowy stworzyć pomieszczenia socjalno-sypialnego dla pracowników, a po zakończeniu budowy zaadaptować ten sam kontener pod małe biuro lub magazyn. Kolejną zaletą jego jest mobilność. Prowadzisz punkt sezonowy i potrzebujesz noclegu dla pracowników na wakacje? Po skończeniu sezonu możesz bez problemu zabrać kontener, przetransportować i przechować go na naszym placu przez okres zimowy do kolejnego lata. Pomieszczenie socjalno-sypialne będzie także idealnym rozwiązaniem dla określonych grup zawodowych, np. dla wojska, które wyjeżdża na ćwiczenia na poligonie na kilka tygodni w trudne tereny, w których nie ma możliwości noclegu w obiektach.

modyfikacje kontener mieszkalny

Eco Containers to przede wszystkim gwarancja jakości. Nasi specjaliści stworzą kompleksowy projekt według Twojego pomysłu i doradzą przy wyborze najlepszych rozwiązań. Posiadamy doskonałe zaplecze produkcyjne w postaci dużej zadaszonej hali, na której produkcja kontenerów odbywa się przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Mamy także własny park maszyn, dzięki czemu jesteśmy niezależni od zewnętrznych dostawców, gdyż sami możemy wyprodukować dedykowane elementy do kontenerów. Wykańczamy kontenery pod klucz i gotowy produkt dostarczamy w dowolne miejsce.

Jeżeli spodobał Ci się kontener mieszkalny dla pracowników to zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej oferty na swój pomysł!

kontener mieszkalny dla pracowników