Kontenery - Eco Containers

Kontener izolowany. Postaw na solidne ocieplenie.

kontener morski

Kontener izolowany. Postaw na solidne ocieplenie.

Kontener izolowany jest gotowym, wolnostojącym pomieszczeniem, które doskonale chroni znajdującą się w nim zawartość przed wilgocią, zimnem i wszelkimi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zgodnie z nazwą, zastosowano w nim nowoczesną technikę izolacyjną, zapewniającą najlepsze warunki termalne. Możesz przechowywać w nim co tylko chcesz. Bez najmniejszego uszczerbku na jakości. Brzmi dobrze? Poznaj więcej zalet kontenera izolowanego.

kontener magazynowy

Konstrukcja ocieplonego kontenera

Ściany, sufit i wrota kontenera izolowanego pokryte są wełną mineralną o grubości aż 100 mm,  a ta osłonięta jest profesjonalną płytą MFP. Całość idealnie chroni przechowywane przedmioty przed czynnikami atmosferycznymi. Korzystając z tak solidnego zabezpieczenia zyskujesz pewność, że do jego wnętrza nie dostanie się wilgoć, mróz i wiatr. Na tym jednak nie koniec. Największą zaletą kontenera samego w sobie zdaje się być jego mobilność. Możesz go przewieźć z miejsca na miejsce, nawet przy pełnym załadunku. Dzięki przenośnej konstrukcji postawisz go wszędzie tam, gdzie tylko zdoła się zmieścić – zarówno na budowie, jak i w prywatnym ogródku.  Jaki kontener wybrać?

Jaki kontener wybrać?

Kontenery izolowane dzielą się zarówno na zupełnie nowe obiekty, jak również kontenery zbudowane na bazie używanych jednostek, które zostały poddane odpowiedniej renowacji. Ponadto różnią się od siebie wizualnie oraz wymiarami i pojemnością. Co więcej, biorąc pod uwagę ich szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, zapewniamy możliwość wyposażenia ich w instalację elektryczną.

Praktyczne zastosowanie kontenera ocieplanego

kontenerze izolowanym przechowasz zarówno surowce produkcyjne, jak i wrażliwe na zmianę temperatur materiały organiczne. Świetnie sprawdzi się on także jako ochrona dla narzędzi ogrodowych, budowlanych, a nawet elektronarzędzi – te w szczególności nie powinny mieć styczności z wilgocią. Wybrane modele kontenerów izolacyjnych pozwolą również na załadowanie do swojego wnętrza ładunków przestrzennych, np. za pomocą europalet. Możesz je również wykorzystać jako archiwum do przechowywania dokumentów i zyskać pewność, że nie ulegną zniszczeniu. 

Przekonaj się do zalet kontenera z izolacją

Kontener ocieplany to perfekcyjny wybór dla osób lub firm, którym zależy na estetyce, wysokim zabezpieczeniu przechowywanych przedmiotów i imponującej jakości produktu. Jest to solidny, trwały i bezpieczny magazyn, do którego włożyć możesz praktycznie wszystko, bez obaw o uszczerbek na jakości. Sprawdzi się zarówno do użytku prywatnego, jak i w biznesie. Jego użyteczność jest coraz bardziej doceniania. Przyczynia się do tego solidne wykonanie i szerokie spectrum zastosowania.