Kontenery - Eco Containers

Import kontenerów morskich. Jak odbywa się to w Eco Containers

Import kontenerow morskich. Jak odbywa się to w eco containers

Import kontenerów morskich. Jak odbywa się to w eco containers

Najbogatsza w Polsce gama produktów i starannie dobrana oferta sprawiają, że w ofercie Eco Containers  znajdziesz kontenery morskie, sprawdzające się dosłownie do wszystkiego.

Możesz postawić na kontenery chłodnicze, mieszkalne oraz takie, które  staną się konkretnymi pomieszczeniami, np. budowlanymi, socjalnymi czy przemysłowymi. Najpierw jednak przekonaj się, skąd i jak je importujemy.

kontener morski

Przemyślany import = szeroki wybór kontenerów morskich

W Eco Containers stawiamy na jakość i potrzeby Klientów. Właśnie dlatego wypracowaliśmy solidny i sprawdzony system dostaw kontenerów morskich z portów europejskich oraz z kraju, który na arenie międzynarodowej jest pionierem w ich produkcji, czyli z Chin.

Wieloletnie doświadczenie w tym obszarze, optymalizacja kosztów transportu oraz wyboru kontenerów morskich sprowadzanych do Polski – zarówno używanych, które poddajemy starannej renowacji, jak i zupełnie nowych, pozwala oferować na polskim rynku klientom najlepsze ceny.

Setki kontenerów morskich systematycznie ściąganych z Europy i Azji sprawiają, że Klienci Eco Containers mają szerokie pole manewru w wyborze pomieszczeń, idealnie wpisujących się w ich potrzeby – zarówno te prywatne i domowe, jak i na użytek w firmach czy przedsiębiorstwach. Na tym jednak nie koniec. W razie potrzeby służymy również pomocą w zakresie określenia potrzeb,  wyboru oraz przystosowania kontenerów pod skonkretyzowane już preferencje.

Największa oferta kontenerów w Polsce? Eco Containers

W Eco Containers możesz zakupić kontenery morskie różnej wielkości. Możesz również wybierać spośród pomieszczeń, które mają spełniać określoną rolę, np. w przemyśle gastronomicznym. Oferujemy także najpopularniejsze warianty kontenerów morskich pod kątem gabarytów, jak np. 20'DC czy 40'HC.

Ale to nie wszystko. Nasza oferta jest tak szeroka, że znalazły się w niej również modele unikatowe, jak np. kontenery typu Flat Rack czy chłodnie kontenerowe, np. Blast Freezer, wyposażone w specjalistyczne agregaty.

Do wyboru pozostają także kontenery do transportu, kontenery pod magazynykontenery mieszkalne i wiele innych.

Systematyczne dostawy kontenerów

Biorąc pod uwagę powyższe, trzeba sobie jasno powiedzieć, że decydując się na nasz sklep zyskujesz przeogromny wybór, który gwarantujemy systematycznym importem kontenerów morskich. W Eco Containers stawiamy na sprawdzone metody transportu, solidne zabezpieczenia i rozeznanie w potrzebach Klientów, co przekłada się na bogaty wachlarz, docenianego w Polsce i na świecie, asortymentu.

Sprawdź pełną ofertę kontenerów morskich w Eco Containers.