Containers - Eco Containers

Kontener chłodniczy. Warto postawić na chłodnię kontenerową?

undefined

Kontener chłodniczy. Warto postawić na chłodnię kontenerową?

Z tego artykułu dowiesz się czym jest kontener chłodniczy, dlaczego w szybkim tempie zyskał morze zwolenników, w jakich sytuacjach sprawdzi się najlepiej i czy rzeczywiście warto w niego zainwestować. Poznaj wszystkie rodzaje chłodni kontenerowych dostępnych w Eco Containers, wybierz kontener chłodniczy i miej pewność, że warunki panujące na zewnątrz będą mu niestraszne. Sprawdź szczegóły.

Chłodnia z kontenera – co to takiego?

Kontenery chłodnicze to nic innego jak mobilne chłodnie, które nawet po uprzednim załadowaniu z powodzeniem przetransportujesz z miejsca na miejsce. Co więcej, te pomysłowe chłodnie wykonane zostały z najlepszej klasy materiałów, przez co gwarantują doskonałą izolacje dla przechowywanych produktów. Ich przewagą jest również to, że nie wymagają czasochłonnych i – niejednokrotnie – ciężko dostępnych pozwoleń na budowę, tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej chłodni. Chłodnie z kontenera możesz więc postawić gdzie chcesz i kiedy chcesz. Bez niepotrzebnych stresów i formalności.

To jednak nie wszystko. Kontenery chłodnicze dysponują bardzo wydajnymi i energooszczędnymi agregatami, które pomagają w odpowiednio krótkim czasie osiągnąć określoną temperaturę – zarówno dodatnią, jak i ujemną – od -30 do nawet +30 stopni Celsjusza. Masz więc przed sobą mobilne pomieszczenia, które służą nie tylko jako chłodnie. Stanowią również perfekcyjną przestrzeń do składowania towaru wymagającego określonych ram temperaturowych, a to doceniono już m.in. w gastronomii czy branży spożywczej.

kontener-chlodniczy

Rodzaje chłodni z kontenera

W portfolio Eco Containers znajdziesz kontenery o różnej długości: 3, 6, 12 lub 13,6 m. Co więcej, przy każdej z tych opcji masz możliwość rozbudowania przestrzeni o kolejne, wyspecjalizowane na tym polu moduły. To Ty decydujesz, ile miejsca finalnie będzie Ci niezbędne. Najpopularniejszy model w ofercie Eco Containers to 12-metrowy kontener, który posiada 67,7 metrów sześciennych pojemności i mieści do 23 europalet. Z kolei największy zestaw kontenerów w naszej ofercie pomieści aż do 300 europalet. Imponujące, prawda?

Ale to nie wszystko. Większość z kontenerów chłodniczych posiadamy w swoim magazynie „od ręki”. Wystarczy wybrać chłodnię, opłacić zamówienie i cieszyć się funkcjonalnym  pomieszczeniem – bez zbędnego czekania. Wachlarz produktów jest szeroki i selektywnie dopracowany. Oto kontenery chłodnicze proponowane przez nasz sklep:

Reefer
Cold Store
Super Store
Blastfreezer

Eco Containers - lider wśród dostawców chłodni kontenerowych

Kontenery chłodnicze w Eco Containers od zawsze są kwestią priorytetową. Specjalizujemy się w dostarczaniu do Klientów jak najlepszych rozwiązań w tym zakresie. W związku z tym, oferujemy nie tylko sprzedaż, ale i wynajem chłodni z kontenera. Ponadto zapewniamy kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo 24 godziny na dobę, przez  7 dni w tygodniu. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i interesy naszych Klientów, dlatego nasze kontenery chłodnicze wyposażamy dodatkowo w urządzenia mierzące temperaturę. Dzięki temu reakcja, w razie nieprzewidzianych sytuacji, jest zawsze natychmiastowa. Takie podejście sprawia, że Klienci mogą być spokojni o towar, a my – o ich zadowolenie.

Poznaj wszystkie chłodnie z kontenera dostępne w Eco Containers