Kontenery - Eco Containers

Kontenery 45’HC – używany

Kontener morski 45’HC – używany

Kontener morski 45’HC – używany

Wymiary zewnętrzne

długość 13716 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 13556 mm x szerokość 2352 mm x wysokość 2700 mm

Pojemność

86,0 m3 / 32 europalety

Ładowność

25 780 kg

Waga

4 700 kg

Kontener podwyższany 45 stopowy jest suchy, szczelny i bezpieczny dla towarów. Jest to mobilny magazyn, który można transportować w przeróżne miejsca. Zbudowany jest z wytrzymałej stali, która odpowiada za jego trwałość i ochronę ładunków przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi. Podłoga kontenera jest płaska zbudowana jest zaś ze sklejki, dzięki czemu z łatwością można operować wewnątrz ładunkiem ustawionym na paletach. 

Kontenery możemy odnawić na życzenie klienta. Odnowienie polega na piaskowaniu miejsc korozyjnych oraz ponownym lakierowaniu, zapewniając im odświeżony wygląd zewnętrzny. Barwę lakieru dobieramy z palety RAL według upodobań klienta. Kontenery 45 stopowe można ze sobą łączyć tworząc modułową przestrzeń magazynową. Istnieje też możliwość zamontowania z nich instalacji elektrycznej i dodatkowych zabezpieczeń. Nasz dział modyfikacji może przeprowadzić także większe zmiany, dzięki którym kontener zyska nową funkjonalnosć. Kontenery mają długi czas eksploatacji, co pozwala im służyć przez kilkadziesiąt lat.

Model 45’HC świetnie sprawdza się dla przestrzennych ładunków, które nie mieszczą się w standardowym kontenerze. Pojedynczy kontener można dostarczyć autem z dźwigiem HDS, jak również na 12-metrowej naczepie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem. Kontener dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych. 

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu