Kontenery - Eco Containers

Kontenery do towarów ponadgabarytowych 40’ FLAT RACK - używany

Kontener morski do towarów ponadgabarytowych 40’ FLAT RACK - używany

Kontener morski do towarów ponadgabarytowych 40’ FLAT RACK - używany

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 12032 mm x szerokość 2350 mm x wysokość 2213 mm

Pojemność

niestandardowa

Ładowność

31 250 kg

Waga

5 400 kg

Kontener 40’ Flat Rack mierzy 12m i świetnie sprawdza się szczególnie na długich trasach, służąc do przewozu towarów ponadgabarytowych. Jest to model używany, który pomimo zużycia zewnętrznego jest w pełni sprawny. Nie posiada on dachu ani ścian bocznych dzięki czemu załadunek niestandardowego towaru od boku lub od góry jest znacznie ułatwiony. Maksymalna ładowność kontenera wynosi 31 250 kg.

Kontener zbudowany jest z ramy stalowej zaś podłoga kontenera jest drewniana i została wzmocniona, a ściany czołowe są mocno osadzone. Flat Rack można także poddać gruntownej renowacji, do której zalicza się piaskowanie oraz ponowne lakierowanie,  dzięki czemu przywracamy jemu dawną prezencję. Barwę lakieru możemy dopasować do indywidualnych upodobań klienta. Zaletą flat racków jest ich długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień w transporcie morskim oraz lądowym. Dodatkowym usprawnieniem jest możliwość mocowania oraz zabezpieczenia przewożonego ładunku, a także jego spiętrzanie. Pojedynczy kontener przewiezie auto z dźwigiem HDS bądź w pojedynkę na 12-metrowej naczepie. Produkt dostępny w kolorach z palety RAL.

Czas realizacji kontenera używanego wynosi do 5 dni roboczych.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu