Kontenery - Eco Containers

Kontenery 20’DD Double Door - nowy

Kontener morski 20’DD Double Door - nowy

Kontener morski 20’DD Double Door - nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 6058 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 5844 mm x szerokość 2350 mm x wysokość 2393 mm

Pojemność

33,1 m/11 europalet

Ładowność

28 100 kg

Waga

2 380 kg

Kontener 20’HCDD Double Door to 6-metrowy kontener, który posiada 2 pary wrót na ścianach szczytowych kontenera. Ułatwia to znacznie załadunek oraz rozładunek. Kontener jest nowy po jednej podróży morskiej od producenta. W jego wnętrzu zmieści się do 11 europalet, a jego maksymalna ładowność wynosi 28 100 kg.

Model 20 stopowy jest solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przewieziony na nowe miejsce. Zbudowany jest z wzmocnionej stali typu „Corten”, która zapewnia bezpieczeństwo przewożonym ładunkom. Podłoga zbudowana jest zaś ze sklejki o grubości 28mm, na której z łatwością można operować ładunkiem ustawionym na paletach. W kontenerze istnieje także możliwość wyposażenia w instalację elektryczną oraz dodatkowe zabezpieczenia. Na życzenie klienta kontener można poddać wszelkim modyfikacjom a także odmalowaniu na wybrany kolor. Kontenery charakteryzują się długim czasem eksploatacji dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat.

Model Double Door świetnie sprawdza się na co dzień w transporcie morskim oraz lądowym a także jako mobilny magazyn. Pojedynczy kontener można przewieźć autem z dźwigiem HDS bądź wraz z drugim kontenerem na 12-metrowej naczepie. Produkt dostępny w kolorach z palety RAL.

Czas realizacji kontenera wynosi do 5 dni roboczych.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu