Kontenery - Eco Containers

Kontenery 20' Open Side - nowy

Kontener morski 20' Open Side - nowy

Kontener morski 20' Open Side - nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 6058 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 5898 mm x szerokość 23288 mm x wysokość 2390 mm

Pojemność

33,1m³/11 europalet

Waga

3 200 kg

Model 20-stopowy to solidny, wytrzymały i dodatkowo bezpieczny kontener, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przetransportowany w nowe miejsce. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, co zapewnia jego trwałość i ochronę ładunku przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi. Z kolei podłoga kontenera wykonana jest ze sklejki o grubości 28 mm, na której można łatwo przenosić ładunki ułożone na paletach. 

Kontenery Full Side Access można ze sobą łączyć, tworząc modułową przestrzeń magazynową. Możliwe jest również zainstalowanie w nich okablowania elektrycznego i dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta kontener może zostać pomalowany na wybrany kolor oraz mogą zostać przeprowadzone wszelkie niezbędne modyfikacje. Ich zaletą jest również długa żywotność, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Kontener świetnie nadaje się do codziennego użytku zarówno w transporcie morskim jak i lądowym oraz jako pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy kontener przewiezie samochód z dźwigiem HDS. Co więcej, jedna 12-metrowa naczepa może przewozić 2 kontenery FSA jednocześnie. Produkt dostępny jest w podstawowych kolorach RAL.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu