Kontenery - Eco Containers

Kontenery do towarów ponadgabarytowych 20' Flat Rack - używany

Kontener morski do towarów ponadgabarytowych 20' Flat Rack - używany

Kontener morski do towarów ponadgabarytowych 20' Flat Rack - używany

Wymiary zewnętrzne

długość 6058 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 5898 mm x szerokość 2350 mm x wysokość 2213 mm

Pojemność

niestandardowa

Ładowność

39 600 kg

Waga

2 750 kg

Kontener 20’ Flat Rack to model, który służy do transportu towarów ponadgabarytowych. Kontener jest używany i spełnia wszystkie wymogi techniczne nowego kontenera, zachowując jego kluczowe właściwości jakościowe. Nie posiada on dachu ani ścian bocznych dzięki czemu załadunek niestandardowego towaru od boku lub od góry jest znacznie ułatwiony. Kontener mierzy 6m długości, a jego maksymalna ładowność wynosi 39 600 kg.

Kontener zbudowany jest z ramy stalowej zaś podłoga kontenera jest drewniana i została wzmocniona, a ściany czołowe są mocno osadzone. Flat Rack można także poddać gruntownej renowacji, do której zalicza się piaskowanie oraz ponowne lakierowanie,  dzięki czemu przywracamy jemu dawną prezencję. Barwę lakieru możemy dopasować do indywidualnych upodobań klienta. Zaletą flat racków jest ich długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień w transporcie morskim oraz lądowym. Dodatkowym usprawnieniem jest możliwość mocowania oraz zabezpieczenia przewożonego ładunku, a także jego spiętrzanie. Pojedynczy kontener przewiezie auto z dźwigiem HDS. Co więcej, na jednej, 12-metrowej naczepie, można przewieźć 2 kontenery flat rack jednocześnie. 

Czas realizacji kontenera używanego wynosi do 5 dni roboczych.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu