Kontenery - Eco Containers

Kontenery 40’HCRF Blastfreezer - nowy

Kontener chłodniczy 40’HCRF Blastfreezer - nowy

Kontener chłodniczy 40’HCRF Blastfreezer - nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 11768 mm x szerokość 1810 mm x wysokość 2549 mm

Pojemność

54,3m³/14 europalet

Ładowność

23 440 kg

Waga

7040 kg

Kontener chłodniczy 40’HCRF Blastfreezer to model przeznaczony do mrożenia szokowego produktów. Jest on produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. Kontener ten występuje w wersji podwyższanej o 30cm od standardowego kontenera i mierzy 12 m. W jego wnętrzu można zmieścić maksymalnie 14 europalet przy maksymalnej ładowności 23 440 kg.

Kontener posiada aż 5 agregatów marki Thermoking, które zapewniają mrożenie w zakresie od -30°C do 30°C, niezależnie od warunków zewnętrznych, czy strefy klimatycznej.

Kontener Blastfreezer jest mobilną chłodnią, która jest sucha, szczelna i zabezpieczona przed dostępem osób trzecich. Zbudowany jest z wielowarstwowych paneli wypełnionych pianką poliuretanową, które zapewniają doskonałą izolację i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. W kontenerze występuje podłoga typu płaskiego, co oznacza, że towar wewnątrz musi być ładowany na paletach aby zapewnić sprawny przepływ chłodnego powietrza w kontenerze. 

W kontenerach 40’ Blastfreezer istnieje mozliwość zamontowania instalacji elektrycznej oraz dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także usprawnić przez dodanie akcesoriów takich jak najazd.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako chłodnicze pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy model można przewozić autem z dźwigiem HDS oraz w pojedynkę na 12-metrowej naczepie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu