Kontenery - Eco Containers

Kontenery 2x20'HCRF Super Store – nowy

Kontener chłodniczy 2x20'HCRF Super Store – nowy

Kontener chłodniczy 2x20'HCRF Super Store – nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 6058 mm x szerokość 4876 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 5458 mm x szerokość 4791 mm x wysokość 2552 mm

Pojemność

67,7 m3 / 23 europalety

Ładowność

25 870 kg

Waga

4 720 kg

Kontener chłodniczy modułowy 2x20’HCRF Superstore to kontener o sporej powierzchni magazynowej. Jest to specjalny kontener, powstały z przeciętego na pół kontenera 40’HCRF. Zwiększona przestrzeń magazynowa daje ogromne możliwości ładowania i przechowywania produktów. Chłodnie sprawdzą się w wielu przemysłach, np. spożywczym, gastronomicznym czy handlowym. Z łatwością zastąpią ogromne i kosztowne hale. Kontener superstore jest poduktem nowym, gdyż kontener, z którego został wyprodukowany model superstore jest po jednej podróży morskiej od producenta. Konstrukcja ta daje możliwość zeskładowania 23 europalet.

Za stabilne warunki wewnątrz odpowiadają agregaty marki starcool lub thermoking, zasilając kontener, dzięki czemu z łatwością może utrzymywać temperaturę w zakresie od -30°C do 30°C. Kontener oparty jest na słupach 10x10, które są podparte dodatkową blachą 5mm, co daje solidną podstawę. Elementy wydzielone z paneli bocznych są dodatkowo zaizolowane, dzięki czemu warunki termiczne są w pełni utrzymywane. Progi kontenera oraz elementy scalające całą konstrukcję kontenera superstore wykonane są ze stali nierdzewnej.

Przestrzenie kontenera superstore można poszerzać o dowolną ilość kontenerów. Istnieje opcja wykonania chłodni z 2, 5 czy 10 kontenerów chłodniczych. W kontenerze można zamontować także instalację elektryczną i dodatkowe zabezpieczenia, a także dołączyć do niego niezbędne akcesoria, jak np. najazd.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu