Kontenery - Eco Containers

Kontenery 10’RF – UŻYWANY

Kontener chłodniczy 10’RF – UŻYWANY

Kontener chłodniczy 10’RF – UŻYWANY

Wymiary zewnętrzne

długość 2990 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 2390 mm x szerokość 2290 mm x wysokość 2288 mm

Pojemność

12,5 m3 / 4 europalety

Ładowność

20 950 kg

Waga

2 290 kg

Za odpowiednią temperaturę wewnątrz odpowiedzialny jest agregat marek: Carrier, Starcool, bądź Thermoking, które zapewniają temperaturę w zakresie od -30°C do 30°C, niezależnie od warunków zewnętrznych, czy strefy klimatycznej.

Model 10 stopowy jest solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przewieziony na nowe miejsce. Jego konstrukcja wykonana jest z wielowarstwowych paneli typu „Sandwich” wypełnionych pianką poliuretanową, które zapewniają doskonałą izolację i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga w kontenerze posiada wzdłużne żebrowania (typ gretting) dzięki czemu towar ładowany jest w pudełkach zapewniając sprawny przepływ chłodnego powietrza na całej powierzchni kontenera. 

Kontener na co dzień służy w transporcie morskim i lądowym oraz jako mały chłodniczy magazyn. Pojedynczy model reefer może przewieźć auto z dźwigiem HDS. Co więcej, na jednej, 12-metrowej naczepie, można przewieźć 4 kontenery 10’RF jednocześnie. 

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu