Blog navigation

AKTUALNOŚCI

Popularne posty

 • Kontener mieszkalny. Zobacz zalety domku kontenerowego
  4684 Wyświetleń

  Domy z kontenerów morskich stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych, murowanych budynków. Powstają nieporównywalnie szybciej, są przy tym równie trwałe, a także, co bardzo ważne, są domami całorocznymi! Coraz wyraźniejszy jest trend inwestycji w kontener mieszkalny.

  Czytaj więcej
 • Dokumenty w transporcie morskim
  4464 Wyświetleń

  Każdy rodzaj transportu: lądowy, śródlądowy, lotniczy i morski, wymagają odpowiedniej dokumentacji, w celu zarządzania i kontroli nad przewożonymi ładunkami. Dotyczy to zarówno frachtu krajowego, jak i międzynarodowego. Prawidłowe wypełnienie dokumentów jest kluczowe dla powodzenia wykonania tranzytu i uniknięcia przestojów. O ile w przypadku przesyłek kurierskich, odbywających się przewozem drogowym często wystarczający jest sam list przewozowy, o tyle inaczej wygląda to przy korzystaniu z...

  Czytaj więcej
 • Największy sklep z kontenerami morskimi w Polsce? Eco Containers
  3883 Wyświetleń

  Eco Containers to obecnie największy sklep internetowy oferujący kompleksową obsługę w zakresie kupna oraz wynajmu kontenerów morskich. Starannie dobrana oferta sprawia, że znajdziesz u nas kontenery chłodnicze, mieszkalne, jak i np. kontenery przeznaczone pod konkretne pomieszczenia – budowlane, socjalne czy przemysłowe.

  Czytaj więcej
 • Kontenery a pozwolenie na budowę
  Kontenery a pozwolenie na budowę
  3826 Wyświetleń

  Kontenery należą do obiektów o bardzo zróżnicowanym zastosowaniu. Choć kojarzone są przede wszystkim z transportem (głównie za sprawą filmów, w których są jako takie przedstawiane), równie często można je spotkać na placach budowy czy chociażby na firmowych i prywatnych działkach. Czy ich obecność tam, z uwagi na ich funkcje, wymaga posiadania pozwolenia na budowę?

  Czytaj więcej
 • Rozmiar ma znaczenie. Jak duży kontener wybrać?
  2863 Wyświetleń

  Kontenery morskie są coraz bardziej docenianym sposobem na przechowywanie i transport różnego rodzaju produktów. Są niezwykle bezpieczne, a do tego pojemne. Tylko ile tak naprawdę są w stanie pomieścić? O tym decyduje rozmiar kontenera. Warto więc wiedzieć, co oznaczają poszczególne oznaczenia używane w nazewnictwie.

  Czytaj więcej
 • Budowa kontenerów morskich. Ich fenomen tkwi w konstrukcji
  2852 Wyświetleń

  Zanim kontenery morskie zostały docenione na lądzie, przez lata stanowiły niezawodny środek transportu na morzach i oceanach, zapewniając stabilne i bezpieczne przemieszczanie różnego rodzaju załadunków. Niepoddająca się żywiołowi wody konstrukcja sprawia, że dziś z powodzeniem są wykorzystywane na lądzie.

  Czytaj więcej
 • Self-storage – kontenery używane jako osobiste magazyny
  2759 Wyświetleń

  Poznaj naszą ofertę i przekonaj się w jaki sposób kontenery morskie wykorzystują swoje drugie życie. Zobacz genialne efekty renowacji oraz prac konserwacyjnych. To właśnie one gwarantują, że używany kontener morski będzie stanowił pojemny, bezpieczny i trwały magazyn osobisty.

  Czytaj więcej
 • Kontener izolowany. Postaw na solidne ocieplenie
  2680 Wyświetleń

  Kontener izolowany jest gotowym, wolnostojącym pomieszczeniem, które doskonale chroni znajdującą się w nim zawartość przed wilgocią, zimnem i wszelkimi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zgodnie z nazwą, zastosowano w nim nowoczesną technikę izolacyjną, zapewniającą najlepsze warunki termalne.

  Czytaj więcej
 • Modyfikacje kontenerów w Eco Containers. O co chodzi?
  2572 Wyświetleń

  Kontenery morskie to trwałe i sprawdzone pomieszczenia, które sprawdzą się… no właśnie – do czego? Otóż wszystko zależy od tego, do czego zostaną przystosowane – a tu wachlarz możliwości jest naprawdę imponujący. W Eco Containers stawiamy na potrzeby Klientów i to właśnie w oparciu o nie modyfikujemy kontenery morskie.

  Czytaj więcej
 • Odkryj zalety kontenera gastronomicznego od Eco Containers
  2176 Wyświetleń

  Szukasz oryginalnego, a jednocześnie niezawodnego pomysłu na pomieszczenie dla lokalu gastronomicznego? Chcesz, żeby Twoja knajpka, kawiarnia albo lodziarnia wyróżniały się wśród konkurencji nie tylko wyglądem, ale i jakością i bezpieczeństwem? Sprawdź ofertę Eco Containers i postaw na kontener gastronomiczny .

  Czytaj więcej
 • Wynajem kontenera socjalnego na budowę i nie tylko
  2005 Wyświetleń

  Wynajem zapewnia elastyczność i nie wiąże się z inwestycją w zakup, a więc jednorazowym wyłożeniem pieniędzy. Wynajem daje kontrolę nad wydatkami, umożliwiając ich dokładną estymację, co jest czynnikiem niebagatelnym w każdym przedsiębiorstwie.

  Czytaj więcej
 • Poznaj kontener do zadań specjalnych - Flat Rack
  1987 Wyświetleń

  Kontener typu Flat Rack różni się od pozostałych konstrukcji pływających po morskich szlakach. Flat Rack to tzw. kontener o podstawie płytowej. Jest on pozbawiony dachu i dłuższych ścian, a pozostałe dwie krótkie zostały solidnie osadzone i stanowią filary kontenera Flat Rack.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 12 of 87 (8 Pages)