• Self-storage - jak to działa?
  Self-storage - jak to działa?
  60 Wyświetleń

  Self-storage to usługa, która zapewnia przechowanie mienia osobistego. Jest często używany, gdy ludzie muszą przechowywać przedmioty, których w danej chwili nie używają, znajdują się między domami lub przenoszą się i nie mają wystarczająco dużo miejsca w swoim nowym domu. W tym artykule postaramy się w prosty sposób wyjaśnić, jak wygląda proces korzystania z magazynu samoobsługowego. 

  Czytaj więcej
 • Wady i zalety magazynów samoobsługowych
  Wady i zalety magazynów samoobsługowych
  63 Wyświetleń

  Self-storage to rodzaj przechowywania, który istnieje od dłuższego czasu. Jest to proces przechowywania przedmiotów w wynajętej przestrzeni, zwykle w magazynie lub budynku należącym do kogoś innego. W ciągu ostatnich kilku dekad self-storage stawało się coraz bardziej popularną opcją dla osób, które muszą przechowywać swoje rzeczy, ale nie mają na to miejsca w domu. Dziś omówimy zalety i wady takiego rozwiązania, abyś mógł zdecydować, czy taka usługa to coś dla Ciebie. 

  Czytaj więcej
 • Self storage - co to takiego? 
  Self storage - co to takiego? 
  97 Wyświetleń

  Self storage to usługa, która zapewnia konsumentom przestrzeń do przechowywania swoich rzeczy. Zapotrzebowanie na magazyny samoobsługowe znacznie wzrosło w ostatnich latach, ponieważ coraz więcej osób przenosi się na obszary miejskie i potrzebuje miejsca na swój dobytek. Jak dokładnie działa taki system? Wyjaśnimy to w niniejszym artykule. 

  Czytaj więcej
 • Kontenery chłodnicze i ich zastosowanie w branży gastronomicznej
  Kontenery chłodnicze i ich zastosowanie w branży gastronomicznej
  84 Wyświetleń

  Wykorzystanie kontenerów chłodniczych w gastronomii nie jest nowością. System ten jednak stale się rozwija, dlatego temat można uznać za nadal aktualny. W tym artykule postanowiliśmy uporządkować informacje dotyczące zastosowania kontenerów, zwłaszcza tych typu chłodniczego w restauracjach, cateringu, hotelach, a także innych miejsc mieszczących się w kategorii lokali gastronomicznych.  

  Czytaj więcej
 • Gdzie kupić kontener chłodniczy?
  Gdzie kupić kontener chłodniczy?
  145 Wyświetleń

  Kontenery chłodnicze są ważną częścią przemysłu spożywczego. Zapewniają opłacalny sposób transportu, przechowywania i konserwowania żywności. Zapotrzebowanie na kontenery chłodnicze rośnie wraz ze wzrostem światowego handlu i popytu na świeże produkty. Gdzie kupować kontenery chłodnicze i co się z ich zakupem wiąże? Tego dowiesz się z artykułu. 

  Czytaj więcej
 • Kontenery morskie - najważniejsze informacje
  Kontenery morskie - najważniejsze informacje
  103 Wyświetleń

  Kontenery morskie istnieją od dawna i nadal będą integralną częścią branży logistycznej. Zapewniają łatwe przechowywanie i transport towarów. Kontenery morskie występują w wielu różnych rozmiarach, ale wszystkie mają te same cechy konstrukcyjne, co czyni je idealnymi do powyższych zastosowań. Przedstawiamy wpis, w którym zebraliśmy same najważniejsze informacje dotyczące kontenerów morskich. 

  Czytaj więcej
 • Kontenery high-cube a kontenery standardowe - czym się różnią i które są bardziej wartościowe dla transportu?
  Kontenery high-cube a kontenery standardowe - czym się różnią i które są bardziej wartościowe dla transportu?
  118 Wyświetleń

  Jesteśmy coraz bardziej przyzwyczajeni do oglądania skrzyń w postaci kontenerów morskich, kontenerów magazynowych czy kontenerów transportowych. Wiemy, że kontener to duże metalowe pudełko, które służy do przechowywania towarów i może być również używane do transportu towarów z jednego miejsca do drugiego. Dwa główne rodzaje tych pojemników to kontener uniwersalny i tzw. high-cube. Jakie występują pomiędzy nimi różnice? 

  Czytaj więcej
 • Nie tylko transport morski, czyli o zastosowaniu kontenerów
  Nie tylko transport morski, czyli o zastosowaniu kontenerów
  113 Wyświetleń

  Kontener to ustandaryzowana, modułowa jednostka ładunku, którą można załadować na statki, pociągi i ciężarówki. Kontenery są najskuteczniejszym sposobem transportu towarów na duże odległości. Stały się jednak tak popularne, że zaczęto wykorzystywać je również w innych gałęziach przemysłu. Chcesz poznać nietypowe, ciekawe zastosowania tych metalowych skrzyń? Przeczytaj artykuł! 

  Czytaj więcej
 • Historia kontenerów chłodniczych
  Historia kontenerów chłodniczych
  62 Wyświetleń

  Kontener chłodniczy to jeden z najpopularniejszych rodzajów kontenerów transportowych. Może służyć do transportu żywności i innych produktów, które należy przechowywać w określonej temperaturze. Czy jednak wiesz, jak to się stało, że zaczęto używać właśnie takiego rodzaju kontenerów morskich? Z pewnością dowiesz się tego, czytając ten tekst! 

  Czytaj więcej
 • Biuro w kontenerze? Poznaj zalety nowoczesnych kontenerów biurowych!
  Biuro w kontenerze? Poznaj zalety nowoczesnych kontenerów biurowych!
  56 Wyświetleń

  Kontenery biurowe to nowa forma przestrzeni biurowej, która rewolucjonizuje sposób, w jaki pracujemy. Budzi coraz większe zainteresowanie zarówno małych, jak i dużych pracodawców. Wydaje się idealnym rozwiązaniem chociażby problemu braku dostępności przestrzeni biurowej w małych miejscowościach. Jakie jeszcze plusy przemawiają za taką opcją? 

  Czytaj więcej
 • Wynajem kontenerów morskich - czy warto?
  Wynajem kontenerów morskich - czy warto?
  73 Wyświetleń

  Wynajem kontenerów morskich to nowy trend w branży transportowej. Kontenery morskie są wynajmowane firmom, które muszą przechowywać swoje towary przez pewien czas lub muszą je wysłać za granicę. Czym charakteryzuje się ta forma korzystania z kontenerów? I czy faktycznie się opłaca? Odpowiedzi postaramy się udzielić w tym wpisie. 

  Czytaj więcej
 • Kontener zbiornikowy - co to takiego?
  Kontener zbiornikowy - co to takiego?
  60 Wyświetleń

  Wśród różnych rodzajów kontenerów na wyróżnienie zasługują kontenery zbiornikowe. Ich wynalezienie było przełomem w transporcie płynów i usprawniło handel na całym świecie. W tym artykule omawiamy budowę i zastosowanie kontenerów-cystern w przemyśle okrętowym. 

  Czytaj więcej
Showing 25 to 36 of 123 (11 Pages)
Blog navigation

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

produkcja@ecocontainers.com

Łukasz Niewiadomski

+48 607 773 891

Heliodor Szczęsny

+48 603 708 029

Lokalizacja

ul. Ku Ujściu 51

80-701 Gdańsk

Dostępność

pon.-piąt. 7:00 – 15:00

sob.-niedz. nieczynne

AKTUALNOŚCI