• Kontener chłodniczy – warto postawić na chłodnię kontenerową?
  1807 Wyświetleń

  Czym jest kontener chłodniczy, dlaczego w szybkim tempie zyskał morze zwolenników, w jakich sytuacjach sprawdzi się najlepiej i czy rzeczywiście warto w niego zainwestować. Poznaj wszystkie rodzaje chłodni kontenerowych dostępnych w Eco Containers miej pewność, że warunki panujące na zewnątrz będą mu niestraszne.

  Czytaj więcej
 • Poznajmy się bliżej. Gdzie znajdują się oddziały Eco Containers?
  1607 Wyświetleń

  Pora na to, aby poznać bliżej ludzi, którzy tworzą sklep, będący liderem sprzedaży na rynku kontenerów morskich w Polsce. Poniżej znajdziesz kilka informacji, które są niezbędne, aby zakupy w naszym sklepie były możliwie najszybsze, wysoce wygodne i przede wszystkim, aby zadowalały Cię nie tylko pod kątem towaru, ale i jakości obsługi.

  Czytaj więcej
 • Self-storage – kontenery używane jako osobiste magazyny
  2853 Wyświetleń

  Poznaj naszą ofertę i przekonaj się w jaki sposób kontenery morskie wykorzystują swoje drugie życie. Zobacz genialne efekty renowacji oraz prac konserwacyjnych. To właśnie one gwarantują, że używany kontener morski będzie stanowił pojemny, bezpieczny i trwały magazyn osobisty.

  Czytaj więcej
 • Czy kontener to dobry magazyn na opony samochodowe?
  1866 Wyświetleń

  Kontener zapewnia optymalne warunki do przechowywania, w tym adekwatną temperaturę. Innymi słowy, jest to proste i elastyczne rozwiązanie, które wraz z nadejściem jesieni zapewni zarówno osobom prywatnym, jak i firmom możliwość bezpiecznego przechowywania opon samochodowych.

  Czytaj więcej
 • Praktyczny magazyn na budowę? Postaw na kontener
  1590 Wyświetleń

  Na każdej budowie musi znaleźć się miejsce, gdzie możliwe będzie wygodne składowanie narzędzi, maszyn i materiałów. Idealnym rozwiązaniem na tym polu staje się kontener, który dzięki unikalnej konstrukcji i wzmacnianej budowie nie tylko pozwoli na zebranie ich w jednym miejscu, ale również doskonale je zabezpieczy.

  Czytaj więcej
 • Poznaj kontener do zadań specjalnych - Flat Rack
  2441 Wyświetleń

  Kontener typu Flat Rack różni się od pozostałych konstrukcji pływających po morskich szlakach. Flat Rack to tzw. kontener o podstawie płytowej. Jest on pozbawiony dachu i dłuższych ścian, a pozostałe dwie krótkie zostały solidnie osadzone i stanowią filary kontenera Flat Rack.

  Czytaj więcej
 • Rozmiar ma znaczenie. Jak duży kontener wybrać?
  3315 Wyświetleń

  Kontenery morskie są coraz bardziej docenianym sposobem na przechowywanie i transport różnego rodzaju produktów. Są niezwykle bezpieczne, a do tego pojemne. Tylko ile tak naprawdę są w stanie pomieścić? O tym decyduje rozmiar kontenera. Warto więc wiedzieć, co oznaczają poszczególne oznaczenia używane w nazewnictwie.

  Czytaj więcej
 • Wynajem kontenera socjalnego na budowę i nie tylko
  2228 Wyświetleń

  Wynajem zapewnia elastyczność i nie wiąże się z inwestycją w zakup, a więc jednorazowym wyłożeniem pieniędzy. Wynajem daje kontrolę nad wydatkami, umożliwiając ich dokładną estymację, co jest czynnikiem niebagatelnym w każdym przedsiębiorstwie.

  Czytaj więcej
 • Kontener Open Top – otwarty dach na nietypowe ładunki
  1755 Wyświetleń

  Kontener typu Open Top pozwala na załadunek od góry, stając się odpowiedzią na potrzeby transportu oraz magazynowania nietypowych ładunków. Przede wszystkim tych wysokich, które byłoby ciężko umieścić w kontenerze od przodu.

  Czytaj więcej
 • 5 powodów, dla których warto wynająć kontener chłodniczy
  1567 Wyświetleń

  Kupić, czy wynająć kontener chłodniczy? Pytanie niełatwe, ale niezbędne do właściwej estymacji kosztów prowadzenia biznesu. Kupując, masz go na własność. Wynajem nie obciąża z kolei budżetu firmy jednorazowo i pozwala kontrolować miesięczne koszty.

  Czytaj więcej
 • Nowy, odnowiony czy używany? Który kontener wybrać?
  800 Wyświetleń

  Stan techniczny kupowanego kontenera jest sprawą niezwykle istotną, żeby nie powiedzieć kluczową. Do wyboru mamy 3 opcje: nowy, odnowiony oraz używany, ale przed podjęciem decyzji warto wiedzieć, czym różnią się między sobą.

  Czytaj więcej
 • Kontener izolowany. Postaw na solidne ocieplenie
  2833 Wyświetleń

  Kontener izolowany jest gotowym, wolnostojącym pomieszczeniem, które doskonale chroni znajdującą się w nim zawartość przed wilgocią, zimnem i wszelkimi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zgodnie z nazwą, zastosowano w nim nowoczesną technikę izolacyjną, zapewniającą najlepsze warunki termalne.

  Czytaj więcej
Showing 133 to 144 of 152 (13 Pages)
Blog navigation

Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

ul. Ku Ujściu 51

80-701 Gdańsk

Dostępność

pon.-piąt. 7:00 – 15:00

sob.-niedz. nieczynne

AKTUALNOŚCI