• Kontener biurowy pełniący rolę biura w zakładzie Eco Produkcja
  Kontener biurowy pełniący rolę biura w zakładzie Eco Produkcja
  686 Wyświetleń

  Biuro docieplone wełną skalną, wykończone wewnątrz deską świerkową. Na podłodze mamy wykładzinę architektoniczną emitującą beton. Do kontenera prowadzą stalowe schody, zaś pod nim znajduję się magazyn materiałów produkcyjnych w kontenerze 40’HC.

  Czytaj więcej
 • Zmodyfikowany kontener 40'DC jako magazyn gazów na pustyni
  Zmodyfikowany kontener 40'DC jako magazyn gazów na pustyni
  373 Wyświetleń

  Bardzo zaawansowany projekt wykonany dla firmy Intergaz, który stanowił część większej infrastruktury. Kontener docelowo służy jako magazyn gazów na arabskiej pustyni. Nowy kontener 40’DC został, skrócony do 8 [m], wycięto w nim boczną ścianę i wykonano stalowe drzwi oraz ściany lamelowe.

  Czytaj więcej
 • Kontener 20’DC pokazowy SUPTOUR TEAM France
  Kontener 20’DC pokazowy SUPTOUR TEAM France
  558 Wyświetleń

  Adaptacja używanego kontenera 20’DC. Jest to kontener pokazowy , w którym odbywać miała się sprzedaż produktów Zamawiającego. W kontenerze wykonano dwie bardzo duże szczelne klapy podnoszone na sprężynach gazowych z zabezpieczeniami. Ponadto wykonano otwieraną krótką ścianę frontową.

  Czytaj więcej
 • Kontenery morskie przerobione na mobilne warsztaty spawalnicze
  Kontenery morskie przerobione na mobilne warsztaty spawalnicze
  746 Wyświetleń

  Dla jednego z klientów wykonaliśmy adaptację dwóch kontenerów morskich 20’DC. Kontenery mają służyć jako mobilne warsztaty w niemieckim porcie. Wykonano dla klienta szereg modyfikacji takich jak: montaż urządzeń, wykonanie instalacji elektrycznej przystosowanej do niemieckich standardów (gniazda schuco).

  Czytaj więcej
 • Kontener 20'DC ocieplony z drzwiami szklanymi
  Kontener 20'DC ocieplony z drzwiami szklanymi
  549 Wyświetleń

  Magazyn ocieplony wykonany na bazie nowego kontenera 20’DC został przemalowany na kolor RAL7016. Ocieplony został dodatkowo wełną skalną ROCKWOOL oraz wyłożony płytami MFP. Instalacja elektryczna według indywidialnego projektu klienta. Dodatkowo wycięto otwór, obrabiono go i wstawiono drzwi PCV szklane.

  Czytaj więcej
 • Kontener biurowo-magazynowy. Postaw na sprytne 2 w 1
  Kontener biurowo-magazynowy. Postaw na sprytne 2 w 1
  1326 Wyświetleń

  Mobilne pomieszczenie łączące funkcję biura i podręcznego magazynu? Poznaj kontenery biurowo-magazynowe, które doskonale sprawdzają się zarówno jako przestrzeń do przechowywania, jak i wykonywania prostych czynności biurowych. Odkryj wszystkie zalety kontenerów biurowo-magazynowych w Eco Containers.

  Czytaj więcej
 • Odpowiednia temperatura to podstawa.
  Odpowiednia temperatura to podstawa.
  1127 Wyświetleń

  Oddajemy w Twoje ręce krótkie kompendium wiedzy na temat chłodni kontenerowych, które znajdziesz w rozbudowanym portfolio sklepu Eco Containers. Dowiesz się tutaj m.in.: jakie są ich rodzaje, wymiary i właściwości. Masz również możliwość porównania różnych modeli chłodni i wybrania konkretnie tej, która spełni twoje wymagania.

  Czytaj więcej
 • Import kontenerów morskich. Jak odbywa się to w Eco Containers?
  Import kontenerów morskich. Jak odbywa się to w Eco Containers?
  1202 Wyświetleń

  Najbogatsza w Polsce gama produktów i starannie dobrana oferta sprawiają, że w ofercie Eco Containers znajdziesz kontenery morskie, sprawdzające się dosłownie do wszystkiego. Postaw na kontenery chłodnicze, mieszkalne oraz takie, które staną się konkretnymi pomieszczeniami, np. budowlanymi, socjalnymi czy przemysłowymi.

  Czytaj więcej
 • Modyfikacje kontenerów w Eco Containers. O co chodzi?
  Modyfikacje kontenerów w Eco Containers. O co chodzi?
  2723 Wyświetleń

  Kontenery morskie to trwałe i sprawdzone pomieszczenia, które sprawdzą się… no właśnie – do czego? Otóż wszystko zależy od tego, do czego zostaną przystosowane – a tu wachlarz możliwości jest naprawdę imponujący. W Eco Containers stawiamy na potrzeby Klientów i to właśnie w oparciu o nie modyfikujemy kontenery morskie.

  Czytaj więcej
 • Odkryj zalety kontenera gastronomicznego od Eco Containers
  Odkryj zalety kontenera gastronomicznego od Eco Containers
  2280 Wyświetleń

  Szukasz oryginalnego, a jednocześnie niezawodnego pomysłu na pomieszczenie dla lokalu gastronomicznego? Chcesz, żeby Twoja knajpka, kawiarnia albo lodziarnia wyróżniały się wśród konkurencji nie tylko wyglądem, ale i jakością i bezpieczeństwem? Sprawdź ofertę Eco Containers i postaw na kontener gastronomiczny .

  Czytaj więcej
 • Kontener do mrożenia szokowego? Tylko Blastfreezer
  Kontener do mrożenia szokowego? Tylko Blastfreezer
  813 Wyświetleń

  Potrzebujesz sprawdzonego miejsca, gdzie szybko i skutecznie zamrozisz produkty? Doskonale się składa, bo mamy dla Ciebie rozwiązanie. Poznaj kontener typu Blastfreezer i ciesz się pomieszczeniem, które otwiera drogę do schładzania i mrożenia produktów – szybszego i wygodniejszego niż kiedykolwiek.

  Czytaj więcej
 • Największy sklep z kontenerami morskimi w Polsce? Eco Containers
  Największy sklep z kontenerami morskimi w Polsce? Eco Containers
  4257 Wyświetleń

  Eco Containers to obecnie największy sklep internetowy oferujący kompleksową obsługę w zakresie kupna oraz wynajmu kontenerów morskich. Starannie dobrana oferta sprawia, że znajdziesz u nas kontenery chłodnicze, mieszkalne, jak i np. kontenery przeznaczone pod konkretne pomieszczenia – budowlane, socjalne czy przemysłowe.

  Czytaj więcej
Showing 121 to 132 of 154 (13 Pages)
Blog navigation

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

produkcja@ecocontainers.com

Łukasz Niewiadomski

+48 607 773 891

Heliodor Szczęsny

+48 603 708 029

Lokalizacja

ul. Ku Ujściu 51

80-701 Gdańsk

Dostępność

pon.-piąt. 7:00 – 15:00

sob.-niedz. nieczynne

AKTUALNOŚCI