Blog navigation

AKTUALNOŚCI

 • Kontener biurowo-magazynowy. Postaw na sprytne 2 w 1
  1307 Wyświetleń

  Mobilne pomieszczenie łączące funkcję biura i podręcznego magazynu? Poznaj kontenery biurowo-magazynowe, które doskonale sprawdzają się zarówno jako przestrzeń do przechowywania, jak i wykonywania prostych czynności biurowych. Odkryj wszystkie zalety kontenerów biurowo-magazynowych w Eco Containers.

  Czytaj więcej
 • Odpowiednia temperatura to podstawa.
  1112 Wyświetleń

  Oddajemy w Twoje ręce krótkie kompendium wiedzy na temat chłodni kontenerowych, które znajdziesz w rozbudowanym portfolio sklepu Eco Containers. Dowiesz się tutaj m.in.: jakie są ich rodzaje, wymiary i właściwości. Masz również możliwość porównania różnych modeli chłodni i wybrania konkretnie tej, która spełni twoje wymagania.

  Czytaj więcej
 • Import kontenerów morskich. Jak odbywa się to w Eco Containers?
  1184 Wyświetleń

  Najbogatsza w Polsce gama produktów i starannie dobrana oferta sprawiają, że w ofercie Eco Containers znajdziesz kontenery morskie, sprawdzające się dosłownie do wszystkiego. Postaw na kontenery chłodnicze, mieszkalne oraz takie, które staną się konkretnymi pomieszczeniami, np. budowlanymi, socjalnymi czy przemysłowymi.

  Czytaj więcej
 • Modyfikacje kontenerów w Eco Containers. O co chodzi?
  2685 Wyświetleń

  Kontenery morskie to trwałe i sprawdzone pomieszczenia, które sprawdzą się… no właśnie – do czego? Otóż wszystko zależy od tego, do czego zostaną przystosowane – a tu wachlarz możliwości jest naprawdę imponujący. W Eco Containers stawiamy na potrzeby Klientów i to właśnie w oparciu o nie modyfikujemy kontenery morskie.

  Czytaj więcej
 • Odkryj zalety kontenera gastronomicznego od Eco Containers
  2255 Wyświetleń

  Szukasz oryginalnego, a jednocześnie niezawodnego pomysłu na pomieszczenie dla lokalu gastronomicznego? Chcesz, żeby Twoja knajpka, kawiarnia albo lodziarnia wyróżniały się wśród konkurencji nie tylko wyglądem, ale i jakością i bezpieczeństwem? Sprawdź ofertę Eco Containers i postaw na kontener gastronomiczny .

  Czytaj więcej
 • Kontener do mrożenia szokowego? Tylko Blastfreezer
  796 Wyświetleń

  Potrzebujesz sprawdzonego miejsca, gdzie szybko i skutecznie zamrozisz produkty? Doskonale się składa, bo mamy dla Ciebie rozwiązanie. Poznaj kontener typu Blastfreezer i ciesz się pomieszczeniem, które otwiera drogę do schładzania i mrożenia produktów – szybszego i wygodniejszego niż kiedykolwiek.

  Czytaj więcej
 • Największy sklep z kontenerami morskimi w Polsce? Eco Containers
  4138 Wyświetleń

  Eco Containers to obecnie największy sklep internetowy oferujący kompleksową obsługę w zakresie kupna oraz wynajmu kontenerów morskich. Starannie dobrana oferta sprawia, że znajdziesz u nas kontenery chłodnicze, mieszkalne, jak i np. kontenery przeznaczone pod konkretne pomieszczenia – budowlane, socjalne czy przemysłowe.

  Czytaj więcej
 • Wynajem kontenerów morskich. Czy warto? Jak się do tego zabrać?
  1255 Wyświetleń

  Kupno kontenera morskiego wiąże się z określoną inwestycją. Ale czy zawsze? Jak ominąć koszty zakupu i jednocześnie cieszyć się dobrodziejstwami płynącymi z tych pomysłowych i niezwykle trwałych pomieszczeń? Odpowiedź jest prosta – postaw na wynajem.

  Czytaj więcej
 • Budowa kontenerów morskich. Ich fenomen tkwi w konstrukcji
  2958 Wyświetleń

  Zanim kontenery morskie zostały docenione na lądzie, przez lata stanowiły niezawodny środek transportu na morzach i oceanach, zapewniając stabilne i bezpieczne przemieszczanie różnego rodzaju załadunków. Niepoddająca się żywiołowi wody konstrukcja sprawia, że dziś z powodzeniem są wykorzystywane na lądzie.

  Czytaj więcej
 • Kontener chłodniczy – warto postawić na chłodnię kontenerową?
  1799 Wyświetleń

  Czym jest kontener chłodniczy, dlaczego w szybkim tempie zyskał morze zwolenników, w jakich sytuacjach sprawdzi się najlepiej i czy rzeczywiście warto w niego zainwestować. Poznaj wszystkie rodzaje chłodni kontenerowych dostępnych w Eco Containers miej pewność, że warunki panujące na zewnątrz będą mu niestraszne.

  Czytaj więcej
 • Poznajmy się bliżej. Gdzie znajdują się oddziały Eco Containers?
  1604 Wyświetleń

  Pora na to, aby poznać bliżej ludzi, którzy tworzą sklep, będący liderem sprzedaży na rynku kontenerów morskich w Polsce. Poniżej znajdziesz kilka informacji, które są niezbędne, aby zakupy w naszym sklepie były możliwie najszybsze, wysoce wygodne i przede wszystkim, aby zadowalały Cię nie tylko pod kątem towaru, ale i jakości obsługi.

  Czytaj więcej
 • Self-storage – kontenery używane jako osobiste magazyny
  2850 Wyświetleń

  Poznaj naszą ofertę i przekonaj się w jaki sposób kontenery morskie wykorzystują swoje drugie życie. Zobacz genialne efekty renowacji oraz prac konserwacyjnych. To właśnie one gwarantują, że używany kontener morski będzie stanowił pojemny, bezpieczny i trwały magazyn osobisty.

  Czytaj więcej
Showing 121 to 132 of 149 (13 Pages)