• Kontener gastronomiczny 20'HC LOVE&LAS
  Kontener gastronomiczny 20'HC LOVE&LAS
  579 Wyświetleń

  Przedmiotem realizacji był używany i sprawny technicznie kontener 20HC. Kontener został odnowiony i pomalowany wewnątrz i z zewnątrz na kolor RAL7022. Wykonano bardzo dużą klapę podnoszoną na sprężynach gazowych, która zapewnia odpowiednie zabezpieczenie cennych rzeczy oraz pozwala na łatwą obsługę klienta.

  Czytaj więcej
 • Kontenery morskie ocieplone 40'HC wg specyfikacji klienta
  Kontenery morskie ocieplone 40'HC wg specyfikacji klienta
  535 Wyświetleń

  Przedmiotem realizacji były dwa odnowione kontenery 40’HC ocieplone wełną skalną ROCKWOOL oraz wykończone wodoodporną płytą MFP. Każdy z kontenerów został wyposażony w duże wrota kontenerowe oraz drzwi techniczne do swobodnego użytkowania.

  Czytaj więcej
 • Kontenery morskie w czasach pandemii
  Kontenery morskie w czasach pandemii
  450 Wyświetleń

  Wydarzenia na świecie wymagają systematycznego tworzenia nowych rozwiązań i poszukiwania środków do radzenia sobie z globalnymi problemami. Pomimo postępującego rozwoju technologii w każdej dziedzinie, specjaliści często sięgają po znane i sprawdzone rozwiązania nadając im nowe funkcje.

  Czytaj więcej
 • Kontener biurowy do bezpiecznej obsługi klienta
  Kontener biurowy do bezpiecznej obsługi klienta
  814 Wyświetleń

  Kontener biurowy do bezpiecznej obsługi klienta wyprodukowano na bazie nowego morskiego kontenera typu 20’HC. Umożliwia on odizolowanie personelu od interesantów oraz ich bezdotykową obsługę. Pomiędzy pomieszczeniami umieszczono szczelną przegrodę z przejrzystą barierą.

  Czytaj więcej
 • Kontener ze stelażem pod baner reklamowy
  Kontener ze stelażem pod baner reklamowy
  383 Wyświetleń

  Przedmiotem realizacji był kontener stanowiący część budowli kontenerowej. W kontenerze wykonano otwór oraz wstawiono drzwi techniczne. Kontener pomalowany na szaro (RAL7045). Na dłuższej ścianie kontenera wykonano stalowy stelaż pod montaż banneru reklamowego.

  Czytaj więcej
 • Miasteczko kontenerowe 100cznia w Gdańsku
  Miasteczko kontenerowe 100cznia w Gdańsku
  520 Wyświetleń

  Projekt 100cznia to miasteczko kontenerowe wypełnione punktami gastronomicznymi, pracowniami artystów oraz barami. W obiekcie odbywają się także częste eventy jak koncerty, wystawy czy spotkania z artystami. Eco Containers jako podwykonawca dostarczył kilka kontenerów, na których przeprowadzono różnego rodzaju modyfikacje.

  Czytaj więcej
 • Kontenery izolowane z zabudową stalową
  Kontenery izolowane z zabudową stalową
  716 Wyświetleń

  Przedmiotem modyfikacji były dwa używane, szczelne i sprawne technicznie kontenery 40 High Cube. Służyć mają one jako zabudowa do maszyn. Kontenery przeszły szereg modyfikacji uwzględniający m.in. prace stalowe, malowanie, izolację i zmiany konstrukcyjne.

  Czytaj więcej
 • Kontenery morskie 40'HC modyfikowane z dużymi roletami
  Kontenery morskie 40'HC modyfikowane z dużymi roletami
  585 Wyświetleń

  Kolejny kontenery do Niemiec. Wykonano modyfikację dwóch sztuk kontenerów 40’HC. W każdym z nich wycięto otwory, obrobiono je profilem zamkniętym , a następnie wstawiono duże rolety o szerokości 3 [m]. Rolety srebrne, otwierane z zewnątrz kluczem, podciągają się automatycznie po użyciu siły rąk

  Czytaj więcej
 • Kontener morski do przechowywania materiałów dla nurków
  Kontener morski do przechowywania materiałów dla nurków
  286 Wyświetleń

  Wykonano adaptację kontenera 10’DC OW. Kontener służy jako stacja do przechowywania materiałów dla nurków. Na kontenerze wykonano logo firmy. Na wrotach kontenerowych wykonano stalowe wieszaki służące do mocowania przewodów nurkowych, zaś na ścianie frontowej wykonano mocowanie butle z tlenem.

  Czytaj więcej
 • Izolowany odnowiony kontener 10’DC z drzwiami technicznymi
  Izolowany odnowiony kontener 10’DC z drzwiami technicznymi
  394 Wyświetleń

  Jest to kontener zbudowany na bazie używanego kontenera morskiego 10'DC o wymiarach zewnętrznych 3 x 2,4 x 2,6 [mkontener powstały w wyniku skrócenia kontenera 20’DC. Każdy z kontenerów jest odnowiony poprzez szlifowanie pokrycie podkładem antykorozyjnym oraz malowany farbą nawierzchniową na RAL7045.

  Czytaj więcej
 • Kontenery biurowe na potrzeby centrum wspinaczkowego
  Kontenery biurowe na potrzeby centrum wspinaczkowego
  651 Wyświetleń

  Przedmiotem realizacji były 2 różne kontenery biurowe, które pełniły rolę biura obsługi klientów centrum wspinaczkowego. Biura zostały ocieplone wełną skalną. Instalacja elektryczna oraz witryny i drzwi szklane wykonano według koncepcji klienta. Kontenery pomalowano na wojskowy kolor RAL6003.

  Czytaj więcej
 • Pracownia artystyczna w odnowionym kontenerze morskim
  Pracownia artystyczna w odnowionym kontenerze morskim
  568 Wyświetleń

  Kontener 20’DC odnowiony na kolor RAL7045. Kontener ocieplony wełną skalną, wyłożony wewnątrz płytą OSB. Wewnątrz wykonano podkonstrukcję drewnianą stanowiącą stelaż do montażu płyt. Wykonano także otwory, obrobiono je profilem zamkniętym i wstawiona została stolarka PCV. Kontener stanowi pracownie artystyczną.

  Czytaj więcej
Showing 109 to 120 of 154 (13 Pages)
Blog navigation

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

produkcja@ecocontainers.com

Łukasz Niewiadomski

+48 607 773 891

Heliodor Szczęsny

+48 603 708 029

Lokalizacja

ul. Ku Ujściu 51

80-701 Gdańsk

Dostępność

pon.-piąt. 7:00 – 15:00

sob.-niedz. nieczynne

AKTUALNOŚCI