Wynajem kontenerów magazynowych i morskich

Chcesz wynająć kontener magazynowy lub kontener morski do przewozu lub składowania swojego towaru? Zamiast inwestować w zakup, wolisz wynajem kontenera na określony czas? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu wszelkiego typu kontenerów na dowolny czas.

W naszej ofercie zgromadziliśmy wysokiej jakości kontenery magazynowe, ułatwiające transport i składowanie towarów przez firmy z wielu branż – od budownictwa, przez przemysł po sprzedaż. Dostępne na wynajem kontenery, cechują się solidną konstrukcją, odporną na działanie wody i wiatru. Doskonale chronią one dobra Klientów.

 
Kontenery morskie i magazynowe 20OT
 

 

Kontenery morskie i magazynowe

Klientom firmy proponujemy również wynajem kontenerów morskich, odznaczających się najlepszymi parametrami użytkowymi. Dostęp do kontenerów o różnej pojemności sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować ofertę wynajmu kontenera, do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Wynajmowane kontenery magazynowe i morskie doskonale sprawdzają się zarówno jako stała lub tymczasowa przestrzeń do składowania, pewny i bezpieczny transport dóbr, a także na inne cele indywidualne Klientów, w tym cele biurowe, socjalne i mieszkalne.

 

Wynajem kontenerów

Kontenery na wynajem dostarczamy rzetelnie i terminowo pod wskazany adres w Polsce i na terenie Europy. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów wynajmu kontenerów. Zapewniamy dogodne warunki i przystępne ceny oferowanych kontenerów magazynowych i morskich.