Sprzedaż kontenerów magazynowych i morskich

Kontenery magazynowe to doskonały sposób na rozwiązanie problemów ze składowaniem i transportem towarów. Ich użytkowanie nie wymaga bowiem żadnych specjalnych pozwoleń, a solidna konstrukcja chroni magazynowane dobra przed działaniem wody, wiatru, a także kradzieżą. Dodatkowym atutem kontenerów magazynowych jest wysoka mobilność.

Dostępne w sprzedaży kontenery magazynowe znajdują zastosowanie w wielu branżach – od budownictwa, przez przemysł, po hurtownie. Z powodzeniem kontenery magazynowe mogą służyć zarówno do transportu, jak i składania towarów.

 
Kontenery morskie i magazynowe 20DC
 

 

Kontenery morskie i magazynowe

Oferujemy również w sprzedaży kontenery morskie, odznaczające się najlepszymi parametrami użytkowymi i wysoką jakością wykonania. Dostęp do kontenerów o różnej wielkości, wadze i pojemności pozwala na ich pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Naszym Klientom oferujemy sprzedaż kontenerów magazynowych i morskich – nowych, używanych i odnawianych w atrakcyjnych cenach i szerokiej gamie rozmiarów. Zakupione kontenery dostarczamy pod wskazany adres w kraju i w Europie własnymi środkami transportu. Na zamówienie wykonujemy nietypowe kontenery na sprzedaż.

 

Sprzedaż kontenerów

Prowadzimy sprzedaż kontenerów na cele magazynowe, transportowe, jak i adaptacje na inne cele Klientów. Nie wiesz jaki rodzaj kontenera wybrać? Potrzebujesz zabezpieczenia lub instalacji dla wybranego kontenera? Zachęcamy do kontaktu – fachowo doradzamy i oferujemy kompleksowe usługi w celu maksymalnego dopasowania zakupionych kontenerów.