Odnowa kontenerów magazynowych i morskich

Kontenery morskie i magazynowe, służące do składowania i transportu towarów, mimo swojej solidnej konstrukcji, narażone są na liczne uszkodzenia mechaniczne. Działalność wiatru i wody również powoduje niszczenie ich powierzchni. Dzięki naszej ofercie odnowy kontenerów, zyskują one drugie życie, dzięki czemu mogą z powodzeniem służyć następnym Klientom.

Kontenery morskie i kontenery magazynowe odnawiamy kompleksowo. W ramach naszej oferty zajmujemy się piaskowaniem kontenerów, nakładaniem powłok lakierniczych, malowaniem na dowolny kolor z palety RAL, wymianą skorodowanych elementów, prostowaniem uszkodzonych elementów, zabezpieczaniem podłóg oraz wymianą systemów zamknięć.

 
Kontenery morskie i magazynowe
 

 

Kontenery morskie i magazynowe

Profesjonalnie odnawiamy kontenery różnych producentów, różnych typów i o różnej pojemności. Wszystkie prace renowacyjne prowadzimy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu odnowy kontenerów. Dzięki temu, Klientom naszej firmy możemy zapewnić maksymalnie profesjonalne wykonanie usług.

Kontenery do odnowy odbieramy i dostarczamy od Klientów w Polsce i na terenie Europy. Rzetelnie dobieramy zakres usług do rodzaju uszkodzeń. Zapewniamy dodatkowo przystępną wycenę usług. Prowadzimy również sprzedaż odnowionych przez nas kontenerów.

 

Odnowa kontenerów

Chcesz skorzystać z usługi odnawiania kontenerów? A może jesteś zainteresowany zakupem odnowionego kontenera morskiego lub magazynowego? Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.