Modyfikacje kontenerów magazynowych i morskich

Chcesz kupić kontener idealnie dopasowany do własnych potrzeb? A może planujesz przerobić kontener według indywidualnych oczekiwań? Już dziś skorzystaj z naszej oferty! Profesjonalnie, z pasją i w przystępnych cenach wykonujemy modyfikacje kontenerów morskich i magazynowych.

Przerabiamy kontenery morskie i magazynowe zgodnie z projektem przedstawionym przez Klienta. W ramach modyfikacji kontenerów, zajmujemy się montażem dodatkowych mechanizmów, zapewniających maksymalne bezpieczeństwo składowanych lub transportowanych towarów.

 
Kontenery magazynowe i morskie
 

 

Kontenery morskie i magazynowe

W odpowiedzi na potrzeby Klientów, specjalizujemy się również w wykonaniu bezpiecznej instalacji elektrycznej. W ramach usługi montujemy lampki, robimy gniazdka i wykonujemy przyłącza – wszystko po to, by zapewnić maksymalny komfort użytkowania przerobionego kontenera.

Jako jedyni podejmujemy się zaawansowanych modyfikacji kontenerów morskich i magazynowych. Oddane w nasze ręce kontenery zamieniamy w mobilne pomieszczenia biurowe, socjalne, a nawet mieszkania! Montaż drzwi, okien czy dodatkowych klap to dla nas żaden problem.

 

Modyfikacje kontenerów

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w zakresie przeróbek kontenerów. Gwarantujemy fachowe wykonanie prac w wyposażonym warsztacie przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. W celu omówienia szczegółów współpracy, prosimy o kontakt.