Kontenery socjalne

Prowadzisz firmę budowlaną i często wysyłasz pracowników na realizacje z dala od siedziby? Zamiast ponosić spore koszta związane z wynajmem powierzchni w mieszkaniach czy hotelach, zainwestuj w zakup kontenerów socjalnych. To rozwiązanie wręcz idealnie stworzone z myślą o branży budowlanej. Przekonaj się dlaczego warto się nim zainteresować.

Kontenery socjalne to urządzenia prawdziwie wielofunkcyjne! Idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie brakuje stałej budynków z przestrzenią biurową czy sypialną. Łatwe w transporcie oraz aranżacji są idealną przestrzenią do pracy, odpoczynku czy snu.

 

Zalety kontenerów socjalnych

 

Kontenery socjalne

Ogromną zaletą kontenerów socjalnych jest mobilność. Przykładowo, dziś rano mogą one stać na budowie pod Krakowem, a już po południu może je zabrać specjalne auto z HDS-em i przewieźć na inwestycję pod Słupskiem. Kontenery nie wymagają wylewania fundamentów i są gotowe do użytkowania zaraz po przywiezieniu na miejsce.

Tego typu konstrukcje są także bardzo trwałe, co jest szczególnie ważne w przypadku częstego przemieszczania. A nawet jeżeli ulegną uszkodzeniu, to ich renowacja nie wiąże się ze zbyt wielkim kosztem. Ponadto, kontenery socjalne łatwo aranżować możesz w dowolny sposób, zapewniając odpowiednie warunki pracy w środku.

 

Kontenery socjalne – idealne na budowach

 

Kontenery dla pracowników to nieodłączny element każdej budowy. To bardzo wszechstronne rozwiązania – ich wielofunkcyjność sprawia, że mogą być użytkowane zarówno jako pomieszczenia socjalne dla zespołu pracowników, ale także siedziba biura sprzedażowego dewelopera czy nawet miejsce przebywania kadry zarządzającej budową.

Prosta aranżacja wnętrza to kolejna zaleta tego typu konstrukcji. Zmiana rozkładu wnętrz praktycznie nie stanowi problemu. Chcesz przerobić przestrzeń biurową na pomieszczenia mieszkalne, w których spać mogą pracownicy Twojej firmy? Nie ma problemu – reorganizacja wnętrza to bardzo prosty zabieg. Całość konstrukcji wnętrza jest oparta o modułowe ściany, które można łatwo przemieszczać.

 

Niskie koszty i wytrzymałość

 

Wnętrze kontenerów socjalnych

Dlaczego tak chętnie wykorzystuje się kontenery na budowach? Ich obecność eliminuje koszty związane z wynajmem powierzchni lokalowej, o którą na budowie nieraz jest bardzo ciężko. A wnętrze kontenerów oferuje praktycznie te same funkcjonalności, przy zachowaniu niskiej ceny. Tak naprawdę, jedynym kosztem jaki trzeba ponieść jest zakup lub wynajem samej konstrukcji.

Propozycje od EcoContainers to także bardzo wytrzymałe kontenery. Wykonane ze specjalnej stali typu Corten (grubość 2 mm) są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, eksploatację w warunkach budowy czy zniszczenia, które mogą pojawić się w trakcie transportu oraz montażu kontenera na miejscu. Zatem – to inwestycja na wiele lat użytkowania.

 

EcoContainers – sprawdzony dostawca kontenerów socjalnych

 

Poszukujesz kontenerów socjalnych dla swojej firmy? A może chcesz przerobić swoje kontenery na tymczasową przestrzeń mieszkalną? Skontaktuj się z nami! W tej branży działamy już ponad 25 lat, więc na pewno dobierzemy idealne dla Ciebie rozwiązanie – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i kosztów.