Kontenery magazynowe

Pojemna przestrzeń magazynowa, która na dodatek nie kosztuje wiele i można ją w każdej chwili przenieść w inne miejsce? To właśnie kontenery do magazynowania różnych przedmiotów! Oparte o najwyższej jakości materiały (specjalna stal typu Corton o grubości 2 mm) zapewniają doskonałą ochronę wszystkim przechowywanym wewnątrz przedmiotom.

Mamy kontenery do magazynowania w szerokim wyborze rozmiarów – od 8″ do 45″ (mieszczą od 3 do 32 europalet). Różne sposoby ładowania – Open Top, Flat Rack, Full Side Access oraz Double Door. W ofercie mamy także kontenery typu podwyższanego, które zapewniają jeszcze większą przestrzeń do magazynowania Twoich produktów.

 

Zastosowanie kontenerów magazynowych

 

Nasze kontenery do magazynowania sprawdzą się w naprawdę wielu zastosowaniach. Niezależnie od tego czy potrzebujesz miejsca by składować swój sprzęt sportowy czy też narzędzia budowlane, magazynowanie w kontenerach o odpowiednim rozmiarze będzie doskonałym rozwiązaniem.

Budownictwo, przemysł czy sprzedaż hurtowa różnego rodzaju towarów które nie wymagają specjalnych warunków przechowywania, to tylko niektóre z zastosowań kontenerów magazynowych. Trzeba wspomnieć, że te konstrukcje sprawdzą się także w branży motoryzacyjnej jako niewielkie magazyny do magazynowania opon samochodowych lub części zamiennych.

 

Zalety korzystania z kontenerów przy magazynowaniu

 

Magazynowanie towaru w kontenerach to przede wszystkim znacznie niższe koszty oraz oszczędność czasu. Znika tu konieczność rozładunku zawartości kontenera do celów transportu – te konstrukcje są oparte o kontenery morskie, a więc perfekcyjnie sprawdzają się również w trakcie przewozu, zapewniając wysokie bezpieczeństwo znajdującym się wewnątrz przedmiotom.

Taki kontener do magazynowania możemy w łatwy sposób przerobić. Wielu naszych Klientów decyduje się na montaż dodatkowych półek, zmieniając ich aranżację na jeszcze bardziej praktyczną. czy nawet zasilania wewnątrz kontenera. Nie ma problemu z wykonaniem dodatkowego zabezpieczenia czy instalacji dla konkretnej konstrukcji – wszystko to wykonamy dla Ciebie!

 

EcoContainers – sprawdzony dostawca kontenerów magazynowych

 

Chcesz kupić lub wynająć kontener magazynowy dobrej jakości? Jesteś w doskonałym miejscu! W naszej ofercie znajdziesz zarówno nowe, jak i używane kontenery do magazynowania. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś – wspólnie wybierzemy najlepszy kontener dla Twojej firmy.