Kontenery biurowe

Kontenery biurowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest przestrzeń do komfortowej pracy, a nie ma czasu na stawianie nowych konstrukcji. Mobilność kontenerów sprawi, że ich użytkowanie nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych przygotowań – wystarczy jedynie ustawić konstrukcję w wybranym miejscu oraz wykonać połączenia elektryczne.

Dla kogo kontenery biurowe? To idealne rozwiązanie dla firm budowlanych czy deweloperów – z łatwością przerobisz kontener w taki sposób, by zapewniał warunki pracy porównywalne z niewielkim biurem. Współcześnie, kontener może mieć wszystko to co niezbędne – obok przyłączy elektrycznych także oświetlenie, aneks kuchenny czy nawet węzeł sanitarny.

 

Zalety wykorzystania kontenerów jako pomieszczeń biurowych

 

Czy kontener sprawdzi się jako pomieszczenie biurowe? Jedną z zalet tego rozwiązania jest niezwykła łatwość przebudowy wnętrza takiej konstrukcji. Przestawienie ścian, zmiana ustawienia poszczególnych elementów czy nawet montaż dodatkowych drzwi i okien – te oraz wiele innych rzeczy bez problemu można wykonać w kontenerach.

Zastosowanie kontenerów to także istotna oszczędność kosztów. Tak naprawdę jedyną kwotą jaką trzeba wydać jest koszt zakupu/wynajmu kontenera. Nie trzeba płacić za wynajem powierzchni biurowej na miejscu inwestycji – kontener jest od razu gotowy do pracy od momentu jego postawienia na placu danej realizacji!

 

Dostosowujemy kontenery do potrzeb biurowych

 

Jesteśmy w stanie dostosować każdy kontener do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zaaranżujemy wnętrze w taki sposób by zapewnić Tobie i Twoim współpracownikom maksymalny komfort działania. Zamontujemy dodatkowe zasilanie elektryczne, a także oświetlenie wnętrza w kontenerze, dzięki czemu użytkowanie będzie znacznie wygodniejsze.

Zajmujemy się przeróbkami nie tylko nowych kontenerów, ale także odnawiamy używane konstrukcje. Podchodzimy do tematu kompleksowo – usuwamy korozję, oczyszczamy wnętrza, ale także malujemy kontenery na wybrane barwy! Poza tym, oferujemy również możliwość montażu dodatkowych systemów zabezpieczeń w kontenerze – by jeszcze lepiej chronić Twoje firmowe dokumenty!

 

EcoContainers – sprawdzony dostawca kontenerów biurowych

 

Gdzie kupić kontenery do prac biurowych? Nie szukaj dalej, wybierz EcoContainers! Ponad 25 lat doświadczenia w tej branży pozwala nam śmiało stwierdzić, że w Polsce jesteśmy jednym z liderów na rynku kontenerów. Doradzimy, przerobimy, a po zakupie także dowieziemy wybrany przez Ciebie kontener pod dowolny adres w Polsce i Europie.