Dlaczego my?


Jesteśmy doświadczonym i sprawdzonym dostawcą kontenerów. Z kontenerami morskimi i transportowymi mamy do czynienia od ponad 25 lat. Znamy ich trwałość i wytrzymałość. Doskonale rozumiemy ich uniwersalne zastosowania, dzięki którym sprawdzają się w transporcie towarów o różnych gabarytach.

Tą wiedzą chcemy dzielić się z naszymi klientami, oferując szeroki wybór kontenerów: zarówno nowych, używanych, jak i odnawianych. Konstrukcji przeznaczonych do transportu towarów na trasach międzynarodowych, miejscowego magazynowania, zaadoptowanych na potrzeby biur, lokali gastronomicznych, noclegów, a nawet mieszkań.

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksową pomoc.

Będąc liderem w branży dysponujemy olbrzymim doświadczeniem. To pozwala nam pomagać w wyborze najodpowiedniejszych kontenerów, dopasowanych idealnie do potrzeb naszych klientów. W naszej bogatej ofercie znajdują się produkty o zróżnicowanej wielkości, a co za tym idzie, różnej powierzchni. Tym sposobem bezbłędnie trafiamy w oczekiwania względem kontenera.

Na specjalne życzenie zaadoptujemy wnętrze kontenera, uwzględniając jego finalne przeznaczenie. Dokonamy niezbędnych modyfikacji, położymy instalacje elektryczną, przemalujemy kontener na wybrany kolor, a potem dostarczymy gotową konstrukcję pod wskazany adres.

5_25.jpg