Poznajmy się bliżej. Gdzie znajdują się oddziały Eco Containers?

Poznajmy się bliżej. Gdzie znajdują się oddziały Eco Containers?

Wiesz już sporo o samych kontenerach. Pora na to, aby poznać bliżej ludzi, którzy tworzą sklep, będący liderem sprzedaży na rynku kontenerów morskich w Polsce – mowa o ekipie Eco Containers. Poniżej znajdziesz kilka informacji, które są niezbędne, aby zakupy w naszym sklepie były możliwie najszybsze, wysoce wygodne i przede wszystkim, aby zadowalały Cię nie tylko pod kątem towaru, ale i jakości obsługi.

Eco Containers w Polsce – gdzie ich szukać i jak z nich korzystać?

W Eco Containers wiemy jak ważna jest możliwość komfortowego robienia zakupów. Od samego początku stawiamy na jakość i zdajemy sobie sprawę, że możliwość osobistego odebrania towaru skutkuje wyłącznie pozytywnym feedbackiem ze strony naszych Klientów.

W związku z tym, do Twojej dyspozycji oddajemy aż 6 oddziałów stacjonarnych Eco Containers na terenie Polski. Właśnie dzięki nim, kontenery możesz odebrać osobiście. Wystarczy udać się do jednego z naszych punktów. A te znajdują się zarówno nad morzem, jak i np. na Śląsku.

Poniżej znajdziesz ich pełną listę:
·         Nadmorski punkt w Gdańsku/Gdyni,
·         Kontenery w centralnej części Polski – Warszawa,
·         Kontenery Śląsk - Katowice,
·         Kontenery w woj. Dolnośląskim – Wrocław,
·         Kontenery Małopolska - Kraków,
·         Kontenery Wielkopolska - Poznań.


Wrocławski oddział Eco Containers

Oddziały Eco Containers w Warszawie i Trójmieście

W tym miejscu warto wspomnieć o punktach Eco Containers w Warszawie oraz Trójmieście. Oprócz swojej oczywistej funkcji, są one bowiem miejscem tzw. depotu. Innymi słowy – to właśnie tutaj , z morskich podróży, kontenery Eco Containers trafiają w pierwszej kolejności. Następnie, są rekonstruowane i zabezpieczane, a później wysyłane do pozostałych oddziałów firmy, aby trafić w ręce Klientów doceniających ich zalety.

Eco Containers poszerza horyzonty – oddziały zagraniczne

Ostatnią, ale jednocześnie najważniejszą rzeczą, o której należy wspomnieć poruszając temat oddziałów Eco Containers jest fakt, że nasz sklep oferuje usługi nie tylko na terenie całego kraju, ale i poza nim. Doczekaliśmy się aż dwóch zagranicznych punktów na mapie Europy – oddziałów w Walencji i Berlinie. Niemiecki i hiszpański punkt Eco Containers to gwarancja wygodnych zakupów dla klientów zza granicy.

Oprócz trzech państw, na terenie których posiadamy swoje oddziały, swoje usługi świadczymy również w Portugali. W kolejnych latach zamierzamy sukcesywnie iść w tym kierunku i skutecznie poszerzać ofertę oddziałów, bo wiemy jak ważne jest to, abyśmy mogli Was wspierać i służyć pomocą na każdym kroku zakupów.

Sprawdźcie szczegóły dotyczące oddziałów Eco Containers