5 powodów, dla których warto wynająć kontener chłodniczy

5 powodów, dla których warto wynająć kontener chłodniczy

Kupić, czy wynająć kontener chłodniczy? Pytanie niełatwe, ale niezbędne do właściwej estymacji kosztów prowadzenia biznesu. Kupując, masz go na własność. Wynajem nie obciąża z kolei budżetu firmy jednorazowo i pozwala kontrolować miesięczne koszty. Poznaj więc 5 powodów, które przemawiają za wynajmem kontenera chłodniczego.

Powód 1 – wynajmujemy tylko nowe lub mało używane kontenery

Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że otrzymujesz kontener najwyższej jakości – produkt zupełnie nowy bądź mało używany w długości 10', 20' lub 40'. Te modele, wyposażone w nowoczesne agregaty chłodnicze, cieszą się największą popularnością wśród wynajmujących i w pełni zaspokajają ich potrzeby związane z utrzymywaniem stałej temperatury – dodatniej lub ujemnej, w zakresie od -30 do 30°C. Co ważne, gdyby doszło do przerwy w dostawie prądu, solidna termoizolacja uchroni zawartość przed skokiem temperatury - dobowy spadek wynosi ok. 2°C.

Nowa chłodnia kontenerowa do mrożenia szokowego

Powód 2 – oferujemy wynajem krótko i długoterminowy

Być może kontener chłodniczy będzie Ci potrzebny przez krótki czas, na przykład w trakcie sezonowej działalności na świeżym powietrzu. Być może prowadzisz biznes całoroczny, a przestronna i niezawodna chłodnia jest niezbędna, żeby firma mogła funkcjonować, rozwijać się oraz otwierać na potrzeby klientów. Dlatego dajemy oferujemy wynajem długo lub krótkoterminowy, zapewniając elastyczność wyboru, a jednocześnie szybki czas realizacji zamówienia.

Powód 3 – prowadzimy autoryzowany serwis agregatów chłodniczych

W naszych kontenerach chłodniczych instalujemy wyłącznie wysokiej klasy agregaty: Carrier, Daikin, Starcool oraz Thermo king. Ich moc oraz wydajność pozwala kontrolować oraz utrzymywać temperaturę za zadanym poziomie. Agregaty są w pełni zintegrowane z kontenerami. Jeśli doszłoby do ich awarii, nasz autoryzowany serwis niezwłocznie dokona niezbędnych napraw. 

Agregat kontenera chłodniczego 20'RF

Powód 4 – pomagamy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu

Życie potrafi zaskakiwać, zwykle w najmniej oczekiwanych momentach. Dlatego nasz serwis pracuje przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, aby na bieżąco reagować na ewentualne zgłoszenia. Zapewniamy tym samym kompleksową obsługę, która oprócz klasycznych napraw obejmuje także fachowe doradztwo. Jako jedyni na rynku dajemy 100% gwarancji bezpieczeństwa. Warto dodać, że dojeżdżamy do klientów do miejsc zlokalizowanych w całej Polsce. W przypadku braku możliwości naprawy na miejscu natychmiastowy podmieniamy kontener na inną sprawną chłodnię.

Powód 5 – wynajmujemy już ponad 300 kontenerów chłodniczych

Ta liczba mówi sama za siebie. Ponad 300 kontenerów chłodniczych, rozmieszczonych w różnych miejscach Polski, każdego dnia pomaga lokalnym przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu. Towary szczególnie wrażliwe na zmiany temperatur mają w nich zapewnione optymalne warunki, dzięki czemu dłużej zachowują świeżość. Dotyczy to szczególnie przetwórstwa żywności oraz branży gastronomicznej, gdzie od świeżości produktów zależy sukces firmy. W naszych chłodniach istnieje również możliwość zainstalowania zdalnego urządzenia monitorującego z GPS.

Zobacz wszystkie kontenery chłodnicze, dostępne w Eco Containers.