Polecane posty

 • WYNAJEM DOMU Z KONTENERÓW - JAK TO WYGLĄDA?
  WYNAJEM DOMU Z KONTENERÓW - JAK TO WYGLĄDA?
  384 Wyświetleń

  Wynajem domu z kontenerów jest wysoko opłacalny zarówno dla inwestora jak i wynajmującego. Stworzenie domu z kontenera dla inwestora jest szybkie, atrakcyjne cenowo i opłaca się w stosunku do korzyści jakie daje. Wynajmujący zaś może zaadaptować domek w korzystnej cenie wynajmu nie tylko jako mieszkanie. Domy z kontenerów świetnie sprawdzają się jako małe firmy, punkty gastronomiczne oraz domki turystyczne.

  Czytaj więcej
 • ODPRAWY CELNE KONTENERÓW
  ODPRAWY CELNE KONTENERÓW
  282 Wyświetleń

  Kontenery morskie z racji swego zastosowania w codziennym transporcie morskim podlegają odprawie celnej. Jet to procedura, która zapewnia bezpieczeństwo towarom, które są wprowadzane na dany rynek krajowy. Celnicy każdego dnia odprawiają setki kontenerów, dzięki czemu towary mogą wyruszyć w dalszą drogę po kraju docelowym.

  Czytaj więcej
 • Przewóz domu z kontenera
  Przewóz domu z kontenera
  336 Wyświetleń

  Dom z kontenera morskiego to świetna alternatywa dla budownictwa tradycyjnego. Standardowe rozwiązania posiadają wiele zalet, ale nie są również pozbawione wad. Dom z kontenera wyróżnia zaś konkurencyjna cena i ekologiczność. Dlaczego jest to tak ciekawe rozwiązanie? Co w tym kontekście oznacza "modularność" i jak wygląda kwestia transportu takich domów?

  Czytaj więcej
Showing 49 to 51 of 51 (5 Pages)
Blog navigation

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

produkcja@ecocontainers.com

Łukasz Niewiadomski

+48 607 773 891

Heliodor Szczęsny

+48 603 708 029

Lokalizacja

ul. Ku Ujściu 51

80-701 Gdańsk

Dostępność

pon.-piąt. 7:00 – 15:00

sob.-niedz. nieczynne

AKTUALNOŚCI