Polecane posty

 • Ile kosztuje i jak odbywa się transport kontenera?
  Ile kosztuje i jak odbywa się transport kontenera?
  499 Wyświetleń

  Kontenery są obecnie najpopularniejszą formą transportu towarów drogą morską i lądową ze względu na stosunkowo niewielki koszt przewozu towarów. Wynika to z ogromnej ładowności statków kontenerowych, dzięki czemu koszt jednego kontenera jest opłacalny w stosunku do innych form przewozu. Poniżej więcej informacji na temat kosztów transportu kontenera.

  Czytaj więcej
 • Jakie są wymiary kontenerów morskich?
  Jakie są wymiary kontenerów morskich?
  1365 Wyświetleń

  Kontenery morskie są wykorzystywane w transporcie morskim i drogowym każdego dnia. Ich zaletą są zróżnicowane wymiary dzięki czemu użytkownik może je dostosować do wielkości i ilości przewożonego towaru. Służą także jako magazyny oraz nadają sie idealnie do wszelkich modyfikacji, czego efektem może być zmiana ich wymiarów. Warto jednak poznać te podstawowe dzięki czemu idealnie oszacować można je pod swoje potrzeby.

  Czytaj więcej
 • Kontenery – czym są i jakie znamy ich rodzaje?
  Kontenery – czym są i jakie znamy ich rodzaje?
  767 Wyświetleń

  Kontenery zrewolucjonizowały rynek morski jako idealny środek transportu dla wielu towarów. Zyskały także swoje uznanie w transporcie drogowym dzięki przewozowi ich na naczepach. Jednakże na przestrzeni lat zyskały wiele innych zastosowań na czele z magazynowym. Rodzajów ich jest wiele, dlatego warto się z nimi zapoznać.

  Czytaj więcej
 • Kontener chłodniczy – czy warto z niego korzystać?
  Kontener chłodniczy – czy warto z niego korzystać?
  577 Wyświetleń

  Na całym świecie używamy na co dzień towarów i produktów, które przechowujemy w określonej temperaturze. Zanim je nabędziemy, są one transportowane do miejsc, w których można je kupić, a także magazynowane. Do tego coraz częściej sprawdzają sie kontenery chłodnicze, które zapewniają produktom optymalne warunki, które są potrzebne aby zachować ich świeżość i przydatność do użytku.

  Czytaj więcej
 • Kontener chłodniczy – wynajem czy sprzedaż? Co się bardziej opłaca?
  Kontener chłodniczy – wynajem czy sprzedaż? Co się bardziej opłaca?
  186 Wyświetleń

  Kontener chłodniczy to rodzaj kontenera, który służy przechowywaniu towarów w odpowiednich warunkach przez cały czas. Ma swoje zastosowania m.in. w branży sezonowej, gdzie firma potrzebuje go tylko na kilka miesięcy, czy dla małej firmy, która dopiero co rozkręca swój biznes na rynku. Dlatego w zależności od potrzeb przed nabyciem kontenera trzeba sobie zadać pytanie co będzie w danym przypadku bardziej opłacalne - sprzedaż czy wynajem?

  Czytaj więcej
 • Kontener chłodniczy używany – czy warto taki kupić? 
  Kontener chłodniczy używany – czy warto taki kupić? 
  654 Wyświetleń

  Kontenery chłodnicze służą do transportu i magazynowania towarów o specjalnych wymaganiach termicznych. Występują na co dzień na rynku w różnych wariantach rozmiarowych, a także jako nowe i używane kontenery. Zakup nowego kontenera chłodniczego wiąże się często z niebotycznymi kosztami, dlatego wiele firm decyduje się na zakup wersji używanej. Pytanie zatem brzmi czy warto inwestować w używane chłodnie?

  Czytaj więcej
 • Kupujemy kontener chłodniczy – na co zwrócić uwagę?
  Kupujemy kontener chłodniczy – na co zwrócić uwagę?
  318 Wyświetleń

  Zakup kontenera chłodniczego nie należy do małych kosztów i jest zazwyczaj ważną inwestycją dla danej firmy. W związku z tym warto pamiętać o kilku rzeczach, tak, aby być zadowolonym z wybranego modelu i aby był dopasowany do naszych potrzeb.

  Czytaj więcej
 • Jak działają kontenery chłodnicze?
  Jak działają kontenery chłodnicze?
  480 Wyświetleń

  Kontenery chłodnicze to pożądany model kontenerów na rynku, gdyż zapewniają stałe warunki towarom, które się w nich znajdują. Za te warunki odpowiedzialny jest agregat chłodniczy, który je zasila. Warto więc poznać zasady działania, aby w sprawny i szybki sposób móc go użytkować.

  Czytaj więcej
 • W jaki sposób przygotować posadowienie do kontenera?
  W jaki sposób przygotować posadowienie do kontenera?
  3507 Wyświetleń

  Kontener aby był w pełni funkcjonalny potrzebuje odpowiedniego podłoża, dzięki czemu może stać prosto. Wpływa to chociażby na lekkość otwierania jego wrót czy zużycie prądu przez agregat. Warto więc zapoznać się z odpowiednimi wskazówkami odnośnie podłoża, które zapewni jego funkcjonalność.

  Czytaj więcej
 • Dom z kontenerów z panelami fotowoltaicznymi
  Dom z kontenerów z panelami fotowoltaicznymi
  584 Wyświetleń

  Dom z kontenerów i to w dodatku z zastosowaniem fotowoltaiki to idealny pomysł na ekologiczne mieszkanie. Dom z kontenera sam w sobie jest już dość ekologicznym rozwiązaniem. Fotowoltaika dopełnia jego ekologiczność. Jest też łatwa w montażu i nie przeszkadza jej fakt, iż dom może być przewożony. Dowiedz się więcej!

  Czytaj więcej
 • Kontener chłodniczy. Czym jest? Jakie daje korzyści?
  Kontener chłodniczy. Czym jest? Jakie daje korzyści?
  1174 Wyświetleń

  Kontenery chłodnicze są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na jakość przewożonych produktów. Wiele gałęzi przemysłu jak, np. gastronomia czy medycyna oczekują produktów o żądanej temperaturze. Chłodnie kontnerowe charakteryzują się wbudowanym agregatami, które zapewniają w środku temperaturę od -30 do +30 stopni. Są one skutecznie zaizolowane, co pozwala utrzymać temperaturę produktom nawet w przypadku utraty zasilania.

  Czytaj więcej
 • Potencjał kontenerów morskich
  Potencjał kontenerów morskich
  1229 Wyświetleń

  Kontener morski to z pozoru zwyczajna metalowa konstrukcja. Jednakże jego potencjał jest praktycznie nieograniczony. Poszczególne rozmiary kontenerów mają różne ładowności. Oprócz środka transportu kontener morski może być również służyć jako magazyn, który dzięki swojej konstrukcji jest bezpiecznym miejscem dla towarów.

  Czytaj więcej
Showing 37 to 48 of 51 (5 Pages)
Blog navigation

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

produkcja@ecocontainers.com

Łukasz Niewiadomski

+48 607 773 891

Heliodor Szczęsny

+48 603 708 029

Lokalizacja

ul. Ku Ujściu 51

80-701 Gdańsk

Dostępność

pon.-piąt. 7:00 – 15:00

sob.-niedz. nieczynne

AKTUALNOŚCI