Blog navigation

AKTUALNOŚCI

 • Dlaczego warto wykorzystywać kontenery używane?
  Dlaczego warto wykorzystywać kontenery używane?
  418 Wyświetleń

  Kontenery w branży przemysłowej, ale i nie tylko. Ich użytkowanie ma w chwili obecnej bardzo szerokie zastosowanie. Służą one przede wszystkim do przechowywania w nich odpowiednich rzeczy w trakcie transportu. Jest to doskonała opcja zarówno dla producentów, hurtowników, jak również i dla sprzedawców detalicznych. Używanie kontenerów, które mogą być wykorzystane po raz kolejny, niesie za sobą szereg korzyści.

  Czytaj więcej
 • Dokumenty w transporcie morskim
  4651 Wyświetleń

  Każdy rodzaj transportu: lądowy, śródlądowy, lotniczy i morski, wymagają odpowiedniej dokumentacji, w celu zarządzania i kontroli nad przewożonymi ładunkami. Dotyczy to zarówno frachtu krajowego, jak i międzynarodowego. Prawidłowe wypełnienie dokumentów jest kluczowe dla powodzenia wykonania tranzytu i uniknięcia przestojów. O ile w przypadku przesyłek kurierskich, odbywających się przewozem drogowym często wystarczający jest sam list przewozowy, o tyle inaczej wygląda to przy korzystaniu z...

  Czytaj więcej
 • Kontenery socjalne
  462 Wyświetleń

  Jednym z wielu możliwych zastosowań kontenerów morskich jest wykorzystanie ich jako pomieszczenia socjalne. W takiej roli sprawdzają się głównie na placach budowy. Dzięki nim wykonawca w stosunkowo tani sposób może zapewnić swoim pracownikom dobre warunki podczas pracy.

  Czytaj więcej
 • Konserwacja kontenerów morskich
  437 Wyświetleń

  Właściwa dbałość o kontenery, ich konserwacja i regularne przeglądy techniczne przedłużają ich zdatność do użytku. Dzięki temu mogą dłużej sprawdzać się w transporcie morskim, a odnowa przywróci im nienaganny wygląd i zabezpieczy przed zewnętrznymi czynnikami.

  Czytaj więcej
 • Kontener modyfikowany 30’DC z wrotami bocznymi
  612 Wyświetleń

  Przedmiotem adaptacji był używany i sprawny technicznie kontener 40’DC, który został skrócony na długość 30’DC. Kontener został odnowiony poprzez szlifowanie, pokrycie podkładem antykorozyjnym oraz pomalowany wewnątrz i z zewnątrz farbą poliuretanową na kolor RAL9003.

  Czytaj więcej
 • Kontener 40’HC z bramą suwaną i drewutnią
  511 Wyświetleń

  Przedmiotem modyfikacji był używany i sprawny technicznie kontener 40'HC. Został pomalowany zgodnie z projektem klienta w barwach antracytu i pomarańczy. Na dłuższej ścianie kontenera przygotowano bramę przesuwną dzięki czemu zapewniono szeroki dostęp do wnętrza kontenera z poziomu dłuższej ściany.

  Czytaj więcej
 • Trzy kontenery 20'DC OW izolowane z wanną wychwytową
  Trzy kontenery 20'DC OW izolowane z wanną wychwytową
  575 Wyświetleń

  Przedmiotem realizacji były trzy kontenery 20’DC OW. Kontenery posiadają bardzo dobrą izolację z pianki PIR 60[mm] zapewniającą ochronę materiału przechowywanego przed temperaturą. Wnętrze kontenera wykończone na biało matowo. Powierzchnia z blachy zapewnia łatwą eksploatację i jest łatwozmywalna.

  Czytaj więcej
 • Kontener gastronomiczny 20'HC LOVE&LAS
  549 Wyświetleń

  Przedmiotem realizacji był używany i sprawny technicznie kontener 20HC. Kontener został odnowiony i pomalowany wewnątrz i z zewnątrz na kolor RAL7022. Wykonano bardzo dużą klapę podnoszoną na sprężynach gazowych, która zapewnia odpowiednie zabezpieczenie cennych rzeczy oraz pozwala na łatwą obsługę klienta.

  Czytaj więcej
 • Kontenery morskie ocieplone 40'HC wg specyfikacji klienta
  481 Wyświetleń

  Przedmiotem realizacji były dwa odnowione kontenery 40’HC ocieplone wełną skalną ROCKWOOL oraz wykończone wodoodporną płytą MFP. Każdy z kontenerów został wyposażony w duże wrota kontenerowe oraz drzwi techniczne do swobodnego użytkowania.

  Czytaj więcej
 • Kontenery morskie w czasach pandemii
  435 Wyświetleń

  Wydarzenia na świecie wymagają systematycznego tworzenia nowych rozwiązań i poszukiwania środków do radzenia sobie z globalnymi problemami. Pomimo postępującego rozwoju technologii w każdej dziedzinie, specjaliści często sięgają po znane i sprawdzone rozwiązania nadając im nowe funkcje.

  Czytaj więcej
 • Kontener biurowy do bezpiecznej obsługi klienta
  788 Wyświetleń

  Kontener biurowy do bezpiecznej obsługi klienta wyprodukowano na bazie nowego morskiego kontenera typu 20’HC. Umożliwia on odizolowanie personelu od interesantów oraz ich bezdotykową obsługę. Pomiędzy pomieszczeniami umieszczono szczelną przegrodę z przejrzystą barierą.

  Czytaj więcej
 • Kontener ze stelażem pod baner reklamowy
  366 Wyświetleń

  Przedmiotem realizacji był kontener stanowiący część budowli kontenerowej. W kontenerze wykonano otwór oraz wstawiono drzwi techniczne. Kontener pomalowany na szaro (RAL7045). Na dłuższej ścianie kontenera wykonano stalowy stelaż pod montaż banneru reklamowego.

  Czytaj więcej
Showing 97 to 108 of 149 (13 Pages)