Blog navigation

AKTUALNOŚCI

 • KONTENER MODYFIKOWANY 20'HC MAGAZYN BRONI
  KONTENER MODYFIKOWANY 20'HC MAGAZYN BRONI
  707 Wyświetleń

  Używany i sprawny technicznie kontener 20'HC został przystosowany na magazyn broni zgodnie z wysokimi wymaganiami klienta. Kontener został docieplony wełną skalną o wysokiej klasie palności.

  Czytaj więcej
 • Kontenery jako element sztuki
  Kontenery jako element sztuki
  436 Wyświetleń

  Sztuka niejedno ma imię. Każdy może rozumieć ją na swój własny sposób. Dla wszystkich może mieć ona zupełnie inny wydźwięk i znaczenie. Sztuką może być tak naprawdę wszystko, począwszy od tworzonych obrazów, przez wykonywanie graffiti na murach, konstruowanie rzeźb i robotów, po kreowanie nowej wizji świata z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów.

  Czytaj więcej
 • Kontener gastronomiczny alternatywą dla jadłodajni.
  Kontener gastronomiczny alternatywą dla jadłodajni.
  575 Wyświetleń

  Kontener gastronomiczny alternatywą dla tradycyjnych jadłodajni. Zapewnia mobilność i swobodę! Kontenery gastronomiczne to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach. Są tanie w zakupie i utrzymaniu. Nie trzeba też ich nabywać na własność. Wynajem pawilonów gastronomicznych jest alternatywną opcją, dopasowaną do potrzeb osób, zamierzających prowadzić działalność jednorazowo, np. przez kilka tygodni w sezonie letnim.

  Czytaj więcej
 • Domki z kontenerów. Idealne rozwiązanie na działkę zamiast altanki.
  Domki z kontenerów. Idealne rozwiązanie na działkę zamiast altanki.
  929 Wyświetleń

  Domki z kontenerów. Idealne rozwiązanie na działkę zamiast altanki. Sprawdź zalety i możliwości, jakie zapewniają kontenery letniskowe i nowoczesne domy kontenerowe!

  Czytaj więcej
 • KONTENER MODYFIKOWANY 20'HC PRZYSTOSOWANY NA MAGAZYN BRONI.
  KONTENER MODYFIKOWANY 20'HC PRZYSTOSOWANY NA MAGAZYN BRONI.
  204 Wyświetleń

  Używany i sprawny technicznie kontener 20HC przystosowany na magazyn broni zgodnie z wysokimi wymaganiami klienta. Kontener został docieplony wełną skalną o wysokiej klasie palności oraz wykończony w standardzie socjalnym.

  Czytaj więcej
 • W jaki sposób połączyć ze sobą dwa kontenery?
  W jaki sposób połączyć ze sobą dwa kontenery?
  662 Wyświetleń

  Kontenery morskie kojarzą nam się przede wszystkim z transportem morskim. W ostatnim jednak czasie wykorzystuje się je i w innych celach, przede wszystkim jako różnego rodzaju obiekty użytkowe. Mogą być więc pomieszczeniami magazynowi na lądzie, mogą być biurami, sklepami czy mieszkaniami dla pracowników. Ich ogromną zaletą jest to, że można je sobą łączyć zwiększając powierzchnię, jak również i piętrzyć, dając możliwość zaoszczędzenia miejsca między innymi na placach, gdzie są one...

  Czytaj więcej
 • Porady dotyczące konserwacji kontenera morskiego
  Porady dotyczące konserwacji kontenera morskiego
  516 Wyświetleń

  Kontenery morskie wykorzystywane są jako doskonała forma przewozu różnego rodzaju towarów drogą morską na kontenerowcach. Z takich rozwiązań korzysta bardzo wielu dostawców, bowiem gwarantują one szybkość dostawy nawet z najdalszych zakątków świata, tanie rozwiązanie, a do tego i możliwość przewozu za jedną drogę większej ilości rzeczy, w tym także towarów wielkogabarytowych. Kontenery są trwałymi rozwiązaniami, które chronią towary, są solidne, mocne i wręcz niezniszczalne. Jest tylko jedno...

  Czytaj więcej
 • Kontenery a pozwolenie na budowę
  Kontenery a pozwolenie na budowę
  4836 Wyświetleń

  Kontenery należą do obiektów o bardzo zróżnicowanym zastosowaniu. Choć kojarzone są przede wszystkim z transportem (głównie za sprawą filmów, w których są jako takie przedstawiane), równie często można je spotkać na placach budowy czy chociażby na firmowych i prywatnych działkach. Czy ich obecność tam, z uwagi na ich funkcje, wymaga posiadania pozwolenia na budowę?

  Czytaj więcej
 • Rola depotów kontenerowych
  Rola depotów kontenerowych
  485 Wyświetleń

  Chcąc zająć się w artykule tym tematem depotów kontenerowych, z całą pewnością należy bliżej zapoznać się z transportem intermodalnym, w którym to właśnie one odgrywają tak istotną rolę. Mamy nadzieję, iż zebrane w tym miejscu informacje, pozwolą Państwu zdobyć niezbędną wiedzę, jeśli chodzi o zastosowanie depotów kontenerowych, ile rolę oraz wykorzystanie w transporcie intermodalnym.

  Czytaj więcej
 • Zastosowanie kontenerów w budownictwie
  Zastosowanie kontenerów w budownictwie
  491 Wyświetleń

  W dzisiejszych czasach kontenery mają bardzo dużo zastosowań. Dzięki nim tworzone są rozwiązania możliwe do wykorzystania na naprawdę wiele sposobów. Wcześniej służyły wyłącznie do transportu towarów, teraz stanowią doskonały wybór do wykorzystania niemal w każdej branży. Jeśli chodzi o budownictwo, nie zadziwia nas pomysłowość inwestorów, którzy tworzą dla nich różnego rodzaju zastosowania. Są one uniwersalne, dają wiele możliwości, można dostosować je do potrzeb wszystkich odbiorców.

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać rozmiar kontenera morskiego?
  Jak wybrać rozmiar kontenera morskiego?
  566 Wyświetleń

  Transport morski od lat wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością i choć to ten samolotowy na przestrzeni ostatnich lat zyskał dużo większe powodzenie, to jednak mimo wszystko to transport morski wciąż wybierany jest przez szerokie grono odbiorców.

  Czytaj więcej
 • Co to jest sztauowanie kontenerów i na czym polega?
  Co to jest sztauowanie kontenerów i na czym polega?
  936 Wyświetleń

  Transport morski cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest wybierany przez wiele branż, bowiem jest on stosunkowo tani i daje możliwość przewozu jednocześnie dużej ilości towarów. Aby jednak zachować pełnię bezpieczeństwa, ochrony i odpowiednich działań, konieczne jest stosowanie uchwalonych procedur. Zajmując się kwestią transportu morskiego, podstawową i priorytetową rzeczą jest odpowiednie pakowanie towarów i na tym należy się skupić w szczególny sposób. Jeśli o to zadbamy, towar trafi na...

  Czytaj więcej
Showing 85 to 96 of 149 (13 Pages)