• Kupujemy kontener chłodniczy – na co zwrócić uwagę?
  Kupujemy kontener chłodniczy – na co zwrócić uwagę?
  272 Wyświetleń

  Zakup kontenera chłodniczego to dość poważna inwestycja dla firmy. Taka transakcja nie należy też do wykonywanych codziennie. Warto więc dobrze się do niej przygotować, aby mieć pewność, że nabyty przez nas kontener chłodniczy dobrze spełni swoje zadanie. W tym wpisie podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę.

  Czytaj więcej
 • Kontenery chłodnicze – wynajem
  Kontenery chłodnicze – wynajem
  318 Wyświetleń

  Twojej firmie potrzebny jest kontener chłodniczy? Wynajem to bardzo dobra opcja, by zacząć z takiego korzystać. W wielu przypadkach może nawet okazać się lepszym rozwiązaniem, niż kupno. Jeśli jednak dopiero szykujesz się do podpisania swojej pierwszej umowy najmu i jeszcze nie wiesz, na jakiej zasadzie powinien się odbywać, zapoznaj się z naszym artykułem.  

  Czytaj więcej
 • Jak działają kontenery chłodnicze?
  Jak działają kontenery chłodnicze?
  383 Wyświetleń

  Kontenery chłodnicze, czy też inaczej mówiąc kontenery mroźnicze to jedna z odmian kontenerów morskich. W ciągu ostatnich lat ich liczba w transporcie znacznie wzrosła. Czy wiesz, jak dokładnie działają? Jeśli nie, przeczytaj nasz przewodnik po kontenerach chłodniczych!   https://ecocontainers.com/16-chlodnia-kontener-chlodniczy

  Czytaj więcej
 • W jaki sposób przygotować posadowienie do kontenera?
  W jaki sposób przygotować posadowienie do kontenera?
  2634 Wyświetleń

  W ostatnim czasie na popularności zyskuje budowa domów z kontenerów do frachtu morskiego. Są niezwykle wytrzymałe i mogą wytrzymać duży ciężar. Konstrukcja kontenera jest szczelna, ma stabilną geometrię i została pierwotnie zaprojektowana do trudnych warunków eksploatacyjnych.

  Czytaj więcej
 • Przewóz domu z kontenera
  Przewóz domu z kontenera
  444 Wyświetleń

  Posiadanie własnego domu lub mieszkania to coś wyjątkowego i często staje się marzeniem wielu młodych ludzi. Standardowe rozwiązania posiadają wiele zalet, ale nie są również pozbawione wad.

  Czytaj więcej
 • Dom z kontenerów z panelami fotowoltaicznymi
  Dom z kontenerów z panelami fotowoltaicznymi
  522 Wyświetleń

  Dom z kontenerów to rozwiązanie, które staje się coraz popularniejsze, ale nadal nie poświęca się mu należytej uwagi. Jest to możliwość zbudowania taniego domu, a jednocześnie stworzenia czegoś ciekawego i stylowego.

  Czytaj więcej
 • Charakterystyka spedycji kontenerowej
  Charakterystyka spedycji kontenerowej
  408 Wyświetleń

  Spedycja kontenerowa staje się coraz popularniejsza. Dlaczego? Czym konkretnie cechuje się ta forma transportowania towarów?

  Czytaj więcej
 • Czym jest drobnica morska?
  Czym jest drobnica morska?
  503 Wyświetleń

  Aktualnie sporo osób zastanawia się, czy warto zdecydować się na to rozwiązanie. Czym cechuje się drobnica morska? Jakie ma główne walory? Kto powinien szczególnie pomyśleć o tym wariancie?

  Czytaj więcej
 • Jakie kontenery nie kwalifikują się do transportu morskiego?
  Jakie kontenery nie kwalifikują się do transportu morskiego?
  472 Wyświetleń

  Bardzo dużo podmiotów dostrzega, że warto wybierać transport morski. Jakie są najważniejsze zalety tej właśnie opcji? Co może być transportowane w ten sposób? Jakie natomiast kontenery nie kwalifikują się do tej formy? O tym możesz dowiedzieć się po przeczytaniu poniższego wpisu.

  Czytaj więcej
 • Kontener morski jako budynek mieszkalny?
  Kontener morski jako budynek mieszkalny?
  963 Wyświetleń

  Od jakiegoś czasu projekty na mikrodomy, domy na kółkach czy domki na wodzie zyskały na popularności. Wykorzystywanie kontenerów morskich w niekonwencjonalny sposób również staje się coraz bardziej modne. Skoro są one używane jako magazyny, biura a nawet galerie, to dlaczego nie spróbować zbudować z nich mieszkania?

  Czytaj więcej
 • Depot kontenerowy
  Depot kontenerowy
  889 Wyświetleń

  Depot kontenerowy jest to punkt zdawczo - odbiorczy, jak również i miejsce, w którym składuje się puste kontenery lub gdzie przechowywane są odpowiednie towary oczekujące na odbiór przez klienta, który je zamówił.

  Czytaj więcej
 • Jak ocieplić kontener morski?
  Jak ocieplić kontener morski?
  1348 Wyświetleń

  Wchodząc w posiadanie kontenera morskiego bardzo często zadajemy sobie jedno pytanie: "czy istnieje sposób na jego ocieplenie?".

  Czytaj więcej
Showing 73 to 84 of 154 (13 Pages)
Blog navigation

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

produkcja@ecocontainers.com

Łukasz Niewiadomski

+48 607 773 891

Heliodor Szczęsny

+48 603 708 029

Lokalizacja

ul. Ku Ujściu 51

80-701 Gdańsk

Dostępność

pon.-piąt. 7:00 – 15:00

sob.-niedz. nieczynne

AKTUALNOŚCI