Blog navigation

AKTUALNOŚCI

 • Modyfikacje kontenerów - na czym polegają i czy warto się na nie zdecydować
  Modyfikacje kontenerów - na czym polegają i czy warto się na nie zdecydować
  86 Wyświetleń

  Wykorzystanie kontenerów w branży logistycznej stale rośnie. Służą do pakowania i przewożenia różnorodnych towarów. W ostatnich latach nastąpił wzrost liczby modyfikacji kontenerów, które zostały wykonane w celu dostosowania do potrzeb różnych branż i firm. W tym artykule przyjrzymy się kwestii modyfikacji kontenerów morskich i odpowiemy na pytanie, jakie korzyści przynoszą 

  Czytaj więcej
 • Na czym polega transport intermodalny?
  Na czym polega transport intermodalny?
  62 Wyświetleń

  Czy spotkaliście się z pojęciem transportu intermodalnego? Termin ten na początku może brzmieć naprawdę tajemniczo, warto jednak go rozszyfrować. Odgrywa on bowiem coraz większą rolę w handlu światowym. Jeśli wciąż nie wiecie, na czym polega taki transport, zapraszamy do lektury naszego artykułu! 

  Czytaj więcej
 • Spedytor morski - czym się zajmuje?
  Spedytor morski - czym się zajmuje?
  66 Wyświetleń

  Spedytor morski to firma, która specjalizuje się w transporcie towarów drogą morską. Wraz z rozwojem branż logistycznej, kontenerowej czy transportowej, zapotrzebowanie na działalność dobrych spedytorów również będzie sukcesywnie wzrastać. Czy jednak na pewno wiesz, czym na co dzień zajmuje się firma świadcząca takie usługi? Zapraszamy do kompendium wiedzy o zawodzie spedytora morskiego! 

  Czytaj więcej
 • Kontenerowiec - statek do zadań specjalnych
  Kontenerowiec - statek do zadań specjalnych
  53 Wyświetleń

  Kontenerowce to rodzaj statku towarowego. Statki tego typu są końmi roboczymi światowej floty żeglugowej, przewożąc 90% wszystkich towarów w handlu międzynarodowym. W dzisiejszym wpisie opowiemy, jak dokładnie wyglądają i działają kontenerowce oraz dlaczego bez nich trudno wyobrazić sobie współczesny świat. 

  Czytaj więcej
 • Logistyka - na czym polega i dlaczego jest tak ważna?
  Logistyka - na czym polega i dlaczego jest tak ważna?
  52 Wyświetleń

  Branża logistyczna to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Logistyka jest integralną częścią biznesu i stała się ważną częścią działalności każdej firmy. Co więcej, logistyka to dziedzina, która została zrewolucjonizowana przez Internet. Internet umożliwił firmom łączenie się ze sobą i tworzenie bardziej wydajnego łańcucha dostaw. Dziś postaramy się odkryć przed Wami tajniki działania branży logistycznej. 

  Czytaj więcej
 • Self storage - rewolucyjne magazyny w kontenerach
  Self storage - rewolucyjne magazyny w kontenerach
  35 Wyświetleń

  Self storage to usługa, która przechowuje Twoje przedmioty w łatwo dostępnym miejscu. To świetna alternatywa dla wynajmu domu lub mieszkania, zwłaszcza jeśli szukasz krótkoterminowego przechowywania. Nic więc dziwnego, że ten system zyskuje z roku na rok tak ogromną popularność. W tym artykule opowiemy więcej o tych niezwykłych magazynach kontenerowych. 

  Czytaj więcej
 • Magazyn samoobsługowy czy tradycyjny? Co wybrać?
  Magazyn samoobsługowy czy tradycyjny? Co wybrać?
  33 Wyświetleń

  Self storage to stosunkowo nowa koncepcja, która w ostatnich latach zyskuje na popularności. Ideą tego jest to, że ludzie mogą przechowywać swoje rzeczy w magazynie samoobsługowym, a następnie uzyskiwać do nich dostęp, kiedy tylko chcą. Ten rodzaj przechowywania różni się od tradycyjnego przechowywania w magazynie, dlatego warto porównać obie koncepcje. 

  Czytaj więcej
 • Self-storage - jak to działa?
  Self-storage - jak to działa?
  31 Wyświetleń

  Self-storage to usługa, która zapewnia przechowanie mienia osobistego. Jest często używany, gdy ludzie muszą przechowywać przedmioty, których w danej chwili nie używają, znajdują się między domami lub przenoszą się i nie mają wystarczająco dużo miejsca w swoim nowym domu. W tym artykule postaramy się w prosty sposób wyjaśnić, jak wygląda proces korzystania z magazynu samoobsługowego. 

  Czytaj więcej
 • Wady i zalety magazynów samoobsługowych
  Wady i zalety magazynów samoobsługowych
  36 Wyświetleń

  Self-storage to rodzaj przechowywania, który istnieje od dłuższego czasu. Jest to proces przechowywania przedmiotów w wynajętej przestrzeni, zwykle w magazynie lub budynku należącym do kogoś innego. W ciągu ostatnich kilku dekad self-storage stawało się coraz bardziej popularną opcją dla osób, które muszą przechowywać swoje rzeczy, ale nie mają na to miejsca w domu. Dziś omówimy zalety i wady takiego rozwiązania, abyś mógł zdecydować, czy taka usługa to coś dla Ciebie. 

  Czytaj więcej
 • Self storage - co to takiego? 
  Self storage - co to takiego? 
  67 Wyświetleń

  Self storage to usługa, która zapewnia konsumentom przestrzeń do przechowywania swoich rzeczy. Zapotrzebowanie na magazyny samoobsługowe znacznie wzrosło w ostatnich latach, ponieważ coraz więcej osób przenosi się na obszary miejskie i potrzebuje miejsca na swój dobytek. Jak dokładnie działa taki system? Wyjaśnimy to w niniejszym artykule. 

  Czytaj więcej
 • Kontenery chłodnicze i ich zastosowanie w branży gastronomicznej
  Kontenery chłodnicze i ich zastosowanie w branży gastronomicznej
  51 Wyświetleń

  Wykorzystanie kontenerów chłodniczych w gastronomii nie jest nowością. System ten jednak stale się rozwija, dlatego temat można uznać za nadal aktualny. W tym artykule postanowiliśmy uporządkować informacje dotyczące zastosowania kontenerów, zwłaszcza tych typu chłodniczego w restauracjach, cateringu, hotelach, a także innych miejsc mieszczących się w kategorii lokali gastronomicznych.  

  Czytaj więcej
 • Gdzie kupić kontener chłodniczy?
  Gdzie kupić kontener chłodniczy?
  85 Wyświetleń

  Kontenery chłodnicze są ważną częścią przemysłu spożywczego. Zapewniają opłacalny sposób transportu, przechowywania i konserwowania żywności. Zapotrzebowanie na kontenery chłodnicze rośnie wraz ze wzrostem światowego handlu i popytu na świeże produkty. Gdzie kupować kontenery chłodnicze i co się z ich zakupem wiąże? Tego dowiesz się z artykułu. 

  Czytaj więcej
Showing 13 to 24 of 149 (13 Pages)