Blog navigation

AKTUALNOŚCI

 • Kontener chłodniczy. Czym jest? Jakie daje korzyści?
  1070 Wyświetleń

  W Eco Containers zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem chłodni kontenerowych, dając naszym Klientom możliwość wyboru rodzaju inwestycji we własną chłodnię. Oprócz tego zapewniamy autoryzowany serwis chłodniczy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Czytaj więcej
 • Tradycyjny kontener – niekonwencjonalne zastosowania
  Tradycyjny kontener – niekonwencjonalne zastosowania
  1093 Wyświetleń

  Szeroki wybór kontenerów transportowych znajdziesz w Eco Containers. Mamy kontenery nowe i używane, w tym wersje standardowe, podwyższone, poszerzone, z dwojgiem drzwi, otwartym dachem i wiele innych. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz wynajmem, a wiele modeli jest dostępnych od ręki.

  Czytaj więcej
 • WYNAJEM KONTENERÓW - JAK TO WYGLĄDA?
  WYNAJEM KONTENERÓW - JAK TO WYGLĄDA?
  218 Wyświetleń

  Kontenery mieszkalne to bardzo ciekawa propozycja, która pozwala na zbudowanie komfortowego miejsca, a jednocześnie cały proces jest krótki i stosunkowo tani. W dodatku pojawiają się dodatkowe zalety choćby w postaci mobilności. Możliwe jest załadowanie domu z kontenerów morskich na ciężarówkę i ich transport w dane miejsce. Umożliwia to brak stałego posadowienia

  Czytaj więcej
 • ODPRAWY CELNE KONTENERÓW
  ODPRAWY CELNE KONTENERÓW
  190 Wyświetleń

  Transport morski posiada niezaprzeczalne zalety, które sprawiają, że jest tak popularny na całym świecie. Po pierwsze jest to tania forma przewożenia towarów na bardzo dalekie odległości. Po drugie koszty są szczególnie korzystne, gdy najważniejszym czynnikiem nie jest prędkość dokonania całej transakcji.

  Czytaj więcej
 • Przewóz domu z kontenera
  Przewóz domu z kontenera
  228 Wyświetleń

  Posiadanie własnego domu lub mieszkania to coś wyjątkowego i często staje się marzeniem wielu młodych ludzi. Standardowe rozwiązania posiadają wiele zalet, ale nie są również pozbawione wad. Wszystko zawsze sprowadza się do balansu pomiędzy tymi dwoma kwestiami. Nie zmienia to faktu, że powinniśmy czerpać z wielu źródeł i tym samym mieć szeroką świadomość. Świetnym rozwiązaniem, które ciągle nie cieszy się taką popularnością, na jaką zasługuje, są domy z kontenerów morskich. Dlaczego jest to...

  Czytaj więcej
Showing 145 to 149 of 149 (13 Pages)