• Nowy, odnowiony czy używany? Który kontener wybrać?
  Nowy, odnowiony czy używany? Który kontener wybrać?
  841 Wyświetleń

  Stan techniczny kupowanego kontenera jest sprawą niezwykle istotną, żeby nie powiedzieć kluczową. Do wyboru mamy 3 opcje: nowy, odnowiony oraz używany, ale przed podjęciem decyzji warto wiedzieć, czym różnią się między sobą.

  Czytaj więcej
 • Kontener izolowany. Postaw na solidne ocieplenie
  Kontener izolowany. Postaw na solidne ocieplenie
  2864 Wyświetleń

  Kontener izolowany jest gotowym, wolnostojącym pomieszczeniem, które doskonale chroni znajdującą się w nim zawartość przed wilgocią, zimnem i wszelkimi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zgodnie z nazwą, zastosowano w nim nowoczesną technikę izolacyjną, zapewniającą najlepsze warunki termalne.

  Czytaj więcej
 • Kontener mieszkalny. Zobacz zalety domku kontenerowego
  Kontener mieszkalny. Zobacz zalety domku kontenerowego
  5021 Wyświetleń

  Domy z kontenerów morskich stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych, murowanych budynków. Powstają nieporównywalnie szybciej, są przy tym równie trwałe, a także, co bardzo ważne, są domami całorocznymi! Coraz wyraźniejszy jest trend inwestycji w kontener mieszkalny.

  Czytaj więcej
 • Magazyny kontenerowe. Poznaj 5 najciekawszych zastosowań
  Magazyny kontenerowe. Poznaj 5 najciekawszych zastosowań
  1664 Wyświetleń

  Jednym z największych atutów kontenera morskiego jest prostota adaptacji do innych zastosowań. Bazując na solidnej konstrukcji można zmienić przeznaczenie stalowego produktu, dając mu drugie życie w przemyśle chłodniczym, naftowym, tekstylnym, maszynowym, spedycji i wielu innych branżach. Istotny jest także fakt, że magazyn kontenerowy jest mobilny.

  Czytaj więcej
 • Eco Containers na III Targach Chłodniczych Cold Chain Poland
  Eco Containers na III Targach Chłodniczych Cold Chain Poland
  764 Wyświetleń

  Podczas imprezy będziemy prezentować naszą ofertę kontenerów chłodniczych. Stanowi to doskonałą okazję do zapoznania się z naszymi produktami, porozmawiania z naszymi przedstawicielami oraz do zobaczenia chłodni na żywo –kontener chłodniczy 20′ Domestic będzie stanowić wyposażenie naszego stoiska!

  Czytaj więcej
 • Kontener chłodniczy. Czym jest? Jakie daje korzyści?
  Kontener chłodniczy. Czym jest? Jakie daje korzyści?
  1128 Wyświetleń

  W Eco Containers zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem chłodni kontenerowych, dając naszym Klientom możliwość wyboru rodzaju inwestycji we własną chłodnię. Oprócz tego zapewniamy autoryzowany serwis chłodniczy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Czytaj więcej
 • Tradycyjny kontener – niekonwencjonalne zastosowania
  Tradycyjny kontener – niekonwencjonalne zastosowania
  1171 Wyświetleń

  Szeroki wybór kontenerów transportowych znajdziesz w Eco Containers. Mamy kontenery nowe i używane, w tym wersje standardowe, podwyższone, poszerzone, z dwojgiem drzwi, otwartym dachem i wiele innych. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz wynajmem, a wiele modeli jest dostępnych od ręki.

  Czytaj więcej
 • WYNAJEM KONTENERÓW - JAK TO WYGLĄDA?
  WYNAJEM KONTENERÓW - JAK TO WYGLĄDA?
  301 Wyświetleń

  Kontenery mieszkalne to bardzo ciekawa propozycja, która pozwala na zbudowanie komfortowego miejsca, a jednocześnie cały proces jest krótki i stosunkowo tani. W dodatku pojawiają się dodatkowe zalety choćby w postaci mobilności. Możliwe jest załadowanie domu z kontenerów morskich na ciężarówkę i ich transport w dane miejsce. Umożliwia to brak stałego posadowienia

  Czytaj więcej
 • ODPRAWY CELNE KONTENERÓW
  ODPRAWY CELNE KONTENERÓW
  240 Wyświetleń

  Transport morski posiada niezaprzeczalne zalety, które sprawiają, że jest tak popularny na całym świecie. Po pierwsze jest to tania forma przewożenia towarów na bardzo dalekie odległości. Po drugie koszty są szczególnie korzystne, gdy najważniejszym czynnikiem nie jest prędkość dokonania całej transakcji.

  Czytaj więcej
 • Przewóz domu z kontenera
  Przewóz domu z kontenera
  288 Wyświetleń

  Posiadanie własnego domu lub mieszkania to coś wyjątkowego i często staje się marzeniem wielu młodych ludzi. Standardowe rozwiązania posiadają wiele zalet, ale nie są również pozbawione wad. Wszystko zawsze sprowadza się do balansu pomiędzy tymi dwoma kwestiami. Nie zmienia to faktu, że powinniśmy czerpać z wielu źródeł i tym samym mieć szeroką świadomość. Świetnym rozwiązaniem, które ciągle nie cieszy się taką popularnością, na jaką zasługuje, są domy z kontenerów morskich. Dlaczego jest to...

  Czytaj więcej
Showing 145 to 154 of 154 (13 Pages)
Blog navigation

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

produkcja@ecocontainers.com

Łukasz Niewiadomski

+48 607 773 891

Heliodor Szczęsny

+48 603 708 029

Lokalizacja

ul. Ku Ujściu 51

80-701 Gdańsk

Dostępność

pon.-piąt. 7:00 – 15:00

sob.-niedz. nieczynne

AKTUALNOŚCI