Projekt domu z kontenera - co uwzględnić?

Projekt domu z kontenera - co uwzględnić?

Domy z kontenerów morskich to obiecująca branża dla indywidualnego budownictwa mieszkaniowego. Wykorzystanie starych kontenerów transportowych pozwala na generowanie niepowtarzalnych projektów wzorniczych. W naszej firmie dostępne są gotowe projekty kontenerów, z których powstają domy letniskowe, biura, sklepy, magazyny, pomieszczenia dla pracowników na budowie.

Odprawy celne kontenerów

Odprawy celne kontenerów

Transport morski posiada niezaprzeczalne zalety, które sprawiają, że jest tak popularny na całym świecie. Po pierwsze jest to tania forma przewożenia towarów na bardzo dalekie odległości. Po drugie koszty są szczególnie korzystne, gdy najważniejszym czynnikiem nie jest prędkość dokonania całej transakcji.

Przewóz domu z kontenera

Przewóz domu z kontenera

Posiadanie własnego domu lub mieszkania to coś wyjątkowego i często staje się marzeniem wielu młodych ludzi. Standardowe rozwiązania posiadają wiele zalet, ale nie są również pozbawione wad.

Czym jest drobnica morska?

Czym jest drobnica morska?

Aktualnie sporo osób zastanawia się, czy warto zdecydować się na to rozwiązanie. Czym cechuje się drobnica morska? Jakie ma główne walory? Kto powinien szczególnie pomyśleć o tym wariancie?

Kontener morski jako budynek mieszkalny?

Kontener morski jako budynek mieszkalny?

Od jakiegoś czasu projekty na mikrodomy, domy na kółkach czy domki na wodzie zyskały na popularności. Wykorzystywanie kontenerów morskich w niekonwencjonalny sposób również staje się coraz bardziej modne. Skoro są one używane jako magazyny, biura a nawet galerie, to dlaczego nie spróbować zbudować z nich mieszkania?

Depot kontenerowy

Depot kontenerowy

Depot kontenerowy jest to punkt zdawczo - odbiorczy, jak również i miejsce, w którym składuje się puste kontenery lub gdzie przechowywane są odpowiednie towary oczekujące na odbiór przez klienta, który je zamówił.

Kontenery jako element sztuki

Kontenery jako element sztuki

Sztuka niejedno ma imię. Każdy może rozumieć ją na swój własny sposób. Dla wszystkich może mieć ona zupełnie inny wydźwięk i znaczenie. Sztuką może być tak naprawdę wszystko, począwszy od tworzonych obrazów, przez wykonywanie graffiti na murach, konstruowanie rzeźb i robotów, po kreowanie nowej wizji świata z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów.

Kontener gastronomiczny alternatywą dla jadłodajni.

Kontener gastronomiczny alternatywą dla jadłodajni.

Kontener gastronomiczny alternatywą dla tradycyjnych jadłodajni. Zapewnia mobilność i swobodę! Kontenery gastronomiczne to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach. Są tanie w zakupie i utrzymaniu. Nie trzeba też ich nabywać na własność. Wynajem pawilonów gastronomicznych jest alternatywną opcją, dopasowaną do potrzeb osób, zamierzających prowadzić działalność jednorazowo, np. przez kilka tygodni w sezonie letnim.

W jaki sposób połączyć ze sobą dwa kontenery?

W jaki sposób połączyć ze sobą dwa kontenery?

Kontenery morskie kojarzą nam się przede wszystkim z transportem morskim. W ostatnim jednak czasie wykorzystuje się je i w innych celach, przede wszystkim jako różnego rodzaju obiekty użytkowe. Mogą być więc pomieszczeniami magazynowi na lądzie, mogą być biurami, sklepami czy mieszkaniami dla pracowników. Ich ogromną zaletą jest to, że można je sobą łączyć zwiększając powierzchnię, jak również i piętrzyć, dając możliwość zaoszczędzenia miejsca między innymi na placach, gdzie są one...

Porady dotyczące konserwacji kontenera morskiego

Porady dotyczące konserwacji kontenera morskiego

Kontenery morskie wykorzystywane są jako doskonała forma przewozu różnego rodzaju towarów drogą morską na kontenerowcach. Z takich rozwiązań korzysta bardzo wielu dostawców, bowiem gwarantują one szybkość dostawy nawet z najdalszych zakątków świata, tanie rozwiązanie, a do tego i możliwość przewozu za jedną drogę większej ilości rzeczy, w tym także towarów wielkogabarytowych. Kontenery są trwałymi rozwiązaniami, które chronią towary, są solidne, mocne i wręcz niezniszczalne. Jest tylko jedno...

Kontenery a pozwolenie na budowę

Kontenery a pozwolenie na budowę

Kontenery należą do obiektów o bardzo zróżnicowanym zastosowaniu. Choć kojarzone są przede wszystkim z transportem (głównie za sprawą filmów, w których są jako takie przedstawiane), równie często można je spotkać na placach budowy czy chociażby na firmowych i prywatnych działkach. Czy ich obecność tam, z uwagi na ich funkcje, wymaga posiadania pozwolenia na budowę?

Rola depotów kontenerowych

Rola depotów kontenerowych

Chcąc zająć się w artykule tym tematem depotów kontenerowych, z całą pewnością należy bliżej zapoznać się z transportem intermodalnym, w którym to właśnie one odgrywają tak istotną rolę. Mamy nadzieję, iż zebrane w tym miejscu informacje, pozwolą Państwu zdobyć niezbędną wiedzę, jeśli chodzi o zastosowanie depotów kontenerowych, ile rolę oraz wykorzystanie w transporcie intermodalnym.

Zastosowanie kontenerów w budownictwie

Zastosowanie kontenerów w budownictwie

W dzisiejszych czasach kontenery mają bardzo dużo zastosowań. Dzięki nim tworzone są rozwiązania możliwe do wykorzystania na naprawdę wiele sposobów. Wcześniej służyły wyłącznie do transportu towarów, teraz stanowią doskonały wybór do wykorzystania niemal w każdej branży. Jeśli chodzi o budownictwo, nie zadziwia nas pomysłowość inwestorów, którzy tworzą dla nich różnego rodzaju zastosowania. Są one uniwersalne, dają wiele możliwości, można dostosować je do potrzeb wszystkich odbiorców.

Jak wybrać rozmiar kontenera morskiego?

Jak wybrać rozmiar kontenera morskiego?

Transport morski od lat wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością i choć to ten samolotowy na przestrzeni ostatnich lat zyskał dużo większe powodzenie, to jednak mimo wszystko to transport morski wciąż wybierany jest przez szerokie grono odbiorców.

Co to jest sztauowanie kontenerów i na czym polega?

Co to jest sztauowanie kontenerów i na czym polega?

Transport morski cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest wybierany przez wiele branż, bowiem jest on stosunkowo tani i daje możliwość przewozu jednocześnie dużej ilości towarów. Aby jednak zachować pełnię bezpieczeństwa, ochrony i odpowiednich działań, konieczne jest stosowanie uchwalonych procedur. Zajmując się kwestią transportu morskiego, podstawową i priorytetową rzeczą jest odpowiednie pakowanie towarów i na tym należy się skupić w szczególny sposób. Jeśli o to zadbamy, towar trafi na...

Dlaczego warto wykorzystywać kontenery używane?

Dlaczego warto wykorzystywać kontenery używane?

Kontenery w branży przemysłowej, ale i nie tylko. Ich użytkowanie ma w chwili obecnej bardzo szerokie zastosowanie. Służą one przede wszystkim do przechowywania w nich odpowiednich rzeczy w trakcie transportu. Jest to doskonała opcja zarówno dla producentów, hurtowników, jak również i dla sprzedawców detalicznych. Używanie kontenerów, które mogą być wykorzystane po raz kolejny, niesie za sobą szereg korzyści.

Dokumenty w transporcie morskim

Dokumenty w transporcie morskim

Każdy rodzaj transportu: lądowy, śródlądowy, lotniczy i morski, wymagają odpowiedniej dokumentacji, w celu zarządzania i kontroli nad przewożonymi ładunkami. Dotyczy to zarówno frachtu krajowego, jak i międzynarodowego. Prawidłowe wypełnienie dokumentów jest kluczowe dla powodzenia wykonania tranzytu i uniknięcia przestojów. O ile w przypadku przesyłek kurierskich, odbywających się przewozem drogowym często wystarczający jest sam list przewozowy, o tyle inaczej wygląda to przy korzystaniu z...

Kontenery socjalne

Kontenery socjalne

Jednym z wielu możliwych zastosowań kontenerów morskich jest wykorzystanie ich jako pomieszczenia socjalne. W takiej roli sprawdzają się głównie na placach budowy. Dzięki nim wykonawca w stosunkowo tani sposób może zapewnić swoim pracownikom dobre warunki podczas pracy.

Konserwacja kontenerów morskich

Konserwacja kontenerów morskich

Właściwa dbałość o kontenery, ich konserwacja i regularne przeglądy techniczne przedłużają ich zdatność do użytku. Dzięki temu mogą dłużej sprawdzać się w transporcie morskim, a odnowa przywróci im nienaganny wygląd i zabezpieczy przed zewnętrznymi czynnikami.

Kontener modyfikowany 30’DC z wrotami bocznymi

Kontener modyfikowany 30’DC z wrotami bocznymi

Przedmiotem adaptacji był używany i sprawny technicznie kontener 40’DC, który został skrócony na długość 30’DC. Kontener został odnowiony poprzez szlifowanie, pokrycie podkładem antykorozyjnym oraz pomalowany wewnątrz i z zewnątrz farbą poliuretanową na kolor RAL9003.

Kontener 40’HC z bramą suwaną i drewutnią

Kontener 40’HC z bramą suwaną i drewutnią

Przedmiotem modyfikacji był używany i sprawny technicznie kontener 40'HC. Został pomalowany zgodnie z projektem klienta w barwach antracytu i pomarańczy. Na dłuższej ścianie kontenera przygotowano bramę przesuwną dzięki czemu zapewniono szeroki dostęp do wnętrza kontenera z poziomu dłuższej ściany.

Trzy kontenery 20'DC OW izolowane z wanną wychwytową

Trzy kontenery 20'DC OW izolowane z wanną wychwytową

Przedmiotem realizacji były trzy kontenery 20’DC OW. Kontenery posiadają bardzo dobrą izolację z pianki PIR 60[mm] zapewniającą ochronę materiału przechowywanego przed temperaturą. Wnętrze kontenera wykończone na biało matowo. Powierzchnia z blachy zapewnia łatwą eksploatację i jest łatwozmywalna.

Kontener gastronomiczny 20'HC LOVE&LAS

Kontener gastronomiczny 20'HC LOVE&LAS

Przedmiotem realizacji był używany i sprawny technicznie kontener 20HC. Kontener został odnowiony i pomalowany wewnątrz i z zewnątrz na kolor RAL7022. Wykonano bardzo dużą klapę podnoszoną na sprężynach gazowych, która zapewnia odpowiednie zabezpieczenie cennych rzeczy oraz pozwala na łatwą obsługę klienta.

Kontenery morskie w czasach pandemii

Kontenery morskie w czasach pandemii

Wydarzenia na świecie wymagają systematycznego tworzenia nowych rozwiązań i poszukiwania środków do radzenia sobie z globalnymi problemami. Pomimo postępującego rozwoju technologii w każdej dziedzinie, specjaliści często sięgają po znane i sprawdzone rozwiązania nadając im nowe funkcje.

Kontener biurowy do bezpiecznej obsługi klienta

Kontener biurowy do bezpiecznej obsługi klienta

Kontener biurowy do bezpiecznej obsługi klienta wyprodukowano na bazie nowego morskiego kontenera typu 20’HC. Umożliwia on odizolowanie personelu od interesantów oraz ich bezdotykową obsługę. Pomiędzy pomieszczeniami umieszczono szczelną przegrodę z przejrzystą barierą.

Kontener ze stelażem pod baner reklamowy

Kontener ze stelażem pod baner reklamowy

Przedmiotem realizacji był kontener stanowiący część budowli kontenerowej. W kontenerze wykonano otwór oraz wstawiono drzwi techniczne. Kontener pomalowany na szaro (RAL7045). Na dłuższej ścianie kontenera wykonano stalowy stelaż pod montaż banneru reklamowego.

Miasteczko kontenerowe 100cznia w Gdańsku

Miasteczko kontenerowe 100cznia w Gdańsku

Projekt 100cznia to miasteczko kontenerowe wypełnione punktami gastronomicznymi, pracowniami artystów oraz barami. W obiekcie odbywają się także częste eventy jak koncerty, wystawy czy spotkania z artystami. Eco Containers jako podwykonawca dostarczył kilka kontenerów, na których przeprowadzono różnego rodzaju modyfikacje.

Kontenery izolowane z zabudową stalową

Kontenery izolowane z zabudową stalową

Przedmiotem modyfikacji były dwa używane, szczelne i sprawne technicznie kontenery 40 High Cube. Służyć mają one jako zabudowa do maszyn. Kontenery przeszły szereg modyfikacji uwzględniający m.in. prace stalowe, malowanie, izolację i zmiany konstrukcyjne.

Kontenery morskie 40'HC modyfikowane z dużymi roletami

Kontenery morskie 40'HC modyfikowane z dużymi roletami

Kolejny kontenery do Niemiec. Wykonano modyfikację dwóch sztuk kontenerów 40’HC. W każdym z nich wycięto otwory, obrobiono je profilem zamkniętym , a następnie wstawiono duże rolety o szerokości 3 [m]. Rolety srebrne, otwierane z zewnątrz kluczem, podciągają się automatycznie po użyciu siły rąk

Kontener morski do przechowywania materiałów dla nurków

Kontener morski do przechowywania materiałów dla nurków

Wykonano adaptację kontenera 10’DC OW. Kontener służy jako stacja do przechowywania materiałów dla nurków. Na kontenerze wykonano logo firmy. Na wrotach kontenerowych wykonano stalowe wieszaki służące do mocowania przewodów nurkowych, zaś na ścianie frontowej wykonano mocowanie butle z tlenem.

Izolowany odnowiony kontener 10’DC z drzwiami technicznymi

Izolowany odnowiony kontener 10’DC z drzwiami technicznymi

Jest to kontener zbudowany na bazie używanego kontenera morskiego 10'DC o wymiarach zewnętrznych 3 x 2,4 x 2,6 [mkontener powstały w wyniku skrócenia kontenera 20’DC. Każdy z kontenerów jest odnowiony poprzez szlifowanie pokrycie podkładem antykorozyjnym oraz malowany farbą nawierzchniową na RAL7045.

Kontenery biurowe na potrzeby centrum wspinaczkowego

Kontenery biurowe na potrzeby centrum wspinaczkowego

Przedmiotem realizacji były 2 różne kontenery biurowe, które pełniły rolę biura obsługi klientów centrum wspinaczkowego. Biura zostały ocieplone wełną skalną. Instalacja elektryczna oraz witryny i drzwi szklane wykonano według koncepcji klienta. Kontenery pomalowano na wojskowy kolor RAL6003.

Pracownia artystyczna w odnowionym kontenerze morskim

Pracownia artystyczna w odnowionym kontenerze morskim

Kontener 20’DC odnowiony na kolor RAL7045. Kontener ocieplony wełną skalną, wyłożony wewnątrz płytą OSB. Wewnątrz wykonano podkonstrukcję drewnianą stanowiącą stelaż do montażu płyt. Wykonano także otwory, obrobiono je profilem zamkniętym i wstawiona została stolarka PCV. Kontener stanowi pracownie artystyczną.

Zmodyfikowany kontener 40'DC jako magazyn gazów na pustyni

Zmodyfikowany kontener 40'DC jako magazyn gazów na pustyni

Bardzo zaawansowany projekt wykonany dla firmy Intergaz, który stanowił część większej infrastruktury. Kontener docelowo służy jako magazyn gazów na arabskiej pustyni. Nowy kontener 40’DC został, skrócony do 8 [m], wycięto w nim boczną ścianę i wykonano stalowe drzwi oraz ściany lamelowe.

Kontener 20’DC pokazowy SUPTOUR TEAM France

Kontener 20’DC pokazowy SUPTOUR TEAM France

Adaptacja używanego kontenera 20’DC. Jest to kontener pokazowy , w którym odbywać miała się sprzedaż produktów Zamawiającego. W kontenerze wykonano dwie bardzo duże szczelne klapy podnoszone na sprężynach gazowych z zabezpieczeniami. Ponadto wykonano otwieraną krótką ścianę frontową.

Kontenery morskie przerobione na mobilne warsztaty spawalnicze

Kontenery morskie przerobione na mobilne warsztaty spawalnicze

Dla jednego z klientów wykonaliśmy adaptację dwóch kontenerów morskich 20’DC. Kontenery mają służyć jako mobilne warsztaty w niemieckim porcie. Wykonano dla klienta szereg modyfikacji takich jak: montaż urządzeń, wykonanie instalacji elektrycznej przystosowanej do niemieckich standardów (gniazda schuco).

Kontener 20'DC ocieplony z drzwiami szklanymi

Kontener 20'DC ocieplony z drzwiami szklanymi

Magazyn ocieplony wykonany na bazie nowego kontenera 20’DC został przemalowany na kolor RAL7016. Ocieplony został dodatkowo wełną skalną ROCKWOOL oraz wyłożony płytami MFP. Instalacja elektryczna według indywidialnego projektu klienta. Dodatkowo wycięto otwór, obrabiono go i wstawiono drzwi PCV szklane.

Kontener biurowo-magazynowy. Postaw na sprytne 2 w 1

Kontener biurowo-magazynowy. Postaw na sprytne 2 w 1

Mobilne pomieszczenie łączące funkcję biura i podręcznego magazynu? Poznaj kontenery biurowo-magazynowe, które doskonale sprawdzają się zarówno jako przestrzeń do przechowywania, jak i wykonywania prostych czynności biurowych. Odkryj wszystkie zalety kontenerów biurowo-magazynowych w Eco Containers.

Odpowiednia temperatura to podstawa.

Odpowiednia temperatura to podstawa.

Oddajemy w Twoje ręce krótkie kompendium wiedzy na temat chłodni kontenerowych, które znajdziesz w rozbudowanym portfolio sklepu Eco Containers. Dowiesz się tutaj m.in.: jakie są ich rodzaje, wymiary i właściwości. Masz również możliwość porównania różnych modeli chłodni i wybrania konkretnie tej, która spełni twoje wymagania.

Import kontenerów morskich. Jak odbywa się to w Eco Containers?

Import kontenerów morskich. Jak odbywa się to w Eco Containers?

Najbogatsza w Polsce gama produktów i starannie dobrana oferta sprawiają, że w ofercie Eco Containers znajdziesz kontenery morskie, sprawdzające się dosłownie do wszystkiego. Postaw na kontenery chłodnicze, mieszkalne oraz takie, które staną się konkretnymi pomieszczeniami, np. budowlanymi, socjalnymi czy przemysłowymi.

Modyfikacje kontenerów w Eco Containers. O co chodzi?

Modyfikacje kontenerów w Eco Containers. O co chodzi?

Kontenery morskie to trwałe i sprawdzone pomieszczenia, które sprawdzą się… no właśnie – do czego? Otóż wszystko zależy od tego, do czego zostaną przystosowane – a tu wachlarz możliwości jest naprawdę imponujący. W Eco Containers stawiamy na potrzeby Klientów i to właśnie w oparciu o nie modyfikujemy kontenery morskie.

Odkryj zalety kontenera gastronomicznego od Eco Containers

Odkryj zalety kontenera gastronomicznego od Eco Containers

Szukasz oryginalnego, a jednocześnie niezawodnego pomysłu na pomieszczenie dla lokalu gastronomicznego? Chcesz, żeby Twoja knajpka, kawiarnia albo lodziarnia wyróżniały się wśród konkurencji nie tylko wyglądem, ale i jakością i bezpieczeństwem? Sprawdź ofertę Eco Containers i postaw na kontener gastronomiczny .

Kontener do mrożenia szokowego? Tylko Blastfreezer

Kontener do mrożenia szokowego? Tylko Blastfreezer

Potrzebujesz sprawdzonego miejsca, gdzie szybko i skutecznie zamrozisz produkty? Doskonale się składa, bo mamy dla Ciebie rozwiązanie. Poznaj kontener typu Blastfreezer i ciesz się pomieszczeniem, które otwiera drogę do schładzania i mrożenia produktów – szybszego i wygodniejszego niż kiedykolwiek.

Największy sklep z kontenerami morskimi w Polsce? Eco Containers

Największy sklep z kontenerami morskimi w Polsce? Eco Containers

Eco Containers to obecnie największy sklep internetowy oferujący kompleksową obsługę w zakresie kupna oraz wynajmu kontenerów morskich. Starannie dobrana oferta sprawia, że znajdziesz u nas kontenery chłodnicze, mieszkalne, jak i np. kontenery przeznaczone pod konkretne pomieszczenia – budowlane, socjalne czy przemysłowe.

Budowa  kontenerów morskich. Ich fenomen tkwi w konstrukcji

Budowa kontenerów morskich. Ich fenomen tkwi w konstrukcji

Zanim kontenery morskie zostały docenione na lądzie, przez lata stanowiły niezawodny środek transportu na morzach i oceanach, zapewniając stabilne i bezpieczne przemieszczanie różnego rodzaju załadunków. Niepoddająca się żywiołowi wody konstrukcja sprawia, że dziś z powodzeniem są wykorzystywane na lądzie.

Kontener chłodniczy – warto postawić na chłodnię kontenerową?

Kontener chłodniczy – warto postawić na chłodnię kontenerową?

Czym jest kontener chłodniczy, dlaczego w szybkim tempie zyskał morze zwolenników, w jakich sytuacjach sprawdzi się najlepiej i czy rzeczywiście warto w niego zainwestować. Poznaj wszystkie rodzaje chłodni kontenerowych dostępnych w Eco Containers miej pewność, że warunki panujące na zewnątrz będą mu niestraszne.

Poznajmy się bliżej. Gdzie znajdują się oddziały Eco Containers?

Poznajmy się bliżej. Gdzie znajdują się oddziały Eco Containers?

Pora na to, aby poznać bliżej ludzi, którzy tworzą sklep, będący liderem sprzedaży na rynku kontenerów morskich w Polsce. Poniżej znajdziesz kilka informacji, które są niezbędne, aby zakupy w naszym sklepie były możliwie najszybsze, wysoce wygodne i przede wszystkim, aby zadowalały Cię nie tylko pod kątem towaru, ale i jakości obsługi.

Self-storage – kontenery używane jako osobiste magazyny

Self-storage – kontenery używane jako osobiste magazyny

Poznaj naszą ofertę i przekonaj się w jaki sposób kontenery morskie wykorzystują swoje drugie życie. Zobacz genialne efekty renowacji oraz prac konserwacyjnych. To właśnie one gwarantują, że używany kontener morski będzie stanowił pojemny, bezpieczny i trwały magazyn osobisty.

Czy kontener to dobry magazyn na opony samochodowe?

Czy kontener to dobry magazyn na opony samochodowe?

Kontener zapewnia optymalne warunki do przechowywania, w tym adekwatną temperaturę. Innymi słowy, jest to proste i elastyczne rozwiązanie, które wraz z nadejściem jesieni zapewni zarówno osobom prywatnym, jak i firmom możliwość bezpiecznego przechowywania opon samochodowych.

Praktyczny magazyn na budowę? Postaw na kontener

Praktyczny magazyn na budowę? Postaw na kontener

Na każdej budowie musi znaleźć się miejsce, gdzie możliwe będzie wygodne składowanie narzędzi, maszyn i materiałów. Idealnym rozwiązaniem na tym polu staje się kontener, który dzięki unikalnej konstrukcji i wzmacnianej budowie nie tylko pozwoli na zebranie ich w jednym miejscu, ale również doskonale je zabezpieczy.

Poznaj kontener do zadań specjalnych - Flat Rack

Poznaj kontener do zadań specjalnych - Flat Rack

Kontener typu Flat Rack różni się od pozostałych konstrukcji pływających po morskich szlakach. Flat Rack to tzw. kontener o podstawie płytowej. Jest on pozbawiony dachu i dłuższych ścian, a pozostałe dwie krótkie zostały solidnie osadzone i stanowią filary kontenera Flat Rack.

Rozmiar ma znaczenie. Jak duży kontener wybrać?

Rozmiar ma znaczenie. Jak duży kontener wybrać?

Kontenery morskie są coraz bardziej docenianym sposobem na przechowywanie i transport różnego rodzaju produktów. Są niezwykle bezpieczne, a do tego pojemne. Tylko ile tak naprawdę są w stanie pomieścić? O tym decyduje rozmiar kontenera. Warto więc wiedzieć, co oznaczają poszczególne oznaczenia używane w nazewnictwie.

Wynajem kontenera socjalnego na budowę i nie tylko

Wynajem kontenera socjalnego na budowę i nie tylko

Wynajem zapewnia elastyczność i nie wiąże się z inwestycją w zakup, a więc jednorazowym wyłożeniem pieniędzy. Wynajem daje kontrolę nad wydatkami, umożliwiając ich dokładną estymację, co jest czynnikiem niebagatelnym w każdym przedsiębiorstwie.

Kontener izolowany. Postaw na solidne ocieplenie

Kontener izolowany. Postaw na solidne ocieplenie

Kontener izolowany jest gotowym, wolnostojącym pomieszczeniem, które doskonale chroni znajdującą się w nim zawartość przed wilgocią, zimnem i wszelkimi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zgodnie z nazwą, zastosowano w nim nowoczesną technikę izolacyjną, zapewniającą najlepsze warunki termalne.

Kontener mieszkalny. Zobacz zalety domku kontenerowego

Kontener mieszkalny. Zobacz zalety domku kontenerowego

Domy z kontenerów morskich stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych, murowanych budynków. Powstają nieporównywalnie szybciej, są przy tym równie trwałe, a także, co bardzo ważne, są domami całorocznymi! Coraz wyraźniejszy jest trend inwestycji w kontener mieszkalny.

Magazyny kontenerowe. Poznaj 5 najciekawszych zastosowań

Magazyny kontenerowe. Poznaj 5 najciekawszych zastosowań

Jednym z największych atutów kontenera morskiego jest prostota adaptacji do innych zastosowań. Bazując na solidnej konstrukcji można zmienić przeznaczenie stalowego produktu, dając mu drugie życie w przemyśle chłodniczym, naftowym, tekstylnym, maszynowym, spedycji i wielu innych branżach. Istotny jest także fakt, że magazyn kontenerowy jest mobilny.

Eco Containers na III Targach Chłodniczych Cold Chain Poland

Eco Containers na III Targach Chłodniczych Cold Chain Poland

Podczas imprezy będziemy prezentować naszą ofertę kontenerów chłodniczych. Stanowi to doskonałą okazję do zapoznania się z naszymi produktami, porozmawiania z naszymi przedstawicielami oraz do zobaczenia chłodni na żywo –kontener chłodniczy 20′ Domestic będzie stanowić wyposażenie naszego stoiska!

Kontener chłodniczy. Czym jest? Jakie daje korzyści?

Kontener chłodniczy. Czym jest? Jakie daje korzyści?

W Eco Containers zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem chłodni kontenerowych, dając naszym Klientom możliwość wyboru rodzaju inwestycji we własną chłodnię. Oprócz tego zapewniamy autoryzowany serwis chłodniczy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Tradycyjny kontener – niekonwencjonalne zastosowania

Tradycyjny kontener – niekonwencjonalne zastosowania

Szeroki wybór kontenerów transportowych znajdziesz w Eco Containers. Mamy kontenery nowe i używane, w tym wersje standardowe, podwyższone, poszerzone, z dwojgiem drzwi, otwartym dachem i wiele innych. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz wynajmem, a wiele modeli jest dostępnych od ręki.