Kraków

Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu: Grzegorz Wieczorek Tel. +48 691 560 332 Tel. +48 665 053 033 Mail: krakow@ecocontainers.com SELF STORAGE - MAGAZYN KRAKÓW 24/7 Zapraszamy do naszego biura w godzinach od 8 do 16, w którym...

Sprawdź ofertę

Kraków

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu:

Grzegorz Wieczorek

Tel. +48 691 560 332
Tel. +48 665 053 033

Mail: krakow@ecocontainers.com

SELF STORAGE - MAGAZYN KRAKÓW 24/7

Zapraszamy do naszego biura w godzinach od 8 do 16, w którym nasi eksperci pomogą Ci wybrać dogodny dla Ciebie magazyn. Nasze magazyny wyróżnia to, że są czynne całodobowo przez cały rok. Będzie on dla Ciebie zawsze otwarty w dogodnej lokalizacji na przedmieściach Krakowa.

MAGAZYNOWANIE RZECZY I MEBLI W KRAKOWIE

W naszych magazynach możesz przechowywać praktycznie wszystko niezależnie od rozmiarów. Może potrzebujesz schować zapasowe meble, bądź swój jednoślad. A może jesteś małą firmą, która potrzebuje dodatkowej przestrzeni na swój dorobek czy dokumentację. Self storage jest odpowiednią przestrzenią na każdy rodzaj Twojej potrzeby. Skorzystaj z usług naszej firmy i zyskaj dodatkowe miejsce, które będzie Ci potrzebne.

ZALETY MAGAZYNU SELF-STORAGE W KRAKOWIE

Największym atutem naszej firmy jest szeroka i zróżnicowana oferta. Magazyny self storage dostępne są w zróżnicowanych rozmiarach, które dostosujemy do Twoich potrzeb. Nie ważne czy potrzebujesz schować swoje materiały po remoncie czy wielkogabarytowe meble. Z racji, że magazyn jest samoobsługowy, to jest on wielką oszczędnością czasu, gdyż można samemu go otworzyć o każdej porze dnia i nocy, nie czekając na pomoc pracownika. Nasz magazyn umiejscowiony jest na przedmieściach Krakowa, przy ulicy Balicka 113. Lokalizacja jego jest bardzo przystępna na przedmieściach Krakowa.

PRZECHOWYWANIE RZECZY W KRAKOWIE - WYGODNIE I TANIO

Przekonaj się, jak wygodne i bezpieczne są nasze rozwiązania. Nie czekaj, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.Tagi : magazyny samoobsługowe Krakówmałe magazyny Kraków,