Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu: Jerzy Sobótka Tel. +48 607 806 013 Mail: poznan@ecocontainers.com SELF STORAGE - MAGAZYN POZNAŃ 24/7 Zapraszamy serdecznie do naszego biura, które jest czynne od godziny 8 do 16, co wygodnie pozwoli Ci umówić...

Sprawdź ofertę

Poznań

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu:

Jerzy Sobótka
Tel. +48 607 806 013
Mail: poznan@ecocontainers.com

SELF STORAGE - MAGAZYN POZNAŃ 24/7

Zapraszamy serdecznie do naszego biura, które jest czynne od godziny 8 do 16, co wygodnie pozwoli Ci umówić się z nami na spotkanie i wybranie potrzebnego Ci magazynu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów nasz plac magazynowy czynny jest całodobowo przez cały rok. Nasz magazyn jest dla Ciebie zawsze otwarty, a jego atutem jest komfortowa lokalizacja na przedmieściach Poznania.

MAGAZYNOWANIE RZECZY I MEBLI W POZNANIU

W naszych magazynach możesz przechowywać praktycznie wszystko niezależnie od rozmiarów. Jest to idealna opcją na każdy rodzaj składowania. Niezależnie od tego, czy brakuje Ci piwnicy, czy jesteś małą firmą, której brakuje odrobinę przestrzeni składowniczej, a może Twój jednoślad potrzebuje przytulnego miejsca na zimę - magazyn self storage to idealny wybór! Skorzystaj z usług naszej firmy i zaoszczędź potrzebne Ci w domu miejsce.

ZALETY MAGAZYNU SELF-STORAGE W POZNANIU

Największym atutem naszej firmy jest szeroka i zróżnicowana oferta. Posiadamy magazyny w wielu rozmiarach, w tym małe zastępujące niewielką piwnicę jak i wielkogabarytowe na rzeczy o niestandardowych rozmiarach. Magazyn samoobsługowy wyróżnia się tym, że nie musisz czekać w kolejce, aby dotrzeć do swoich rzeczy. Sam w dowolnej porze dnia i nocy możesz go otworzyć i zabrać, albo umieścić w nim swoje rzeczy. Nasz magazyn umiejscowiony jest na przedmieściach Poznania, w miejscowości Radwanice przy ulicy Dębowej 1. Jest to bardzo wygodna i bezpieczna lokalizacja gwarantująca zarówno dyskrecję jak i szybki dojazd.

PRZECHOWYWANIE RZECZY W POZNANIU - WYGODNIE I TANIO

Przekonaj się, jak wygodne i bezpieczne są nasze rozwiązania. Nie czekaj, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Tagi : magazyny samoobsługowe Poznań, małe magazyny Poznań,