Wynajem

Kontenery morskie służą głównie do magazynowania i przewożenia towarów. Mają wytrzymałe konstrukcje, ze względu na możliwe uszkodzenia mechaniczne z zewnątrz i ryzyko korozji spowodowane warunkami atmosferycznymi. Występują w standardowej oraz podwyższonej (o 30 cm) wysokości  i długościach:...

Sprawdź ofertę

Wynajem

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Kontenery morskie służą głównie do magazynowania i przewożenia towarów. Mają wytrzymałe konstrukcje, ze względu na możliwe uszkodzenia mechaniczne z zewnątrz i ryzyko korozji spowodowane warunkami atmosferycznymi. Występują w standardowej oraz podwyższonej (o 30 cm) wysokości  i długościach: 10’, 20, 40’, 45’.
Zastosowanie znajdują głównie w transporcie morskim, drogowym oraz jako alternatywa dla murowanych magazynów. Przewożone ładunki zazwyczaj umieszczane są na europaletach bądź pakowane w skrzynie lub kartony. Takie zabezpieczenia chronią towar przed uszkodzeniami, przemieszczaniem się i działaniem warunków atmosferycznych.
Stanowią szybki i łatwy sposób na zorganizowanie przestrzeni biurowej, zaplecza na budowie bądź szatni. Nie wymagają specjalnego montażu czy składania. Ich zaletą jest możliwość użytku bez posiadania pozwolenia na budowę. Dowiezione na miejsce użytkowania od razu mogą być wykorzystywane. 
Coraz bardziej popularne staje się wykorzystanie kontenerów jako przestrzeni mieszkalnej. Nie tylko są w stanie zastąpić domek letniskowy, lecz mogą być zamieszkiwane przez cały rok. Dzięki odpowiedniej aranżacji są wspaniałą opcją na spędzenie urlopu czy zorganizowanie przytulnego miejsca na działce. Mobilność takich projektów jest niewątpliwą zaletą. Po złożeniu zamówienia nie trzeba się już o nic martwić, dostarczona realizacja jest wykończona pod klucz. 
Tak naprawdę nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o zastosowanie. Odpowiednia modyfikacja i przystosowanie rozszerza możliwości ich przeznaczenia, np. do wykorzystania w gastronomii czy jako pomieszczenie socjalne. Mnogość branż, w której kontenery się sprawdzą jest niezliczona.

Kontener morski - kupić czy wynająć?

Zakup kontenera wiąże się z określonym wydatkiem, a nierzadko również z organizacją miejsca na postawienie go, gdy nie jest w użyciu. Nie wszystkie firmy są w stanie pozwolić sobie na takie koszta. Pomijając kwestie finansowe, w niektórych przypadkach może być potrzebny jedynie sezonowo. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem kontenerów morskich.
Wydzierżawienie to idealne wyjście dla przedsiębiorstw potrzebujących dodatkowej przestrzeni magazynowej. Jednocześnie jest relatywnie tanie i nie wymaga żadnych formalności, jak np. uzyskania pozwolenia na budowę. Asortyment kontenerów jest różnorodny pod względem oferowanych wielkości i wyposażenia, w związku z czym można dopasować je pod swoje indywidualne potrzeby. Ponadto, najemca nie musi martwić się o serwis i konserwację dostarczonego pojemnika.

Wynajem kontenerów w Eco Containers

Jako firma Eco Containers specjalizujemy się w wynajmie kontenerów o szerokim zastosowaniu, krótko- i długoterminowym. Dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W asortymencie posiadamy zarówno nowe, jak i używane propozycje w bardzo dobrym stanie technicznym. Nasze produkty posiadają bardzo wysoką funkcjonalność. Wszystkie są wytrzymałe, mają porządną konstrukcję, stanowią ochronę przed czynnikami atmosferycznymi oraz dostępem osób trzecich.

Kontener standard 20’DC

Jednym z polecanych kontenerów na wynajem jest używany Standard 20’DC. W pełni sprawny i w dobrym stanie technicznym, jest mobilną opcją w atrakcyjnej cenie. Jego długość wynosi 6 metrów, ładowność 28 235 kg i jest w stanie pomieścić 11 europalet. Może być przewożony samochodem z dźwigiem HDS, bądź z innym kontenerem 20’DC Standard na jednej naczepie. 

Kontener standard 40’DC

Drugim pojemnikiem oferowanym na wynajem jest używany Standard 40’DC, o długości 12 metrów. Świetnie sprawdza się zarówno w transporcie, jak i w magazynowaniu towarów. Jest w stanie pomieścić do 25 europalet, a jego maksymalna ładowność wynosi 26 580 kg. Jest w pełni sprawny technicznie, dostępny w podstawowych kolorach z palety RAL.

Kontener podwyższany 40’HC

Jak jego wyżej wymieniony poprzednik, również jest to kontener używany, dwunastometrowy. Jednak jako model High Cube  jest o 30 centymetrów wyższy od standardowego, co znacznie ułatwia załadunek. Idealny do przewożenia i magazynowania przestrzennych ładunków. Jego maksymalna ładowność wynosi 26 580 kg, a we wnętrzu kontenera zmieści się jednorazowo do 25 europalet.
Wachlarz ofertowy w Eco Containers jeśli chodzi o wynajem kontenerów jest niezwykle szeroki. Dbamy o każdego klienta, aby spełnić w 100% jego oczekiwania. W razie potrzeby dostosowujemy wyposażenie metalowych pojemników do wymagań zamawiającego. Dbamy o stan techniczny naszych produktów, aby mogły posłużyć jak najdłużej w świetnym stanie. Umożliwia to m.in. nasz serwis, który również jest do dyspozycji naszych klientów. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia. Im dłuższy jest czas wynajmu, tym atrakcyjniejszą stawkę jesteśmy w stanie zaoferować. Oprócz standardowych i podwyższanych kontenerów morskich, w naszej ofercie znajdują się m.in. chłodnie kontenerowe oraz kontenery z przeznaczeniem do użytkowania przez ludzi.