Wynajem

Kontenery przeznaczone dla ludzi mają szerokie zastosowanie, dzięki swojej mobilności przeznaczone są często na obiekty tymczasowe. Powstają z wytrzymałych materiałów, w oparciu o stalową konstrukcję. Funkcyjnie nie różnią się od tradycyjnych obiektów. Spełniają swoją funkcję np. na placach...

Sprawdź ofertę

Wynajem

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Kontenery przeznaczone dla ludzi mają szerokie zastosowanie, dzięki swojej mobilności przeznaczone są często na obiekty tymczasowe. Powstają z wytrzymałych materiałów, w oparciu o stalową konstrukcję. Funkcyjnie nie różnią się od tradycyjnych obiektów. Spełniają swoją funkcję np. na placach budowy. Można urządzić w nim biuro do pracy nad dokumentacją lub miejsce dla pracowników - szatnie bądź pomieszczenie socjalne. Konstrukcję można wyposażyć wewnątrz według swoich potrzeb i upodobań, a zewnętrzne powłoki pomalować na wybrany kolor z palety RAL. 

Kontenery na budowie

Na placu budowy warto mieć miejsce do bezpiecznego przechowywania sprzętu. Narzędzia odkładane na swoje miejsce pozwalają na zachowanie porządku w pracy, a dbałość o maszyny przyczynia się do braku przestojów w realizacji robót. Oprócz ochrony przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, kontenery stanowią także zabezpieczenie przed kradzieżą. Nadadzą się również jako miejsce do przyjmowania kontrahentów i interesantów oraz dla kierownika budowy do analizy projektów i wykonywania obowiązków zarządczych. Niezbędne jako pomieszczenie stróżówki dla pracowników ochrony. 

Kontener socjalny jako szatnia i stołówka

W branży takiej jak budowlana, ważne jest miejsce, w którym można spokojnie się przebrać w robocze ubrania, a czyste móc schować do bezpiecznej szafki. Odpowiednie pomieszczenie można stworzyć dzięki kontenerowi. Ochroni pracowników przed chłodem i zapewni komfort w przygotowaniu do pracy. Oprócz miejsca na odzież warto wyposażyć go także w ławki.

Na czas przerwy dobrze jest się udać do ciepłego miejsca, w którym można spożyć posiłek. Wewnątrz kontenera możliwe jest urządzenie pomieszczenia socjalnego. Wystarczy wstawić stół i krzesła, lodówkę, czajnik i kuchenkę mikrofalową. Regeneracja podczas pracy fizycznej jest bardzo istotna, każdy pracownik doceni możliwość odpoczynku w sprzyjających warunkach.

Kontener jako miejsce na biznes

Dzięki łatwości w przewożeniu i możliwości szybkiej aranżacji, kontenery świetnie sprawdzają się jako pomieszczenia na prowadzenie działalności. Wstawienie dodatkowych okien i drzwi, podłączenie instalacji elektrycznej tworzą mnogość zastosowań. Można w nich zorganizować m.in. punkt gastronomiczny bądź handlowy. Są gotowe do użytku od razu po dostarczeniu do docelowego miejsca. Jest to tańsza alternatywa dla zakupu lub wynajmu lokalu, zwłaszcza w przypadku biznesów sezonowych. Istnieje możliwość indywidualnej adaptacji wnętrza oraz przebudowa kontenerów pod konkretne wymagania użytkownika. 

Mieszkanie w kontenerze

Kontenery z przeznaczeniem mieszkalnym są nie tylko atrakcyjną ekonomicznie opcją dla osób chcących mieć własne cztery kąty, ale również zyskującą na coraz większej popularności. Mogą zastępować domek letniskowy, lecz z powodzeniem można w nich mieszkać cały rok. Istnieją różne wersje wyposażenia i układy wnętrz. Wszystkie dostosowywane są do odpowiedniego standardu, poprzez instalację drzwi, okien i systemów zabezpieczeń. Kontenery są do odbioru w stanie deweloperskim, pod klucz lub w etapie pośrednim pomiędzy nimi. Dzięki modernizacji pomieszczeń i urządzaniu ich wedle własnego gustu, mogą stać się przytulnym i bezpiecznym miejscem do zamieszkania. 

Wynajem kontenerów socjalnych w Eco Containers

Na każdym placu budowy potrzebna jest przestrzeń do magazynowania sprzętu, maszyn i materiałów budowlanych. Musi chronić przed dostępem osób trzecich, a także przed dostaniem się wody i wilgoci. Równie ważne jest pomieszczenie pełniące rolę szatni bądź stołówki dla pracowników, a także biura dla kierownika budowy. W przypadku mniejszych firm, nie ma potrzeby inwestować w zakup kilku kontenerów na narzędzia i kolejnych z przeznaczeniem socjalnym. Idealnym rozwiązaniem jest wynajem. Nie wiąże się z jednorazowym, dużym nakładem finansowym, można dopasować wielkość i ilość potrzebnych pomieszczeń pod własne wymagania, a po zakończonej inwestycji nie trzeba się martwić o miejsce na przechowywanie kontenerów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, pracodawca w relatywnie tani sposób jest w stanie zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki i stworzyć magazyn na miarę swoich potrzeb.

W Eco Containers wynajmujemy kontenery czyste, sprawne technicznie, regularnie naprawiane i konserwowane. Wyposażone są w instalację elektryczną, z oknem i drzwiami przemysłowymi. W ofercie mamy różne ich rodzaje i wielkości, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta. Jesteśmy elastyczni również jeśli chodzi o dopasowanie pomieszczeń wewnątrz i malowanie zewnętrznych powłok na kolor dobrany według gustu kontrahenta.  

Kontener socjalny 20’HC

Odnowiony, podwyższany kontener socjalny 20’HC ma długość sześciu metrów. Jego wymiary zewnętrzne to 6058 x 2438 x 2896 mm.Może pełnić różne role na placu budowy, sprawdzi się np. jako magazyn zabezpieczający przed kradzieżą i szkodliwymi warunkami pogodowymi. Wyposażony jest w drzwi przemysłowe, okna, instalację elektryczną, energooszczędne lampy LED i grzejnik. Pojedynczy kontener można swobodnie przewozić autem z dźwigiem HDS albo dwa na raz, na dwunastometrowej naczepie. Istnieje opcja adaptacji wnętrza według potrzeb klienta. Powłoka zewnętrzna może zostać pomalowana na wybrany kolor z palety RAL.

Kontener biurowo-magazynowy 20’HC

Zmodyfikowany nowy kontener morski typu 20'HC łączy ze sobą funkcje kontenera biurowego oraz magazynowego. Jest mobilny i wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, warunki zewnętrzne i kradzież. Jego wymiary zewnętrzne to 6058 x 2438 x 2896 mm, a powierzchnia użytkowa wynosi ponad 12 m² (część biurowa zajmuje 7,3 m², a magazynowa 5,3 m²). Każda z części ma osobne wejście. Kontener wyposażony jest w kompletną instalację elektryczną wraz z przyłączem. Sprawdzi się przede wszystkim na placu budowy, jako magazyn na narzędzia oraz pomieszczenie dla pracowników lub klientów. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb klienta.