Wynajem

Chłodnie to jeden z rodzajów kontenerów o specjalistycznym zastosowaniu. Transportuje i magazynuje się w nich towary wymagające określonych warunków. Zapewniają utrzymanie stałej, dodatniej lub ujemnej temperatury. Największe zastosowanie znajdują w branży spożywczej, medycznej i florystycznej....

Sprawdź ofertę

Wynajem

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Chłodnie to jeden z rodzajów kontenerów o specjalistycznym zastosowaniu. Transportuje i magazynuje się w nich towary wymagające określonych warunków. Zapewniają utrzymanie stałej, dodatniej lub ujemnej temperatury. Największe zastosowanie znajdują w branży spożywczej, medycznej i florystycznej. 

Każdy kontener chłodniczy musi posiadać certyfikat PTI - Pre - Trip Inspection, potwierdzający sprawność działania jego instalacji chłodniczej i dopuszczenie do użytku. Gwarancją użyteczności zamontowanego agregatu jest naklejka z datą ostatniego przeglądu technicznego.

Chłodnia kontenerowa - zakup, a może wynajem?

Duże przedsiębiorstwa, prężnie działające w branży gastronomicznej, spożywczo - handlowej czy hotelarskiej potrzebują dostarczania świeżych produktów na bieżąco. Nie mogą obawiać się o ich zdatność do spożycia czy wygląd ulegający zmianom. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zakup kontenerów chłodniczych.

Kupno wiąże się jednak z niemałym nakładem finansowym, co dla mniejszych firm może stanowić barierę nie do przejścia. Istnieją również działalności sezonowe, którym nie kalkuluje się inwestycja w kontener służący jedynie przez dwa miesiące w ciągu roku. Dobrym rozwiązaniem w takich przypadkach jest wynajem chłodni. Klient sam decyduje, jakim okresem dzierżawy jest zainteresowany i jak dużą przestrzeń do przechowywania potrzebuje w danym momencie. Nie musi się martwić o naprawy i konserwację ani o inspekcję techniczną agregatu. Również większe podmioty, posiadające na własność swoje zaplecze kontenerowe, w okresie wzmożonego zapotrzebowania na powierzchnie magazynowe mogą wspomagać się najmem dodatkowych kontenerów. Opcja ta jest korzystna cenowo i pozostawia dużą swobodę wyboru oraz możliwość dopasowania pod własne potrzeby.  

Wynajem kontenerów chłodniczych w Eco Containers 

Posiadamy duży wybór chłodni kontenerowych, zarówno na sprzedaż, jak i wynajem długo- i krótkoterminowy. Są to m.in. kontenery zwykłe, typu Domestic, Super Store, Blast freezer i izotermy. Wydzierżawiając kontenery zapewniamy dopasowanie ich do potrzeb klienta, gwarantując bezpieczeństwo i sprawność agregatów. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż najemca musi mieć pewność, że jego towar nie straci swoich właściwości podczas przechowywania lub transportu.

Większość naszych chłodni na wynajem posiada urządzenie do pomiaru telemetryki WAM. Zdalnie możemy zmienić temperaturę, wilgotność, przeprowadzić PTI, rozmrozić chłodnię, zapisać historyczne dane, przejrzeć błędy systemu oraz sprawdzić lokalizację kontenera.

Chłodnia kontenerowa 10’RF

Oferujemy nowy, trzymetrowy kontener chłodniczy 10’RF, wyposażony w agregat Carrier, Starcool, bądź Thermoking. Jego ładowność wynosi 10 700 kg, jest w stanie pomieścić cztery europalety. Może być przewożony autem z dźwigiem HDS, a na jednej naczepie mogą być przewożone cztery kontenery chłodnicze 10’RF. Zamontowany agregat rozpoczynający pracę od razu po podłączeniu, może utrzymać temperaturę od -30°C do 30°C. Podłoga posiada Gretting, czyli wzdłużne użebrowanie.

Chłodnia kontenerowa 20’RF

Sześciometrowy kontener 20’RF to większy odpowiednik 10’RF. Jego ładowność wynosi 20 950 kg i mieści do 10 europalet. Zamontowany jest w nim jeden z agregatów: Carrier, Starcool lub Thermoking, pozwalający utrzymać temperaturę od -30°C do 30°C.  Pojedynczy może być przewożony autem z HDS, a na jednej naczepie mogą być przewożone 2 kontenery chłodnicze 20’RF. Jest to produkt fabrycznie nowy, one-way (po jednej podróży morskiej od producenta).

Chłodnia kontenerowa 40’HCRF

Dwunastometrowy kontener, wyższy od standardowego Reefera o 30 cm, ma maksymalną  ładowność 29 280 kg i pomieści 23 europalety. Idealnie sprawdzi się jako chłodnia stacjonarna, ze względu na swoje rozmiary. Zamontowany agregat, działający od razu po podłączeniu do zasilania, dba o stałą temperaturę na ustalonym poziomie od -30°C do 30°C. Posiada wzmocnioną podłogę z Grettingiem - wzdłużnym żebrowaniem. Bezpieczeństwo użytkowania potwierdza tabliczka CSC Safety Approval Plate. 

Chłodnia kontenerowa Domestic 20’RF

Fabrycznie nowy, sześciometrowy kontener one-way może pomieścić dziesięć europalet, a jego ładowność wynosi 20 950 kg. Za zapewnienie stabilnych warunków, umieszczonym w nim towarom odpowiada nie tylko cichy agregat Carrier, lecz także wypełnione pianką poliuretanową ściany. Istnieje możliwość wyposażenia go w system nadzoru online. Ma płaską podłogę oraz zainstalowane oświetlenie LED. Może być przewożony pojazdem z HDS, a na jednej naczepie zmieszczą się dwa kontenery chłodnicze 20’RF. 

Chłodnia kontenerowa Domestic 40’HCRF

Dwunastometrowy kontener Domestic High Cube pomieści 23 europaleta, a jego maksymalna ładowność wynosi 29 280 kg. Kubatura wynika nie tylko z jego długości, lecz także z podwyższanej konstrukcji. Umożliwia sprawne operowanie ładunkiem. Umieszczony w nim agregat jest cichy i wydajny. Podłoga w nim jest płaska, a jednym z elementów wyposażenia jest energooszczędne oświetlenie LED. Istnieje możliwość zaopatrzenia go w system nadzoru online. Jakość i bezpieczeństwo potwierdza tabliczka CSC Safety Approval Plate.

Chłodnia kontenerowa Super Store 40’HCRF x 2

Podwyższany kontener Super Store powstał z połączenia dwóch dwunastometrowych kontenerów High Cube. Jego maksymalna ładowność to 25 870 kg na moduł. Stworzone wnętrze pomieści aż 51 europalet, a brak ścianek działowych umożliwia łatwy dostęp i operowanie ładunkiem. Do utrzymania stabilnej temperatury w zakresie od -30°C do 30°C, w tak obszernej przestrzeni instaluje się agregaty Starcool lub ThermoKing. Pomaga w tym także znajdująca się między stalowymi ścianami pianka poliuretanowa. Posiada płaską podłogę.  Jest to produkt one-way (po jednej podróży od producenta). Na życzenie klienta istnieje możliwość stworzenia kontenera z dowolnej ilości modułów (nasza największa realizacja to połączenie 11 modułów).