Wrocław

Magazyny samoobsługowe Wrocław

Jeżeli szukasz małych i średniej wielkości magazynów we Wrocławiu, to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z naszym doradcą, a na pewno dobierzemy odpowiedni magazyn do Twoich potrzeb.Marcin Kmieć

Mail : wroclaw@ecocontainers.comSelf storage - magazyny na wynajem we Wrocławiu

Magazyny self storage to wygodne rozwiązanie dla osób pragnących przechowywać swoje meble, ubrania, dokumenty lub inne rzeczy, na których przechowanie nie mogą sobie pozwolić w swoich warunkach domowych. Jeśli szukasz magazynu w którym chcesz przechowywać swoje dobra, zgłoś się do nas!

Nasza firma oferuje cztery podstawowe rozmiary magazynów: 5’HC, 10’HC, 20’HC i 40’HC gwarantujące, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie rozmiar powierzchni. Dodatkowo na życzenie dysponujemy dwoma typami kontenerów chłodniczych: 20’RF i 40’HCRF.

Nasza firma jako jedna z niewielu w naszym kraju oferuje kontenery umożliwiające ustalenie temperatury w zakresie od -30 do +30 stopni Celsjusza. Zapewniają one idealne warunki do przechowywania różnych produktów zarówno spożywczych jak i wymagających określonych, stałych temperatur. Zapewniamy także stałe monitorowanie temperatury w powyższym zakresie.

Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Self storage - magazyn Wrocław 24/7


Biuro naszej firmy czynne jest od godziny 8 do 16 co wygodnie pozwoli Ci umówić się z nami na spotkanie i wybranie potrzebnego Ci magazynu. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie wszyscy żyjemy szybko, przyklejeni do ekranów, w ciągłym biegu patrząc na zegarek, w związku z tym nasz plac magazynowy czynny jest całodobowo przez cały rok. W środku nocy przypomnisz sobie o ważnym dokumencie przechowywanym w naszym magazynie? Żaden problem, nasz magazyn jest zawsze otwarty, a jego komfortowa lokalizacja na przedmieściach Wrocławia oszczędzi Twój czas spędzony na jeździe przez całe miasto.


Magazynowanie rzeczy i mebli we Wrocławiu


W naszych magazynach możesz przechowywać praktycznie wszystko niezależnie od rozmiarów. Planujesz remont i nie masz miejsca do bezpiecznego i wygodnego przechowania swoich mebli? A może prowadzisz zajęcia sportowe i nie możesz chować potrzebnego sprzętu w swoim domu? Twoja firma operuje na niewielkiej powierzchni i nie możesz na jej terenie przechowywać dokumentów, sprzętu biurowego czy nawet towarów? Lubisz jazdę na rowerze i poza sezonem nie masz co zrobić ze swoim jednośladem? Masz za małą piwnicę lub w Twoim garażu mieści się tylko samochód, a strych nie jest dostosowany do przechowywania? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, jesteś w dobrym miejscu. Skorzystaj z usług naszej firmy i zaoszczędź potrzebne Ci w domu miejsce.


Zalety magazynu Self-Storage we Wrocławiu


Największym atutem naszej firmy jest szeroka i zróżnicowana oferta. Posiadamy zarówno magazyny pozwalające na przechowanie kilku rowerów i podstawowego sprzętu, jak i wielkogabarytowe z łatwością mieszczące niepotrzebne w czasie remontu meble. Kontenery chłodnicze z łatwością poradzą sobie z magazynowaniem dóbr niestandardowych, wymagających schładzania.

Zastosowanie samoobsługi sprawia, że nie musisz czekać w kolejce z innymi klientami, aż w środku nocy pracownik pomoże Ci otworzyć Twój magazyn. Sam w dowolnej porze dnia możesz go otworzyć i zabrać, albo umieścić w nim swoje rzeczy.

Nasz magazyn umiejscowiony jest na przedmieściach Wrocławia, w miejscowości Radwanice przy ulicy Dębowej 1. Jest to bardzo wygodna i bezpieczna lokalizacja gwarantująca zarówno dyskrecję jak i szybki dojazd.

W Polsce magazyny typu Self Storage są stosunkowo mało znane i powoli znajdują zastosowanie. Mamy nadzieję, że naszą ofertą przekonamy klientów do tego typu rozwiązań.


Przechowywanie rzeczy we Wrocławiu - wygodnie i tanio


Jeśli szukasz dodatkowego miejsca do przechowywania swoich dóbr, skontaktuj się z nami. Nasza zróżnicowana oferta sprawi, że z pewnością dopasujesz ją do swoich potrzeb. Przekonaj się, jak wygodne i bezpieczne są nasze rozwiązania. Nie czekaj, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Marcin Kmieć
Tel. +48 665 051 773
Mail wroclaw@ecocontainers.com

Tagi : magazyny samocobsługowe Wrocław, małe magazyny Wrocław,