Modyfikacje

Firma Eco Containers specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie kontenerów morskich, kontenerów przeznaczonych dla ludzi, chłodni kontenerowych i kontenerów o specjalistycznym przeznaczeniu. Ponadto, posiada autoryzowany serwis kontenerów chłodniczych, działający 24/7 na terenie całej Polski....

Modyfikacje

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Firma Eco Containers specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie kontenerów morskich, kontenerów przeznaczonych dla ludzi, chłodni kontenerowych i kontenerów o specjalistycznym przeznaczeniu. Ponadto, posiada autoryzowany serwis kontenerów chłodniczych, działający 24/7 na terenie całej Polski. 

Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w modyfikowaniu kontenerów morskich wszystkich typów. Dla każdego klienta jesteśmy w stanie dopasować kontenery do indywidualnych, niestandardowych potrzeb i warunków użytkowania, m.in. poprzez montaż dodatkowych mechanizmów, lampek, zrobienie gniazdek elektrycznych czy przyłączy. Nie stanowi dla nas problemu montaż okien, drzwi ani dodatkowych klap. W zależności od projektu klienta, możemy zamienić kontenery w mobilne biura, pomieszczenia socjalne, czy nawet mieszkania. 

Oferujemy fachową obsługę doświadczonych pracowników, którzy wykonują swoje prace w nowoczesnym warsztacie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Eco Containers - przykłady realizacji kontenerów niestandardowych

Kontener modyfikowany 30’DC z wrotami bocznym

Używany, sprawny kontener 40’DC skrócono do długości 30’, wyszlifowano, pokryto antykorozyjnym podkładem i pomalowany farbą poliuretanową. Na bocznej ścianie zbudowano wrota, ułatwiające dostęp do kontenera od bocznej ściany. 

Kontener 40’HC z bramą suwaną i drewutnią

Kontener 40’HC używany i sprawny pomalowano na kolor zgodny z oczekiwaniami klienta. Na dłuższej ścianie przygotowano przesuwną bramę, zapewniającą możliwie szeroki dostęp do wnętrza na całej długości.    Kontener przedłużono o stalową drewutnię, a wewnątrz postawiono mobilną ścianę. Zamontowano instalację elektryczną, zapewniającą wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie.

Kontenery 20'DC OW izolowane z wanną wychwytową

Izolowane pianką PUR 60 mm kontenery 20’DC OW dzięki dobrej izolacji zapewniają ochronę ładunku przed temperaturą.    Zamontowano w nich instalację elektryczną, jeden z kontenerów posiadał wannę wychwytową. Wykonanie z blachy ułatwia mycie i eksploatację.

Kontener gastronomiczny 20'HC LOVE&LAS

Używany kontener 20’HC został odnowiony, wycięto w nim wrota i wstawiono roletę antywłamaniową. Wstawiono drzwi do pomieszczenia głównego oraz drugie do toalety dla klientów. Podnoszona na sprężynach klapa miała za zadanie ułatwić obsługę klientów.

Kontenery morskie ocieplone 40'HC

Odnowione kontenery 40’HC zostały ocieplone wełną skalną ROCKWOOL i wykończone płytą MFP. Wyposażono je w duże wrota, drzwi techniczne i okna oraz wykonano w nich instalację elektryczną, zgodnie z potrzebami klienta.

Kontener ze stelażem pod baner reklamowy

Kontenery morskie mogą być wykorzystywane także jako miejsce na reklamę. Na jednym, stanowiącym część budowli kontenerowej, wstawiono drzwi techniczne i zamontowano stelaż pod montaż baneru. Dzięki temu uniknięto wiercenia    w poszyciu. Takie rozwiązania są bardzo dobrze widoczne przy autostradach lub głównych drogach.   

Kontenery izolowane ze stalową zabudową 

Dwa używane kontenery 40’HC zostały zmodyfikowane poprzez zmiany konstrukcyjne, demontaż sklejki, wykonanie stalowej podłogi i izolację wełną skalną. W środku wykonano wnękę i drzwiczki pozwalające na zamontowanie zewnętrznego klimatyzatora.  Na bocznych ścianach w każdym kontenerze wykonano 5 otworów do montażu przepustów kablowych.

Kontener 40'DC jako magazyn gazów na pustyni

W nowym, skróconym do 8 m kontenerze 40’DC wycięto boczną ścianę, zamontowano stalowe drzwi i lamelowe ściany. Izolacja została wykonana z wełny skalnej, obłożonej płaską blachą. Podłogę wyłożono ryflowanym aluminium. Wszystkie modyfikacje zostały wykonane w celu trwałości kontenera w trudnych warunkach, np. ograniczenie przedostawania się piasku pustynnego. 

Kontener 20’DC pokazowy SUPTOUR TEAM France

W używanym kontenerze 20’DC wykonano dwie klapy, podnoszone na gazowych sprężynach oraz otwieraną ścianę frontową. Na dłuższej ścianie zamontowano drewniany stelaż, a na suficie przyspawano blaszki.

Mobilne warsztaty spawalnicze wykonane z kontenerów morskich 

Dwa kontenery morskie 20’DC zostały zaadaptowane pod mobilne warsztaty spawalnicze w niemieckim porcie. Do modyfikacji można zaliczyć: montaż urządzeń, wykonanie instalacji elektrycznej, wykonanie koniecznych otworów do odprowadzania pyłów spawalniczych, wykonanie podłogi z ryflowanego aluminium.

Modyfikacja nowego kontenera morskiego 40’HC dla Wojskowej Akademii Technicznej

Kontener 40’HC OW został zmodyfikowany dla Wojskowej Akademii Technicznej. Zamontowano w nim dwuskrzydłowe drzwi i okna zabezpieczone stalowymi okiennicami. Stalowy dach, pełniący rolę ochrony przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi mógł być podnoszony na sprężynach gazowych. Kontener został ocieplony pianką PUR 60 mm i płytami warstwowymi. Zainstalowano także klimatyzację.

Kontener morski do przechowywania materiałów dla nurków

Adaptacja kontenera 10’ DC OW została wykonana do przechowywania materiałów dla nurków. Na podłodze wykorzystano gumową matę, a na wrotach zamocowano stalowe wieszaki do mocowania przewodów nurkowych. Na frontowej ścianie znalazło się mocowanie na butle z tlenem.

Pracownia artystyczna w odnowionym kontenerze morskim

Kontener 20’DC został odnowiony na potrzeby powstania pracowni artystycznej. Został ocieplony wełną skalną i wyłożony płytą OSB. Wewnątrz znalazła się drewniana podkonstrukcja, stanowiąca stelaż do montażu płyt. Zrobione otwory zostały obroione profilem zamkniętym i wstawiono stolarkę PCV.