Magazyn

Kontenery magazynowe - nowe i używane Wybudowanie magazynu stacjonarnego to wydatek liczony w setkach tysięcy złotych. Budowa jest ponadto czasochłonna i wymaga stworzenia planów, jak i zdobycia stosownych pozwoleń. Wynajem powierzchni magazynowej również bywa kłopotliwy. Pociąga za sobą...

Sprawdź ofertę

Magazyn

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Aktywne filtry

Kontenery magazynowe - nowe i używane

Wybudowanie magazynu stacjonarnego to wydatek liczony w setkach tysięcy złotych. Budowa jest ponadto czasochłonna i wymaga stworzenia planów, jak i zdobycia stosownych pozwoleń. Wynajem powierzchni magazynowej również bywa kłopotliwy. Pociąga za sobą koszty, zwiększane dodatkowo koniecznością transportu ładunku do miejsca składowania. Im większa odległość musi przebyć towar, tym jest drożej. Można jednak znacząco zredukować koszty magazynowania towarów, tworząc własny, pojemny magazyn w bardzo prosty i szybki sposób. Wystarczy użyć do tego kontenera. Różne wielkości pozwalają na pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Jego użytkowanie nie wymaga żadnych specjalnych pozwoleń, a montaż zajmuje niewiele czasu. Po zdjęciu z ciężarówki i umieszczeniu na poziomej powierzchni jest gotowy do magazynowania dóbr.

EcoContainers - Kontener Double Door.jpg
EcoContainers - Magazyn Izolowany.jpg

Trwała, stalowa konstrukcja kontenera skutecznie zabezpiecza zamknięte w nim towary lub sprzęty przed działaniem wody, deszczu, wiatru oraz przed zakusami złodziei. Sprawdzi się więc w różnych branżach – od budownictwa, przez przemysł, aż po hurtownie. Wnętrze pomieści niezbędne towary albo urządzenia, umożliwiając ich późniejsze przewiezienie. Atutem stalowego pojemnika jest także mobilność. Po zakończeniu prac kontener wraz zawartością można ponownie załadować na ciężarówkę i przetransportować na nowe miejsce, by i tam pełnić rolę magazynu. Na specjalne życzenie klienta wprowadzamy dodatkowe zabezpieczenia kontenera, mające jeszcze lepiej chronić szczególnie cenne towary. Położymy też niezbędne instalacje lub połączymy kilka kontenerów. W celu doprecyzowania oczekiwań zapraszamy do kontaktu.