Chłodnia

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-24 z 26 pozycji
Aktywne filtry

Chłodnie kontenerowe - nowe i używane

Kontenery chłodnicze to specjalność i chluba firmy EcoContainers. Sprzedażą tego typu produktów zajmujemy się od 2000 roku, zapewniając kompleksową obsługę oraz fachową pomoc przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obecnie oferujemy także wynajem kontenerów chłodniczych, zapewniając możliwość wyboru.
Jako jedyni na polskim rynku dajemy 100% gwarancji bezpieczeństwa, opcjonalnie wyposażając kontener chłodniczy w urządzenia mierzące temperaturę. Dzięki nim w nieprzewidzianych sytuacjach nasi klienci mogą reagować szybciej i chronić towary wymagające składowania w ujemnych lub dodatnich temperaturach.
Kontener chłodniczy jest de facto mobilną chłodnią, zdolną pomieścić nawet 300 europalet. Właśnie taką przestrzeń zapewnia największy kontener dostępny w naszej ofercie.

5_25.jpg
EcoContainers - Kontener chàodniczy Do

W EcoContainers posiadamy ponadto kontenery chłodnicze w wielu wersjach, o długości 3, 6, 12 lub 13,6 metrów, z możliwością rozbudowania o dodatkowe moduły. W ten prosty sposób możemy stworzyć ogromną przestrzeń chłodniczą, będącą fundamentem funkcjonowania branży spożywczej lub gastronomicznej.
Nasze kontenery chłodnicze wykonane są z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu doskonale izolują znajdujące się w środku produkty. Dysponują również wydajnymi, a zarazem energooszczędnymi agregatami chłodniczymi, które w krótkim czasie osiągną odpowiednią temperaturę. Najpopularniejszy, 12-metrowy model ma 67,7 metra sześciennego pojemności i mieści aż 23 europalety.
Mobilność kontenera chłodniczego daje swobodę prowadzenia działalności sezonowej z własnym zapleczem chłodniczym na miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kontenerów chłodzących oraz wyboru opcji zakupu lub wynajmu.