Transport

Kontenery transportowe - nowe i używane  Kontener stosowany jest do przewozu ładunków zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych, a także do transportu towarów między kontynentami już od końca lat 20. XX wieku. Solidna konstrukcja, przestrzeń do załadunku oraz odizolowanie od...

Sprawdź ofertę

Transport

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Kontenery transportowe - nowe i używane 

Kontener stosowany jest do przewozu ładunków zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych, a także do transportu towarów między kontynentami już od końca lat 20. XX wieku. Solidna konstrukcja, przestrzeń do załadunku oraz odizolowanie od czynników zewnętrznych stanowią gwarancję bezpieczeństwa przewożonej zawartości. Zunifikowana budowa kontenera umożliwia jego przewóz jednym lub wieloma środkami transportu, bez potrzeby przeładowywania. Unika się tym samym kosztów związanych z tego typu operacjami i skraca czas dostawy ładunku. Specjalna konstrukcja zapewnia łatwy załadunek i rozładunek towaru, również przy użyciu wózków widłowych, podczas gdy odpowiednio rozmieszczone mocowania ułatwiają przeładunek kontenera z jednego środka transportu na drugi. Na przykład ze statku na wagon kolejowy, bądź samochód ciężarowy.

5_25.jpg
EcoContainers - Kontener transportowy.jp

Towary umieszczone w kontenerze mogą transportowane w opakowaniach kartonowych, paczkach, skrzyniach albo workach. Mogą leżeć bezpośrednio na podłodze kontenera lub zostać złożone na europaletach. Maksymalna liczba europalet zależy od wielkości kontenera transportowego. W naszej ofercie znajdują się kontenery standardowe (czyli ogólnego przeznaczenia), a także wyspecjalizowane w transporcie określonych ładunków: z otwartym dachem, z otwartymi bokami, pozbawione zamknięcia, do przewozu maszyn, ładunków ciężkich, ładunków płynnych i wielu innych. Z przyjemnością ułatwimy wybór odpowiedniego kontenera do transportu, oferując produkty zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem.
Zapraszamy do kontaktu.